2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

aaah canım evet görmemişim bunu. gerçi dün yasadıgım soktan kafam pek yerınde degıldı.. doktor degılde sekreterı hesapladı son adete gore hesapladı. doktor haftası ıle alakalı bırsey soylemedı. iki kesede bebek vardı. bırınde kalp dınledık zaten otekındede yuzuk gıbı gorunuyorduu. sanırım yolksac dedıklerı. benım hıc cocugum yok. 6 tane dusugum var. nasıpse ılk olacaklar. o yüzden ayrı sevınclıyım. oglun kac yasında belkı sana destek bıle olur .yükümüz agır olacak ama deger her türlü.

canımmm şimdi okudum gözlerim doldu. tez zamanda bebıslerıne kavusursun nsallah. hepınız saglıklısınız sukur. butun kilolarını vermıssın sımdıden :) bebeıslerın küvözdeyken seninde ameliyat yaraların ıyılesır. eve geldıklerınde gucunu toplamıs olursun canım

Ooo canım sen baya düşük yapmışsın,çok zor.Rabbim ikizlerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.benim oğlum 5 yaşında,yardımı olacaktır başka kimsem yok zaten yurt dışındayız kimsemiz yok buralarda.Allah hepimize güç kuvvet versin.haberleşelim buradan birbirimize güç verelim hepimiz

Oou canım yalnız olmana üzüldüm ama eşindestek olur oglunda eminim ufak tefek yardım eder dediğin gibi allah güç kuvvet versin hepimize

Benim transfer sonrası 10.gün 373 12.gün 1107 çıkmıştı ikizlere hamileyim şuan
Sİzinki 4 kat artmış
Benimki erkenden yüksek çıktı ama tam 3 kat artmış arada kaldım aşırı merak ediyorum ikizlere cesaretim sıfır ama olursada basım üstüne

Ye canım ye Bebıslere sıfa olsun ıns ıns bır dha erken dogum yasamam rabbm ksmeye yasatmasın evlat acısı bulantında gecer ıns biran once
Merhaba haftalarimiz çok yakın ben de 21 in içindeyim sizin bulantılarıniz hala devam ediyor mu hareket durumları nasıl benimkiler sanki savaşıyorlar

Merhaba haftalarimiz çok yakın ben de 21 in içindeyim sizin bulantılarıniz hala devam ediyor mu hareket durumları nasıl benimkiler sanki savaşıyorlar
Bulantım gectı cnm sabahları oluyor sadece ama daha tekme hıssedemıyorm fazla cok mınık dokunuslar bazen benım bır erken dogumla kaybım var suan o kdar korkuyorumkı ıkızlarımı kaynetmekten

Merhaba hanımlar, hepinize şimdiden hayırlı olsun. Ben de ağustosta doğurucam inşallah. Tetanoz aşısı için erken doğumu tetikleyebilir diyorlar ikizler için, bilginiz var mı?

Merhaba arkadaşlar bende ikiz bebek annesiyim şuan 11. Haftayim tüp bebek ile hamile kaldım transferi başkentte Hulusi hoca yaptı ve 9. Haftadan sonra normalde Sertaç esin e yönlendirdi malumunuz salgindan sonrada Hulusi hoca ile 9. Haftada mesajlastigimda buraya gelme orada takip ettir dedi yalnız ben tedirgin oldum herhangi bir perinatologa muayne olmadım hala daha ne yapacağımı da karar veremedim bugün ense kalınlıkları için buradaki doktorum normal dedi ve ne zaman bir perinatologa muayne olmayim bilemedim

Hayırlı olsun canım. Benim de ikizlerim var, doktorum 20-24. haftalar arası ayrıntılı ultrason istedi perinatologdan. 20. haftaya randevu aldım.

Sen yatıyo musun cnm bde hangı ılacları alıyorsun
Benim üçüncü gebeliğim oldugu icin çok erken hissettim hareketlerini ben yatmiyorum ama artık ev işi yapamıyorum zorlanıyorum bulaşık yemek temizlik sağolsun eşim yapıyor. O evde olunca genelde uzanıyorum. İse gidince yatakları topla (yer yatağı bu arada) sobayı yak çocukların kahvaltısni hazırla derken yoruluyorum. Gyneferon ve elevit içiyorum. Ama bu sefer gidersem mide ekşimesi icin ilaç isteyeceğim. Çok fena ekşiyor. Bu arada ikinci ikiz gebeliğim. İlkinden ise gidip geliyordum iyiydim. Bunda çok erken çöktüm agirlastim. Hayırlısı bakalım Allah hayırlı sağlıklı bir sekilde kucağımıza almayı nasip etsin cümle hepimizkini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…