2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Neguzel iyi gelmistir bebislere de temiz hava .
Ben hamile miyim diye dusunuyorum goguslerim bayagi agriyor baska da belirtim yok bugun 4+6gunluk olduk
Hamilesin hamilesin bırakın belirtileri pekte iyi bişey değil belirti.. Ya kusarsin ya miden bulanır ya belin sırtın ağrır ya kasiklarin.. Hepside işkence gibi ben istemiyorum bende olmasın diyorum ama geceleri berbatim

Keseyi gorsem rahatlayacagim sanirim,boyle korkuyor insan birsey mi oldu diye.
Sen ne guzel tecrubelisin

Dün benimde canım çok dondurma istedi resmen icim yanıyor benim sanki. Ben aşırı derece de gerilmek istiyorum ama yapamıyorum bebegime bişey olur diye. Geceleri uyanıyorum ki kendimi tam gerilcekken buluyorum uykumu bile bölmeye başladı bu istek

Keseyi gorsem rahatlayacagim sanirim,boyle korkuyor insan birsey mi oldu diye.
Sen ne guzel tecrubelisin
Aynen canım tecrübenin verdiği rahatlığa dayanarak rahat davranıyorum ben bitek buraya iyiyim diye yazıyorum benim çevremdekilere ölüyorum diyorum hemen nazar ediyorlar etrafımdakilerin çoğu zorlu hamilelik çekiyor benim ikiz olunca iyiyimdesem sabaha çıkmam herhalde

Yavaş yavaş yapsan bişey olmaz diye düşünüyorum.. Valla ben sırtımı sağa sola çevirerek kendimi esnetiyorum dayanılarak gibi değil çünkü.. Tabi siz beni dinlemeyin bendeki deli cesareti

Bende keseyi gorunce hamile olduguma inaninca oyle diyeyim bari sanirim aranilan bir ozellik az belirti

Ara ara kasik ağrım oluyor adet sancısı gibi gelip gidiyor kızlar kanama akıntı leke yok şükür ama korkutuyor beni ya

Ara ara kasik ağrım oluyor adet sancısı gibi gelip gidiyor kızlar kanama akıntı leke yok şükür ama korkutuyor beni ya
Doktora danistinmi canım ben söylediğimde bana normal rahim genişliyor ondan oluyor demişti ama sen yinede. Bi sor istersen..

Yavaş yavaş yapsan bişey olmaz diye düşünüyorum.. Valla ben sırtımı sağa sola çevirerek kendimi esnetiyorum dayanılarak gibi değil çünkü.. Tabi siz beni dinlemeyin bendeki deli cesareti
Yapamıyorum zaten istemsizce tutuyorum kendimi ama gerçekten çok zorluyor insanı

Doktora danistinmi canım ben söylediğimde bana normal rahim genişliyor ondan oluyor demişti ama sen yinede. Bi sor istersen..
Normal dedi cnm kanama olmadıkça korkma dedi ama adet sökülecek gibi anlık sancı giriyor günde 2 3 kere yokluyor aynı şekilde. Bebek 1cm olmuş artık keseden ölçüm almadı ama 4 5 cm var o da gerilmesi normal geliyor ama korkutuyor

Normal dedi cnm kanama olmadıkça korkma dedi ama adet sökülecek gibi anlık sancı giriyor günde 2 3 kere yokluyor aynı şekilde. Bebek 1cm olmuş artık keseden ölçüm almadı ama 4 5 cm var o da gerilmesi normal geliyor ama korkutuyor

Ooo super gozun aydin .Ikiz de kan degerleri yuksek mi oluyor?
Kacinda transfer olmustun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…