Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiyim canım sen nasılsın :)
Nasıl gidiyor ? Keyfin yerinde mi ??
Çalışmalar ne durumda :)
Ben de iyiyim canım idare eder bu ay saldım oluruna bıraktım olursa olur olmazsa olmasın napayım yoruldum😞 senin nasıl gidiyo Eylül de başlayacaktın çalışmalara değil mi 😊👍

A aah20 ağustos
D Deryakadir 15/08/2019
@YasnazBat Ağustos -04/07/2019 Tüp Bebek/ Trasfer
@ignores27/07/2019
@markoluparisli05/08/2019
@agacsizkoalaa15/08/2019:anneadayı::emir_bebek:
F Fatma KTL 20/08/2019
@sedeom15/07/2019
@junejuly7519/07/2019:anneadayı::emir_bebek:
@Aysden13/08/2019
@Gul45masal18/07/2019
@Mervenur1112/07/2019
@reunion15/07/2019
@Dormicum0019/07/2019
@Algernonya20/07/2019
@zuzunun annesi09/07/2019
@Masal1717/07/2019
@Kelebekan02/07/2019
MonicaBing MonicaBing 15/07/2019
@karabiber3808/07/2019:anneadayı::emir_bebek:
@SevenanneTransfer:anneadayı::emir_bebek:
@Sekerrss16/07/2019
@Damla198904/07/2019
@Ipek800614/07/2019
@kardelen_0819/08/2019
@Altibirlik61Transfer-10/06/2019
@dvkl_5309/07/2019:anneadayı::emir_bebek:
@guzelgunler201907/06/2019
@aselimmm9711/07/2019
Tikkabilla Tikkabilla 14/08/2019
@zzin22/08/2019
@Nurov22/07/2019
@Xxooxx
@Cherry510/07/2019:anneadayı::emir_bebek:
@rosebatum02/08/2019
@Serimeri12/07/2019
@elif0821/07/2019
@eylem9114/08/2019
batları gelen kızlar nerdesiniz?
merhaba bat 24 ağustos bu hafta ama hiç belirti yok erken mi belirti beklemek için ?

Ben de iyiyim canım idare eder bu ay saldım oluruna bıraktım olursa olur olmazsa olmasın napayım yoruldum😞 senin nasıl gidiyo Eylül de başlayacaktın çalışmalara değil mi 😊👍
Olsun canım, geç olsun .. güç olmasın :) Herşeyin hayırlısı.. En güzelini Rabbim bilir.
Benim Eylül değil canım en erken Ekim :)
Kasım - Aralık gibi düşüneceğim yani şuan öyle düşünüyorum; ama o zaman ruh halim neyi gösterir bilemiyorum tabi hayırlısı Allahtan :) Yani Aralık ay'ına kadar beklemem belki ama Kasım'ı göreceğim kesin .. hem ruhen hem psikolojik olarak biraz daha toparlarım rahim falan da iyice bir toparlansın kendine gelsin. 3 regl dönemi görmeyi istiyorum. Şuan 1 dönem gördüm :kahve: :işsiz:

Olsun canım, geç olsun .. güç olmasın :) Herşeyin hayırlısı.. En güzelini Rabbim bilir.
Benim Eylül değil canım en erken Ekim :)
Kasım - Aralık gibi düşüneceğim yani şuan öyle düşünüyorum; ama o zaman ruh halim neyi gösterir bilemiyorum tabi hayırlısı Allahtan :) Yani Aralık ay'ına kadar beklemem belki ama Kasım'ı göreceğim kesin .. hem ruhen hem psikolojik olarak biraz daha toparlarım rahim falan da iyice bir toparlansın kendine gelsin. 3 regl dönemi görmeyi istiyorum. Şuan 1 dönem gördüm :kahve: :işsiz:
Anladım canım iyi o zaman evet üç dönem regl olsun derler genelde hakkımızda hayırlısı sağlıkla olsun 🙏

