Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Merhaba :)
Ben de aranıza katılmaya karar verdim..
Fakat benim çalışmalar en erken Eylül sonu hatta Ekim başı gibi başlayacak :) Aranızda agacsizkoalaa agacsizkoalaa ile tanışıyoruz :)
topikin adı 2020 anne adayları olduğu için katılabilirim diye düşündüm :)

Bundan 1 ay önce maalesef 3 aylık bebeklerim karnım da öldüler.. Kürtaj olmak zorunda kaldım. Bu sebeptende Ekim'e kadar beklemem gerekiyor sonrasın da da nasipse tekrar denemeye başlayacağız..
2 yıllık evliyim.. Bebişi ilk Şubat ayın da düşünmeye başladık, Mayısta hamile olduğumu öğrenmiştim. yani düşünmeye başladıktan 4 ay sonra hamile kalmıştım.. İnşallah gene çok beklemeden nasip eder Rabbim..

Allahım isteyen herkese nasip etsin... :KK51: :dua:

Fakat benim çalışmalar en erken Eylül sonu hatta Ekim başı gibi başlayacak :) Aranızda agacsizkoalaa agacsizkoalaa ile tanışıyoruz :)

Bundan 1 ay önce maalesef 3 aylık bebeklerim karnım da öldüler.. Kürtaj olmak zorunda kaldım. Bu sebeptende Ekim'e kadar beklemem gerekiyor sonrasın da da nasipse tekrar denemeye başlayacağız..
2 yıllık evliyim.. Bebişi ilk Şubat ayın da düşünmeye başladık, Mayısta hamile olduğumu öğrenmiştim. yani düşünmeye başladıktan 4 ay sonra hamile kalmıştım.. İnşallah gene çok beklemeden nasip eder Rabbim..

Hosgeldın canımm aramıza, ıns yıne cok beklemeden kavusursun saglıkla bebegıne, bizlerde tabıkı bu ay ümitliydim ama yıne regl oluyorum sanırım o yuzden umutlar eylüle kaldı benım acımdan galiba :KK64:

Hosgeldın canımm aramıza, ıns yıne cok beklemeden kavusursun saglıkla bebegıne, bizlerde tabıkı bu ay ümitliydim ama yıne regl oluyorum sanırım o yuzden umutlar eylüle kaldı benım acımdan galiba :KK64:
Teşekkür ederim, hoşbuldum :)

Olsun üzülme.. Sağlıkla olsun da geç olsun. Yeter ki devamı gelsin..diğer türlü insan daha çok üzülüyor :KK43:

Merhabalar , çok geçmiş olsun , allah tekrardan hamişliği nasip etsin.

Evet camur gıbı koyu renk canım yarın ıcın ben dr randevusu alayım barı adetse adetın 2. gunu oluyor hormon testı yaptıırım adet degılsede hcg baktırırım bıde ultrasonla bakar heralde :KK12:
Yerleşme kanaması olmasın kuzum o? Genelde öyle tabir ediyorlar hiç yaşamadım ama

Yaaa benim minnoşum gelmişşşşş :KK19: Hoşgeldin aramızaaaa :eğlence:

Yaaa benim minnoşum gelmişşşşş :KK19: Hoşgeldin aramızaaaa :eğlence:
Dün akşam çok düşündüm..
Düşündüğümden mi bilinçaltı mı anlam veremedim ama .. gece rüyamda bebek emzirdiğimi gördüm :)
bugün daha iyiyim ve artıkk kendine gel, minnoşlarına cennette kavuşursun giden minnoşlar sana başka bir beden de gelmek için sabırsızlanıyor diye düşündüm :)

Bu yüzden Ekim'i dört gözle bekliyorumm :) :dua:

Dün akşam çok düşündüm..
Düşündüğümden mi bilinçaltı mı anlam veremedim ama .. gece rüyamda bebek emzirdiğimi gördüm :)
bugün daha iyiyim ve artıkk kendine gel, minnoşlarına cennette kavuşursun giden minnoşlar sana başka bir beden de gelmek için sabırsızlanıyor diye düşündüm :)

Bu yüzden Ekim'i dört gözle bekliyorumm :) :dua:
İşte buuuu :eğlence: Dün konuştuk ya birde aklında kalmıştır muhtemelen

Yerleşme kanaması olmasın kuzum o? Genelde öyle tabir ediyorlar hiç yaşamadım ama
Şuana kadar devamı gelmedı daha kuzucum ama hala kasıklarımda hafıf agrı devam edıyor regl gelsede gelmesede gıdıcem yarın doktora bakalım aldım randevu :kahve:

X