2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar aranızda söylemesi biraz ayıptır ama ishal sorunu yaşayan oldu mu benim 2 haftadır devam ediyor en son doktoru aradım dün vitaminden olabilir diye bırak dedi 2 gün sonra geçmezse tekrar arayacam ama bu süreçte kilo kaybettim yeniden 53 oldum 😔 patates, pirinç lapası muz aklıma gelenleri denedim başka bir yol bilen var mı acaba evde yapabileceğim..
Canim bendede kabızlık oluyor vitaminleride kullaniyorum ama demekki herkeste ayni etkiyi gostermiyor

Kızlar aranızda söylemesi biraz ayıptır ama ishal sorunu yaşayan oldu mu benim 2 haftadır devam ediyor en son doktoru aradım dün vitaminden olabilir diye bırak dedi 2 gün sonra geçmezse tekrar arayacam ama bu süreçte kilo kaybettim yeniden 53 oldum 😔 patates, pirinç lapası muz aklıma gelenleri denedim başka bir yol bilen var mı acaba evde yapabileceğim..
Canım ben normalde olduğum da bir kase yoğurda bir yemek kaşığı nişasta karıştırıp yiyordum iyi geliyordu hamilelikte de yarar muhtemelen

Canım ben normalde olduğum da bir kase yoğurda bir yemek kaşığı nişasta karıştırıp yiyordum iyi geliyordu hamilelikte de yarar muhtemelen
Sadece haşlama patates ve tuz tükettim yaa ben çölyağım glutensiz nişasta yok annemde söylemişti senin dediğini ama bizim ürünlere ulaşmak zor oluyor bu dönemde... Berbat durumdayım doktor kronik hasta olduğum için evde kal diyor boğaz ağrısıda başladı şansıma yutkunamıyorum resmen

Selam kızlar. Ben de katilmak iatiyorum aranıza. Şuan 7 haftalik gebeyim tüp bebekle hamile kaldim. Size bisi sormak istiyorum. Aşırı bi şişlik yaşayan oldu mu? Suan karnim 4 aylik gibi şiş cok fazla ilac kullaniyorum o yüzden olabilir diyor doktorum. Ama ilk bebegimi de 1 sene once kaybettim o zaman da cok erkenden sismistim. Sizde de sislik yasayan var mi

yok canim ben onu kullanmadım omega sanırım ictigin doktorun mu önerdi baskasiyla değiştirain vardir elbet icerigi ayni olan

Evet canım omega-3 ve multivitaminmiş doktorum bunu yazdı. Değiştirsin diye aradım ama ulaşamadım bugün. Sen ne kullanıyorsun bulantı yapıyor mu?

Kızlar multivitamini her gün mü alıyorsunuz? Bu arada Babyx06 Babyx06 şişkinlik bende de var ve hep vardı ilaçlar full hormon ondan sanırım çünkü kilomda bi değişiklik yok

Kızlar siz hala oksapar kullanıyo musunuz?

Canım bende hala kullanıyorum ama bu hafta çok zor bulduk. Ne eczanelerde ne depolarda yoktu. Eşim belki 10 yeri aradı. Sen kolay buluyor musun?

kızlar 0-3 ayı çok almayın birden büyüyorlar çünkü. aldıklarınızın pamuklu olmasına dikkat edin. çıtçıtlı body,tulum, alt üst takımlar işinizi görür.kış bebekleri olacakları için ben ayaklı mikrofiber tulumlardan alacağım cartersın. cartersı hala kullanıyorum kızımda fiyatı belki pahalı ama kesinlikle kaliteli. kalıplar 1 beden küçük. çıtçıtlı bodyleri e bebekten alabilirsiniz.aldığınız kıyafetlerin boyun kısımları rahat olsun yakalı falan rahatsız eder. müslin örtüler çok iyi oluyor. ağız bezleri çok lazım oluyor.
bebek arabasını travel sistem tercih ederseniz pişman olma olasılığınız yüksek. hem ağır hem indir kaldır zor oluyor. araba bagajlarına sığmayabiliyor. baston şeklinde katlanabilenleri araştırın. ben joie aldım kızım 2yaşına gelince. ona uygun puset alırım büyük ihtimal.
biberonu dr browns alacağım. gaz önleyici. kızımda da kullandım. sağma makinam lansinoh çift göğüslü idi. ondan çok memnunum ama tek göğüslü daha kullanışlı olur. iki göğsü aynı anda sağmak zor oluyor. göğüs ucu kremi lansinoh bulundurun ve 32den sonra sürmeye başlayın.
telsiz, dönence,bebek odası bunları hevesle alıp kullanmadım😁bebek odası için dolap yeterli. şifonyeri de olur. beşiği gereksiz oluyor. odayı ayırınca montessori yatak yaptırırsınız.ben yanımda park yatak kullandım en çok memnun olduğum şeydi.
reflü yatağı kusan bebekler için kullanışlı.
aklıma ilk etapta gelenler bunlar. sordukça cevaplarım