Kızlar ben bu ay inzivaya çekileceğim , buraya girip hergün aynı şeyleri okuyup konuşmakda sanırım stres yapıyorum , sürekli aklımdan çıkmıyor. Bu ay tatile de çıkacağım o yüzden çalışmalara devam edip düşünmeyeceğim , bir süre yokum kendinize bebişlerinize iyi bakın , listeyi aranızdan biri gücelleyip son sayfaya taşısın :KK200: topik sizlere emanet

Kızlar bugün doktora geldim, moralim çok bozuk.. Perde varmış rahimde.. Hsg çekileceğim. Bu şekilde hamile kalsan da bebek tutunamaz dedi doktor..
Her seyde bi hayr varmia demk ki. Olup tutunamasaydi daha cok uzulurdun. Hsg nin ardina hemen hamis olursn buyuk ihtimlle 😊

Kızlar bugün doktora geldim, moralim çok bozuk.. Perde varmış rahimde.. Hsg çekileceğim. Bu şekilde hamile kalsan da bebek tutunamaz dedi doktor..
Canımm, üzülme.. Rabbim ne verirse hayırlısını verir. sıkma canını lütfen.
İllaki vardır bir çaresi dur bakalım :) Mevlam ne eylerse güzel eyler :dua:
İnan olupta kaybedince daha çok canın yanıyor; bak bana ikizlerimi kaybettim. karnımda öldüler..
Keşke hamile kalmadan önce sorunlarım çıksaydı da o kalp atışlarını, ellerini ayaklarını görmeden olumsuz şeyler duysaydım diye hergün kendimi yiyorum. dur bakalım bi hsg çekil :) tek doktor ile kalma 1-2 doktora daha görün, söylediklerini harfiyen uygula tedavi isetedavi ilaç ise ilaç.. sonrasında da Rabbime bırak..

Bir tek ölümün çaresi yok unutma :) :KK200:

Her seyde bi hayr varmia demk ki. Olup tutunamasaydi daha cok uzulurdun. Hsg nin ardina hemen hamis olursn buyuk ihtimlle 😊
Canım ameliyatlık muhtemelen, tüplerde değil sorun, tüpler hsg ile açılabiliyor ama perde ameliyatla alınıyor.
Canımm, üzülme.. Rabbim ne verirse hayırlısını verir. sıkma canını lütfen.
İllaki vardır bir çaresi dur bakalım :) Mevlam ne eylerse güzel eyler :dua:
İnan olupta kaybedince daha çok canın yanıyor; bak bana ikizlerimi kaybettim. karnımda öldüler..
Keşke hamile kalmadan önce sorunlarım çıksaydı da o kalp atışlarını, ellerini ayaklarını görmeden olumsuz şeyler duysaydım diye hergün kendimi yiyorum. dur bakalım bi hsg çekil :) tek doktor ile kalma 1-2 doktora daha görün, söylediklerini harfiyen uygula tedavi isetedavi ilaç ise ilaç.. sonrasında da Rabbime bırak..

Bir tek ölümün çaresi yok unutma :) :KK200:

Canım çok geçmiş olsun. Senin ne gibi bir problemin varmış? Hsgyi çektireyim başka doktora da gideceğim inşallah..

Canım ameliyatlık muhtemelen, tüplerde değil sorun, tüpler hsg ile açılabiliyor ama perde ameliyatla alınıyor.

Canım çok geçmiş olsun. Senin ne gibi bir problemin varmış? Hsgyi çektireyim başka doktora da gideceğim inşallah..
Simdiden gecmis olsn cnm. En kisa zamnda hamis kalirsn insllh

[/QUOTE]
Benim herhangi bir sağlık problemim yoktu şükür ; ama bebeklerim ikizdi :) tek kese ve tek plesanta idi.. yani ilk günden beri gelişimlerinde sıkıntı olacağını doktorum söylemişti zaten..
belki 10 tane farklı doktora gittim :) bir dünya prof'a göründüm.. 1 muayene de 1600tl verdiğimi biliyorum :) ama maalesef hiçbirinin faydası olmadı doktorumun dediği gibi biri gelişmedi; gelişemediği için önce o ölmüş sonrada büyük olanı zehirlemiş aynı kese de olduklrından dolayı da diğeri de yaşayamadı zaten.. :KK43:

