Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar değerim adet günümde 12.1 çıkmıştı sizce bu geç döllenme olabilirmi bir önceki ay 28 günde gördüm adetiadeti son 2 ay 30-32 değişti

Peki canım ultrasonda belli olur değilmi geç döllenme olup olmadığı
Ultrasonda gorundugu zaman keseyi ölçerek kac haftalik oldugunu soyluyorlar suan bu degerle ultrasonda gorunmez diye biliyorum benim degerim 180 iken doktor goremedi bir hafta sonrasina cagirmisti o zaman ancak kese belli oldu sonraki hafta da cenin olculerek tam kac haftalik oldugunu soyleyebilmisti

Ultrasonda gorundugu zaman keseyi ölçerek kac haftalik oldugunu soyluyorlar suan bu degerle ultrasonda gorunmez diye biliyorum benim degerim 180 iken doktor goremedi bir hafta sonrasina cagirmisti o zaman ancak kese belli oldu sonraki hafta da cenin olculerek tam kac haftalik oldugunu soyleyebilmisti
Teşekkür ederim

bende aldım sabırsızlıkla yapmayı bekliyorum beta 40 çıktı 3-4 güne heralde sıfırlanır o zaman başlarım yapmaya belki yakalarım yumurtlamayı tabi kanamam biterse
Geçmiş olsun canım kaç haftalık düşük yaptın, kürtaj oldun mu. Ben de 2 ay önce 7 haftalık gebelik düşüğü yaşadım kanama ile düşürdüm. Doktor hemen denemeye başla mı dedi sana

Merhaba arkadaşlar başlık açtım ama kimse bişey yazmadı.24 ağıstosta adet oldum her ay 28 günde bir oluyorum.13 ağustosta gece beyaz yapışkan bi akıntım geldi Burdan sordum internettende baktım yumurtlama akıntısıydı sanırım .eşim uzun yol şöförü olduğu için sürekli değerlendirme imkanımız olmuyo.14 ağustosta ilişki oldu. Pazartesi günü kan verdim 2 çıktı.bugün kahverengi akıntımın olması gerekiyodu akıntım kasık ağrısı göğüs hassasiyeti yok.acaba yumurtalama olmuşmudur

meraba kızlar patoloji sonucu bebeği incelemiyor mu bilgisi olan var mı. boşa mı bekledim 15 gün

Merhaba arkadaşlar başlık açtım ama kimse bişey yazmadı.24 ağıstosta adet oldum her ay 28 günde bir oluyorum.13 ağustosta gece beyaz yapışkan bi akıntım geldi Burdan sordum internettende baktım yumurtlama akıntısıydı sanırım .eşim uzun yol şöförü olduğu için sürekli değerlendirme imkanımız olmuyo.14 ağustosta ilişki oldu. Pazartesi günü kan verdim 2 çıktı.bugün kahverengi akıntımın olması gerekiyodu akıntım kasık ağrısı göğüs hassasiyeti yok.acaba yumurtalama olmuşmudur
Tam olarak anlamadım 13 ağustosta yumurtlama olduysa bile 24 ağustosta adet olmuşsunuz zaten. Yani gebelik oluşmamış demek ki. Üzerine görmüş olabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Biraz daha anlaşılır yazarsanız yardımcı olunabilir. Mesela neden bugün akıntınız olması gerekiyordu bat günü mü bugün ya da yumurtlama? 14 Ağustos’tan başka ilişki olmadı mı? Ve son olarak ovulasyon testlerini deneyin yumurtlama gününü belirlemek için emin olamıyorsanız

Tam olarak anlamadım 13 ağustosta yumurtlama olduysa bile 24 ağustosta adet olmuşsunuz zaten. Yani gebelik oluşmamış demek ki. Üzerine görmüş olabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Biraz daha anlaşılır yazarsanız yardımcı olunabilir. Mesela neden bugün akıntınız olması gerekiyordu bat günü mü bugün ya da yumurtlama? 14 Ağustos’tan başka ilişki olmadı mı? Ve son olarak ovulasyon testlerini deneyin yumurtlama gününü belirlemek için emin olamıyorsanız
Çok pardon 13 eylülde akıntım oldu

Bugün adet olmamm gerekiyor 3 gün önceden felan kahverengi akıntım başlar

Kızlar günaydın nerelerdesiniz diğer topictede yazdım ya biz hala kese görmedik ya değer en son 60 tı sanırım çok küçük bugun yada yarın tekrar gidicem kan vermeye ama bu hesaba göre biz kaç haftalık oluyoruzki adetimi şuan5-6 gün geçti ona göre 4 haftalık olması gerekir ama şimdi deger pazartesi 60 tı ya biz bu hesaba göre 2 yada 3 haftalıkmı oluyoruz

Bende de temiz çıkmış birşey yokmuş

Ama bana destek olsun riski düşürsün diye kan sulandırıcı verdi. Günde 1 tane alıyorum hamile kalıp 3. Aya kadar kullanacakmışım
Kan sulanınca hamilelik de daha kolay oluyormus rahme tutunması...

X