Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün pıhtı gibi beyaz bi akıntı geldi, kasıklarım hala ağrıyor, bir de bi iki danla pembe akıntı geldi. Çok şaşkınım. Deli gibi de vajinal kaşıntım var. Acil doktora randevu aldım dua edin bana inşallah bi şey çıkmaz.
AA git gözük bakalım bi

Eki Görüntüle 2285034
Selam kızlar çatlatma iğnesi sonrası bugün 14. Gün adetime 5 gün var test yaptım böyle çıktı.birde ben iğne öncesi bir kere değerlendirdim iğne sonrası da 36 saat sonra olmadı 1 gün daha sonrası oldu bi sebepten dolayı yani hiç mi hiç beklemiyorum aslında birde ilk gebeliğimde hiç belirtim olamamıştı sadece adetim gecikmişti şimdi hem bu ayı değerlendiremediğimden hemde ara ara ha geldi gelecek adet olucakmışım gibi bekliyorum aslında hecelenmekte istemiyorum.ne dersiniz ?
Teste göre hamilesin ama çatlatma konularını pek bilmiyorum, pozitif olarak mı etkiliyor testi hiçbir fikrim yok. Umarım gerçekten hamişsindir.

Kızlar bugün pıhtı gibi beyaz bi akıntı geldi, kasıklarım hala ağrıyor, bir de bi iki danla pembe akıntı geldi. Çok şaşkınım. Deli gibi de vajinal kaşıntım var. Acil doktora randevu aldım dua edin bana inşallah bi şey çıkmaz.
Canım peynir gibi beyaz akıntı mantardan kaynaklanıyormuş, kaşıntı da var deyince ondan şüphelendim ben..

Günaydınn kızlar :KK200: Ya bugun kasıklarımda sanki adet olacakmısım gibi hafif hafif bi agrı var adet oncesı oyle olur hep demekki bu ayda bız tutturamadık offf ya :KK23:

Benim de dün acayip karnım ağrıyordu aynı regl gibiydi ama daha da var regle, 13 nisan benim bat..

X