Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Niye üzülüyorsun pko aslınd akötü girinen iyi birsey fazla yumurtan oliyir demek ama gelisemeden kist oluyor :) soğan kürine başla hemen temizlesin tesyeredişliyede basla inşaAllah geçer pkolularda hamile kalabiliyor üzülme
Inşallah abla ya tsh bugün olcturdum 4.8 cıktı. Önceki 6.2 ydı. Ama anti tg çok yüksek ve anti tpo da yüksek senin bu konuda bilgin var mı

Nasılsınız kızlar her şey yolunda mı

Ben gripten sürünüyorum resmen hala. Serumdur, kutu kutu ilaçtır hala toparlanamadım :KK43:

Kızlar adetim söktü bu arada hala devam ediyo son iki gundur coğaldı çok ağrım oldu ama gaz sancısı falan bu sıra biraz,giremeyebilirim taşınma işi gibi işlerimiz olabilir kendinize kkat edin allaha emanet olun gelince inşallah hamiş haberlerinizi alırım hepinizin :KK200::KK36:

Dün hiç kanamam olmadı kızlar gece şeffaf uzayan akıntım oldu kesilmiştir herhalde dedim ama bugun gene az az devam ediyo anlamadım valla artık geçen ay hiç şeffaf akıntım gelmemişti acaba gerçekten çatlamadı mı ki geçen sefer anlamadım valla hiç pıhtı falanda gelmiyo zaten bildiğin damardan akan kan gibi

Dün hiç kanamam olmadı kızlar gece şeffaf uzayan akıntım oldu kesilmiştir herhalde dedim ama bugun gene az az devam ediyo anlamadım valla artık geçen ay hiç şeffaf akıntım gelmemişti acaba gerçekten çatlamadı mı ki geçen sefer anlamadım valla hiç pıhtı falanda gelmiyo zaten bildiğin damardan akan kan gibi

Canım valla sen bi durduğu zaman test yaomalısın bellimi olur oldum diyip kendini işe güce verme belkide hamilesin düsik twhliken bile olabilir ben 5 hafta başladım kanamaya koyu okadar ki adet oldum sandm dahada yoğundu karnım hep ağrıdı sende omkan bulursan git doktira

Benimde ikinci kızımda 5.haftada bailamıştı aynı anlattığın gibiydi kanamam cok şiddetliydi ama biliyodum hamile olduğumuda bakalım belkide kansızlık var bilmiyorum ki çok aşırı başım dönüyo başım ağrıyo hiç halim yok yapicam zaten bi kanama bitsin biraz zaman geçsin yapıcam test
Canım valla sen bi durduğu zaman test yaomalısın bellimi olur oldum diyip kendini işe güce verme belkide hamilesin düsik twhliken bile olabilir ben 5 hafta başladım kanamaya koyu okadar ki adet oldum sandm dahada yoğundu karnım hep ağrıdı sende omkan bulursan git doktira

Benimde ikinci kızımda 5.haftada bailamıştı aynı anlattığın gibiydi kanamam cok şiddetliydi ama biliyodum hamile olduğumuda bakalım belkide kansızlık var bilmiyorum ki çok aşırı başım dönüyo başım ağrıyo hiç halim yok yapicam zaten bi kanama bitsin biraz zaman geçsin yapıcam test
Dikkat et kendine canım

Dikkat et kendine canım
Allah razı olsun canım bu ara biraz moralim de bozuk taşındığımız,ev cok küçük eşyalarımız sığmıyo çoğunu kayınvalidemin evine yolladık onu geçtim mevkisi cok tenha eski binalar var harabe içlerinde hertürlü pislik dönüyo camdan dışarı bakamıyoruz zemin kattayız bide kapıdan dışarı yanlız çıkamıyoruz kaç kere polisi aradık ama gelmediler bile bakmaya başka ev bakıyoruz ama bu zamanda taşınmak hiç kolay değil ya kenarda birikmiş olması lazım düzgün biyerde ev arayıp bulmakta kolay değil inşallah denk gelir bi ev rabbim yüzümüze bakar da gideriz şuan derdim bu olduğu için pek bebek hamilelik düşünemiyorum :KK43:

Allah razı olsun canım bu ara biraz moralim de bozuk taşındığımız,ev cok küçük eşyalarımız sığmıyo çoğunu kayınvalidemin evine yolladık onu geçtim mevkisi cok tenha eski binalar var harabe içlerinde hertürlü pislik dönüyo camdan dışarı bakamıyoruz zemin kattayız bide kapıdan dışarı yanlız çıkamıyoruz kaç kere polisi aradık ama gelmediler bile bakmaya başka ev bakıyoruz ama bu zamanda taşınmak hiç kolay değil ya kenarda birikmiş olması lazım düzgün biyerde ev arayıp bulmakta kolay değil inşallah denk gelir bi ev rabbim yüzümüze bakar da gideriz şuan derdim bu olduğu için pek bebek hamilelik düşünemiyorum :KK43:
Öyle deme canım rabbim hic ummadığın zamanda herşeyi unutacak şeyler nasib edebilir sen karamsar olma nerede oturuyorsun nerde arıyorsun tanıdık arsa bakmalarını söylerim birde ücret nekadar olmalı

Yerleşme kanamasından çok mu kanama oldu adet döneminde hamileyken ? Aa

Kızlar merhaba nasılsınız bu ara pek giremedim kimseden de haberim yok mucizelerini bekleyenler var mı varsa Allah sağsağlim kucağına almayı nasip etsin benim gibi bekleyenlerede Allahım en kısa zamanda sağsağlim eli ayağı düzgün akıl sağlığı düzgün nasip etsin cuma akşamı yuzu suyu hürmetine

Yerleşme kanamasından çok mu kanama oldu adet döneminde hamileyken ? Aa
Evet canım cok aşırı oldu hemde bildiğin adet gibiydi pıhtılıydı bide düşük yaptığımı zannettim hamile olduğumu bilmesem adet olduğumu düşünürdüm o derece coktu adetten hiçbi farkı yoktu

Kızlar bugun adetimin 7. Günü bugun baya bi azaldı bi iki damla geliyo ama rengi kahverengi hiçbişey anlamadım normal adetim hiç böyle olmazdı ve 2gündür bi kaşıntı başladı tatlı tatlı kaşınıyo travacord sürüyorum o geçiriyo tekrar kaşınıyo hergun illa bi kere sürüyorum onu sürmezsem sürekli kaşınıyo sanırım gene mantar yada iltihap falan var kanamamı da bunlar değiştirmiş olabilir mi acaba ya bide kaşıntı komple değil afedersiniz sadece giriş kısmında bıktım artık ilaç kullanmaktan bunun için ya aktarda iltihap kurutnak için çaylar satılıyodu onlardandamı alsam bi ara almıştım onu içerken hamile kalmıştım doktor da iltihap var demişti o zamanlar :KK43: napıcamı şaşırdım valla ya :işsiz:

X