Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar size bir sorum var. Doktor bana pko teşhisi koyduktan sonra rahim filmi istemişti orda sıkıntı çıkmadı tüplerim açıkmış. Amh sonucumla birlikte hepsini gösterdim pko dışında sıkıntın yok bir de yumurtalıklarına bakalım dedi. Yumurtalarımdan hiçbirinin çatlamadığını ve yeterli büyüklükte olmadığını söyledi sonra normalde çatlamasını bekleriz gibi cümleler kurdu dolayısıyla beni tek bir yumurtalık takibiyle aşılamaya yönlendirdi.tavrı beni rahatsız ettiği için ben de hiç bir şey sormak istemedim çünkü olumsuz tek bir cümleye daha tahammülüm yoktu.size sorum şu.yumurtalık takibi düzenli kontrolle yapılmaz mı ve illa doktorun vajinal muayene yoluyla gözlemleyeceği bir şey midir? Ovulasyon testleriyle kendimiz yapamaz mıyız?

evet benim de biraz fazla kilom var ama 2 haftadır diyetteyim spor da yapmaya başladım zaten ağustos gibi denemeye başlayacağız inş o zamana kadar güzel de kilo veririm gerçekten seviyor doktorlar moral bozmayı bende devlete gitmiştim keşke gitmeseydim dedim kendime ama sağolun gerçekten moral verdiniz bana
Kilo verdiğin sürece hiç bir sıkıntın kalmaz inşallah bir de hayıt otunu duydun mu bilmiyorum aktar onu verdi bana içinde onun olduğu bir karışım daha doğrusu. Bir sonraki adet dönemimde de soğan suyu kürünü denicem.

Kilo verdiğin sürece hiç bir sıkıntın kalmaz inşallah bir de hayıt otunu duydun mu bilmiyorum aktar onu verdi bana içinde onun olduğu bir karışım daha doğrusu. Bir sonraki adet dönemimde de soğan suyu kürünü denicem.
duydum aslında ama bilmiyorum ne olduğunu olmazsa bende temmuzda başlayayım içmeye soğan kürünü de okudum bi yerde ama yanlış bilmiyorsam hayıt otu pco yu artıyormuş yanlış mı biliyorum :KK43:

Kızlar size bir sorum var. Doktor bana pko teşhisi koyduktan sonra rahim filmi istemişti orda sıkıntı çıkmadı tüplerim açıkmış. Amh sonucumla birlikte hepsini gösterdim pko dışında sıkıntın yok bir de yumurtalıklarına bakalım dedi. Yumurtalarımdan hiçbirinin çatlamadığını ve yeterli büyüklükte olmadığını söyledi sonra normalde çatlamasını bekleriz gibi cümleler kurdu dolayısıyla beni tek bir yumurtalık takibiyle aşılamaya yönlendirdi.tavrı beni rahatsız ettiği için ben de hiç bir şey sormak istemedim çünkü olumsuz tek bir cümleye daha tahammülüm yoktu.size sorum şu.yumurtalık takibi düzenli kontrolle yapılmaz mı ve illa doktorun vajinal muayene yoluyla gözlemleyeceği bir şey midir? Ovulasyon testleriyle kendimiz yapamaz mıyız?
Geçmiş olsun öncelikle. Devlette maalesef doktorlar özensiz olabiliyor. Bi kaç tane doktor vardır çok ilgili bende öyle bi doktora denk geldim hep içimi açtı diyebilirim umarım size de böyle bi doktor denk gelir. Benim hiçbi sorunum yok yani alttan muayene vs ettiler her şey yolun da dedi ama benim de çocuğum yok. Doktorunuzu değiştirin yani. İnstagram da @birgebeningunlugu var onu takip edin. Ovülasyon testlerini biz de takip ediyoruz. Size de kullanmayı öneririm.

duydum aslında ama bilmiyorum ne olduğunu olmazsa bende temmuzda başlayayım içmeye soğan kürünü de okudum bi yerde ama yanlış bilmiyorsam hayıt otu pco yu artıyormuş yanlış mı biliyorum :KK43:
Ciddi mi ben hiç duymadım belki içinde bir şeyler daha var diye mi verdi sadece hayıt yok çünkü içinde. Ama ben kesinleştirmeden kullanmıyım onu o zaman :KK43:

Geçmiş olsun öncelikle. Devlette maalesef doktorlar özensiz olabiliyor. Bi kaç tane doktor vardır çok ilgili bende öyle bi doktora denk geldim hep içimi açtı diyebilirim umarım size de böyle bi doktor denk gelir. Benim hiçbi sorunum yok yani alttan muayene vs ettiler her şey yolun da dedi ama benim de çocuğum yok. Doktorunuzu değiştirin yani. İnstagram da @birgebeningunlugu var onu takip edin. Ovülasyon testlerini biz de takip ediyoruz. Size de kullanmayı öneririm.
Keşke ben de her şey yolunda cümlesini duysaydım. İnşallah en yakın zamanda çocuk sahibi olursunuz.tamam ben takip ediyim onu teşekkür ederim :)

Mrb arkadaşlar ben Ebru bende aranıza katılabilir miyim😀Van da oturuyorum aslen istanbulluyum 30 yaşındayım 2 kızım var 3.yu istiyorum inşallah bir kaç aya kadar herşey nasip kısmet size yazmak istedim
Merhabalar ben de Van dayım 🤗🤗 bir kızım var ikinciyi istiyorum Allah nasip ederse hoşgeldin🤗