Benim herhangi bir sağlık problemim yoktu şükür ; ama bebeklerim ikizdi :) tek kese ve tek plesanta idi.. yani ilk günden beri gelişimlerinde sıkıntı olacağını doktorum söylemişti zaten..
belki 10 tane farklı doktora gittim :) bir dünya prof'a göründüm.. 1 muayene de 1600tl verdiğimi biliyorum :) ama maalesef hiçbirinin faydası olmadı doktorumun dediği gibi biri gelişmedi; gelişemediği için önce o ölmüş sonrada büyük olanı zehirlemiş aynı kese de olduklrından dolayı da diğeri de yaşayamadı zaten.. :KK43:

[/QUOTE]
Çok üzüldüm canım, nasip kısmet.. İşte biz insanız üzülüyoruz sorguluyoruz ama ardındaki hayrı göremiyoruz.

Çok üzüldüm canım, nasip kısmet.. İşte biz insanız üzülüyoruz sorguluyoruz ama ardındaki hayrı göremiyoruz.
[/QUOTE]
Aynen öyle canımm.. Sıkma sende canını.. vardır bunda da bir hayır inşallahh :KK200: :dua:

İlk defa duydum canım çok geçmiş olsun.. Nasıl Bi şey perde olmasi nasıl anladı doktor?
Canım aşağıdaki görseldeki 3. gibi muhtemelen bendeki, rahim filminden sonra kesinleşecek. Ultrasonda net değilmiş ama büyük ihtimal var dedi doktorum.. Doğuştan olan bir şeymiş. Ben kaç defa ultrason çektirdim, şimdiye dek de hiçbir doktor demedi böyle bir şey var diye.. Özel bir görüntüleme merkezine yönlendirdi doktor, C kollu bir alet varmış acısız çekiliyormuş rahim filmi.. Bir yandan da şimdi şüphe düştü içime, acaba doktor reklam amaçlı mı yolluyor oraya.. Nasılsa ben ultrasondan bişi anlamıyorum. Belki temiz çıkabilir dedi çünkü.. 650 tl ücreti var. Napıcam bilmiyorum..
1566245236805.jpeg

Canım aşağıdaki görseldeki 3. gibi muhtemelen bendeki, rahim filminden sonra kesinleşecek. Ultrasonda net değilmiş ama büyük ihtimal var dedi doktorum.. Doğuştan olan bir şeymiş. Ben kaç defa ultrason çektirdim, şimdiye dek de hiçbir doktor demedi böyle bir şey var diye.. Özel bir görüntüleme merkezine yönlendirdi doktor, C kollu bir alet varmış acısız çekiliyormuş rahim filmi.. Bir yandan da şimdi şüphe düştü içime, acaba doktor reklam amaçlı mı yolluyor oraya.. Nasılsa ben ultrasondan bişi anlamıyorum. Belki temiz çıkabilir dedi çünkü.. 650 tl ücreti var. Napıcam bilmiyorum..
Eki Görüntüle 2299922
Başka doktora göstermeni öneririm

Eki Görüntüle 2299922
Perde varsa ultrasonda belli olmuyor canım hsg de daha detaylı görünüyor hamilelik olmadıysa daha iyi çünkü perdeden dolayı düşük ihtimali yüksek oluyormuş

günaydın arkadaşlar şimdi doktordan geldim sabah test yapmıştım çift çizgiydi sonra acile gittim kan testi için beta hcg 236,90 çıktı kadın doğuma gidin hamilesiniz dedi ama işe gelmek zorunda olduğum için görünemedim bu kese görünme olayı nedir kaç güne görünür hemen gitmem lazım mı kadın doğuma

X