Canım elllerine sağlık çok kıymetli bilgiler devamını bekliyoruz. Ara ara aklına geldikçe böyle aydınlat bizi 🙏🤗🥰

Selam kızlar. Ben de katilmak iatiyorum aranıza. Şuan 7 haftalik gebeyim tüp bebekle hamile kaldim. Size bisi sormak istiyorum. Aşırı bi şişlik yaşayan oldu mu? Suan karnim 4 aylik gibi şiş cok fazla ilac kullaniyorum o yüzden olabilir diyor doktorum. Ama ilk bebegimi de 1 sene once kaybettim o zaman da cok erkenden sismistim. Sizde de sislik yasayan var mi
ilaçlar yapabiliyor özellikle progesteron içerenler şişiriyor çok.

Gaz oluyordu canim o haftalarda şişkinlik oluyor evet ama suan kalmadi bende bu arada aramiza hosgeldin rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah

Evet canım omega-3 ve multivitaminmiş doktorum bunu yazdı. Değiştirsin diye aradım ama ulaşamadım bugün. Sen ne kullanıyorsun bulantı yapıyor mu?
Ben elevit ve gyno ferol kullaniyorum omegeda regenin max ben ilac icerken zaten zor iciyorum hepsine saat o
Koydum oyle olunca cok bulantim olmuyor

Canım bende hala kullanıyorum ama bu hafta çok zor bulduk. Ne eczanelerde ne depolarda yoktu. Eşim belki 10 yeri aradı. Sen kolay buluyor musun?

Canım elllerine sağlık çok kıymetli bilgiler devamını bekliyoruz. Ara ara aklına geldikçe böyle aydınlat bizi 🙏🤗🥰
Canım alırken toplu almıştım o yüzden 1 ayı geçti son alışımın üzerinden.

Kızlar bi sorunum var vücudum kaşınıyor özellikle bacaklarım basen kısmı baldırlarım kaşıdıkça kırmızı kormızı oldu bundan yaklaşık 1 ay öncede oldu 15gün kadar sürdü geçti şimdi tekrar başladı o kadar kaşınıyor ki kaşırken kanatıyorum bazen.kollarım da biraz kaşınıyor. Siz de oldu mu oluyor mu

Kızlar multivitamini her gün mü alıyorsunuz? Bu arada Babyx06 Babyx06 şişkinlik bende de var ve hep vardı ilaçlar full hormon ondan sanırım çünkü kilomda bi değişiklik yok
Yok benim kilomda da artis oldu. Simdiden 3 kilo aldim. Daha öncesinde de ayni siskinliklerim olmustu 10.haftada bebegimin kalbi durmustu o tuzden biraz tedirginim.

Gaz oluyordu canim o haftalarda şişkinlik oluyor evet ama suan kalmadi bende bu arada aramiza hosgeldin rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah
Tsk ederim canim. Rabbim bebeklerinin yolunu gozleywn bütün anne ve anne adaylarina hayirlisiyla kavusmayi nasip etsin inşallah. Bu hayır mubarek ramazan ayinda herkese sağlıklı sıhhatli salih evlat nasip etsin.

Merhaba Bende Pkos Var Yaşım 23 Kilom 100. 3 yıldır evliyim. Çocuğumuz olmadı. Benim gibi olup tüp bebek yaoan var mı?
Bir de ağrı acı oluyor mu? Fiyatları nedir? Bilgilendirirseniz çok sevinirim

Kızlar bi sorunum var vücudum kaşınıyor özellikle bacaklarım basen kısmı baldırlarım kaşıdıkça kırmızı kormızı oldu bundan yaklaşık 1 ay öncede oldu 15gün kadar sürdü geçti şimdi tekrar başladı o kadar kaşınıyor ki kaşırken kanatıyorum bazen.kollarım da biraz kaşınıyor. Siz de oldu mu oluyor mu
Canimm benim bahce alerjim var otlarin yanindan gectigimde oluyorum oyle biraz fazla kalirsam dedigin gibi iki hafta gecmiyo. Alerji ilaci icmek lazim ama hamileyken icilebilen var mi bilmiyorum bide dogal antihistaminler var ama seninki de alerjik mi bi dr a sormak lazim.

alerjidir canım. bende var polen alerjisi. işte aşı tedavim yarıda kaldı. şu an hatta hapşırıyorum yattığım yerde sürekli. kullanılabilen ilaçlar var ama doktora gidemediğim için görüşemedim. evde var onu da telefonla soramadım arayıpta. benim gidip yüz yüze konuşup aşı ile devam edip edemeyeceğimi öğrenmem lazım. çünkü yarıda kalsın istemiyorum.

X