Günaydın kızçelerrr :kahve:
Bugün bat günüüüüü :halay: Henüz gelen giden yok,imşallah gelmez de :KK51: Ovülasyon testi sipariş etmiştim ben bu ay olmadığını düşünerek dün geldi içinde bir de erken gebelik testi vardı. Dayanamadım ve yaptım. Çoooooooooookkk silik ancak dikkatlice bakınca görünen 2. çizgi çıktı. Ama kafamı karıştıran şey bu erken gebelik testi daha hassas olması ve varsa daha net göstermesi gerekmez miydi? Acaba sıvı alımım çok olduğu zaman yaptığım için mi o kadar silik çıktı? Ya da test mi bozuk? o_O
Bakalım bugün regl gelmezse yarın test günü :skandal:
Canım bugün bat günümüzdü benimde normal gebelik testim çoo silik çıktı, Rabbim bize de nasip etti mi ne bu ay bebişleri🥰

Canım bugün bat günümüzdü benimde normal gebelik testim çoo silik çıktı, Rabbim bize de nasip etti mi ne bu ay bebişleri🥰
Kuzum ben bugün tekrar gebelik testi yaptım onda da çok silik çıkınca kan verdim 9.35 çıktı değerim :rolleyes: pozitif görünüyor ama değer düşük geldi bana 2 gün sonra tekrar kan vericem inşallah düzenli olarak sağlıklı bir şekilde artar. :dua:

Kuzum ben bugün tekrar gebelik testi yaptım onda da çok silik çıkınca kan verdim 9.35 çıktı değerim :rolleyes: pozitif görünüyor ama değer düşük geldi bana 2 gün sonra tekrar kan vericem inşallah düzenli olarak sağlıklı bir şekilde artar. :dua:
İnşallah kuzum çifter çifter sağlıklı sağlıklı artsın değerlerin inşallah☺️ Ben sabah yeniden idrar testi yapıp ona göre yarın kan vermeye gitcem☺️Benim de deli gibi sıvı tüketip yapmayacağım diyip somra dayanamadan yaptığım testte böyle çıktı☺️

Eklentiler

• 89A2FDBB-8CE4-4F16-8381-1B0EA677D93C.jpeg
    89A2FDBB-8CE4-4F16-8381-1B0EA677D93C.jpeg
    105,9 KB · Görüntüleme: 45
İnşallah kuzum çifter çifter sağlıklı sağlıklı artsın değerlerin inşallah☺ Ben sabah yeniden idrar testi yapıp ona göre yarın kan vermeye gitcem☺Benim de deli gibi sıvı tüketip yapmayacağım diyip somra dayanamadan yaptığım testte böyle çıktı☺
Canım bariz var senin çizgin benim ki fotoğraflarda hiç çıkmıyordu ve gözle bakınca da çok çok zor gözüküyordu. Bence hamilesin sen ve değerin gayet güzel gelir. Benim muhtemelen geç döllenme oldu. Ben öyle düşünüyorum. Bakalım hakkımızda hayırlısı. Güzel haberlerini bekliyorum senden yarın. :halay:

Canım bariz var senin çizgin benim ki fotoğraflarda hiç çıkmıyordu ve gözle bakınca da çok çok zor gözüküyordu. Bence hamilesin sen ve değerin gayet güzel gelir. Benim muhtemelen geç döllenme oldu. Ben öyle düşünüyorum. Bakalım hakkımızda hayırlısı. Güzel haberlerini bekliyorum senden yarın. :halay:
Ayy ağzından bal damlıyor kuzum ❤️❤️ İnşallah sabah idrar testinden sonra doğru hastaneye giderim kan testi için, ve bu ay ikimizde hamileliği yaşarız birlikte takip ederiz aylarımızı inşallah☺️

Ayy ağzından bal damlıyor kuzum ❤❤ İnşallah sabah idrar testinden sonra doğru hastaneye giderim kan testi için, ve bu ay ikimizde hamileliği yaşarız birlikte takip ederiz aylarımızı inşallah☺
İİnşallah kuzum :dua: şu an benim tek derdim 2 gün sonraki değer 🙄

İİnşallah kuzum :dua: şu an benim tek derdim 2 gün sonraki değer 🙄
Ben seninle ilk yazıştığımızda ikimizinde bu ay güzel haber alacağını hissetmiştim canım şimdi senin de güzel ilerleyeceğini hissediyorum ☺️ Hayırlısıyla sağlıkla kavuşalım bebişlerimize❤️ Bu arada dün gece de rüyamda hep pozitif gebelik testleri gördüm☺️☺️ Bugün çıktı😊

Ben seninle ilk yazıştığımızda ikimizinde bu ay güzel haber alacağını hissetmiştim canım şimdi senin de güzel ilerleyeceğini hissediyorum ☺ Hayırlısıyla sağlıkla kavuşalım bebişlerimize❤ Bu arada dün gece de rüyamda hep pozitif gebelik testleri gördüm☺☺ Bugün çıktı😊
Amin canım benim :dua: benim de çok sevdiğim bir yiğenim var hep dua ederdim Allahım bana onun gibi bir kız çocuğu nasip et huyu suyu da yüzü gözü de ona benzesin diye. Bende erken gebelik testi yaptığım günün bir gece öncesi onu gördüm rüyamda. Bu zamana kadar hiç görmemiştim. İşaret mi bilemedim. 😍

Amin canım benim :dua: benim de çok sevdiğim bir yiğenim var hep dua ederdim Allahım bana onun gibi bir kız çocuğu nasip et huyu suyu da yüzü gözü de ona benzesin diye. Bende erken gebelik testi yaptığım günün bir gece öncesi onu gördüm rüyamda. Bu zamana kadar hiç görmemiştim. İşaret mi bilemedim. 😍
Neden olmasın canım❤️ Ben inanıyorum sen de inan ve güzel düşün olur mu biz de kavuşcaz küçük meleklerimize ☺️

X