Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar, bugün tatilim bitti maalesef. Uçağı bekliyorum şimdi. 😔
Telefondaki uygulamaya göre kutlu doğum haftasına girmiş bulunuyorum. 😂 Bu ay tatil araya girecek takip edemem diye ovülasyon testlerini harcamamıştım.
Sizde durumlar ne bakalım? Çok çalışıyor musunuz? 😍
Birde
B balbocegi35 benim bat haziranda kalmış onu günceller misin 7 ağustos olarak?
:duduk:Ayyy ben çok çok yoğunum kızlar bu hafta ilgilenemedim topiklede. Şimdi işten çıkıp kına organizasyonuna gidicem siz düşünün 2 iş birden yapıyorum

Ne güzel kendini dinleme stresine girmemişsin en güzeli o bence 😬 çünkü acabalar insanı çok yoruyor 🤦🏻‍♀️ peki kaç gün gecikmede öğrendin
1.geciktiginde yaptim negatifti ( hic gecikmezdi ondan ilk gun sonrasi hemen yaptim) 4.gun gecikmesinde pozitif cikti

Mrb kızlar bata 7 gün var erken hamilelik testi mi alsam netten bi yanım al diyor bi yanım da tutmaz diye boş yere hic belirti yok şimdilik benim önceki düşüğümde de ader geçince anlamıştım belirti yoktu adet 3 gün geçince belirtiler çıkmıştı Insallah tutar bu ay yoksa ağustosta yokuz değerlendiremeyiz :KK61:

Mrb kızlar bata 7 gün var erken hamilelik testi mi alsam netten bi yanım al diyor bi yanım da tutmaz diye boş yere hic belirti yok şimdilik benim önceki düşüğümde de ader geçince anlamıştım belirti yoktu adet 3 gün geçince belirtiler çıkmıştı Insallah tutar bu ay yoksa ağustosta yokuz değerlendiremeyiz :KK61:
Bence bekle alma adet geçince test yap boşuna strese girmemiş olursun inşallah olur

Selam kızlar Benim bat 15 ağustos ovülasyon testi ve preseed jel deneyeceğim bu ay. Ben çörekotu tarçın kürüde yapıyorum bugün reglin 3. Günü :) negatif aşılama ve tüp bebek denemelerim var. Önereceğiniz başka birşey var mı

Bence de yapma bekle.bnm de bugunu saymazsk 3 gun kaldi .elle tutulur bi belirtim yok. Regle dair de bi belirti yok.iki gun once ilk testimi yaptm negatfti

Bence de yapma bekle.bnm de bugunu saymazsk 3 gun kaldi .elle tutulur bi belirtim yok. Regle dair de bi belirti yok.iki gun once ilk testimi yaptm negatfti
Insan dayanamıyor bazen 3-4 gün daha gecsin normal test alır yaparim yoksa yoktur zaten kalbim olmasindan yana :KK16: sende adet gününü bekle olmazsan yap Insallah vardır seninde

Kızlar takıp ederken 12.gun koyulastı ovu ama tam pıknolmadı 13.gunde bıanda tamamen sulıklestı yumurta akı gıbı akıntım geldı alaalla ben ılacla 16 da ılacsız 20 de yumurtlayan ınsan nasıl olur yumurtladımmı ıkı gunu degerlendırdım bugun dr yumurtlamıssın dedı bal polen propolıs yaptım buay

Yapma canım bekle negatif çıkar yanlış olur boşuna stres yapmış olursun. 😊

77 ile baslayan beta hcg 2 gun arayla 99 a çıktı. Bugun yine 77. Ogreneli 5 gun oldu. Ve ayni degere geri döndü.😞 tecrubesi olan var mi aranizda. Buarada hic karin ağrım yada kanama belirtim yok.

77 ile baslayan beta hcg 2 gun arayla 99 a çıktı. Bugun yine 77. Ogreneli 5 gun oldu. Ve ayni degere geri döndü.😞 tecrubesi olan var mi aranizda. Buarada hic karin ağrım yada kanama belirtim yok.
Canım aynı yerde baktırdıysan tüm değerleri muhtemelen kimyasal gebelik yaşıyorsun. Bir kaç güne değer düşer ve adet görürsün. 😔

Canım aynı yerde baktırdıysan tüm değerleri muhtemelen kimyasal gebelik yaşıyorsun. Bir kaç güne değer düşer ve adet görürsün. 😔
Ayni yerde baktirdim canım. Hicbir olumsuz belirtim. Yok ne ani bir yukselis ne de ani bi düşüş var beta hcg de. Bi mucize olur belki diyorum😞 olmazsa da Allah büyük o verdi o alır. Benim korkum, dayanilmayacak ağrılar yasarmiyim düşük olursa.

Selam kızlar Benim bat 15 ağustos ovülasyon testi ve preseed jel deneyeceğim bu ay. Ben çörekotu tarçın kürüde yapıyorum bugün reglin 3. Günü :) negatif aşılama ve tüp bebek denemelerim var. Önereceğiniz başka birşey var mı
Canımm. Jeli aldın mı alacak mısınn

Aldım dün geldi bugün adetimin 4. Günü ovülasyon döneminde kullanacağım. Sizde mi almayı düşünüyorsunuz
Evet canım bende bu ay bal tarçın yapıyorum. 6 Gün bugün. Jelide preseed diye bulamadım o yüzden sormuştum ana başka topikte yorumunu gördüm o siteden aldım bende 🤭🤭

Ayni yerde baktirdim canım. Hicbir olumsuz belirtim. Yok ne ani bir yukselis ne de ani bi düşüş var beta hcg de. Bi mucize olur belki diyorum😞 olmazsa da Allah büyük o verdi o alır. Benim korkum, dayanilmayacak ağrılar yasarmiyim düşük olursa.
Canım bende kimyasal gebelik yaşadım. Ben tatile gideceğim için adet söktürücü kullandım bir an önce başlasın diye regl. Normal regl ağrısından fazla bir ağrım olmadı. Burda başka topiclerde okumuştum baya sancılı, ağrılı oluyor diyorlardı ama bende öyle olmadı. Kişiden kişiye değişiyor sanırım. İnşallah senin de çok sancılı geçmez.

X