Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay bişi kalmamış Allah sağ saglim kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza

Aynen bende bunu diyorum simdi özelde calışan bir hemsire var simdiki aklım olsa devlette dogum yapardım okadeparada vermezdim diyorda doktorum hastanenin tek doçdnti sorun olsa zaten müdahale eder dimi
Eder tabi cnm neden etmesin şimdi benim kafam buna takıldı inan devlet 600 tl cocuk parası vereceğine 3. Sezeryanı da hastanelerinde yapsın durumu olan vsr olmayan vvar 2 bucuk milyar küsür bizim burda özelde sezeryan doğum devam ozele gidersen biraz indirim yapıyolar ama sosyal güvencesi olmayan bağkur borcu olanlar devamlı özele gidecek parayı nerden bulacak hani bu doğru mu acaba cok merak ediyoruö gerçekten de devlet hastanelerine böyle bişey geldi mi ki 3. Sezeryan riskli diye özele göndermek yapmıyoruz demek nedir yani

Aynen cnm 2 aralıkta olmam gerek ağlıyorum ya hem yok diye üzülğyo hem benim halime üzülüyo oda kendince haklı ya olsun bekleyeyim bu sefer zaten içim cok rahat acele etmiyorum hiç

Araştır istersen canw inşaAllah olmaz öyle birşey yada cimere yaz cumhur baskanlığına saglık bakanlığına yönlendiriyorlar durumum dyok dogumu özele gönderiyorlar nasıl yapıcam diye on günde cevap geliyor istersen güzel birw yaz ginder

SSaol cnm bakalım eşimin işleri güzel Şükür ona göre istiyoruz bi cocuk daha zaten ama insan düşününce haksızlık olarak görüyo ne bilim

Evet benim doğum günüm esimin dogum güninde hamile olduğumu iğrenmiştim ya ben hediyemi böyle verdim o ne yapacak bakalım :)))
Ooooo beklenti yüksek olmalı o zaman dimi şimdiden doğum gunun kutlu olsun ailenle nice güzel huzurlu mutlu bereketli yaşlara inşallah

tiroidlerimde sorun yok canim baktirdim ona.
d vitamini eksikliği dışında hormonal sorun da yok. adeti bekliyorum suan kure baslamak için. gonderdigin videoyu acamadim suan disardayim ama eve gider gitmez bakacam. melegin nasıl muayeneden sonra haber ver bizlere. allaha emanet ol

SSaol cnm bakalım eşimin işleri güzel Şükür ona göre istiyoruz bi cocuk daha zaten ama insan düşününce haksızlık olarak görüyo ne bilim
Olsun Canım imkanı olamayanlarda faydalanır böyle birşey yapsan bence iyi olurdu belki ben yazarım sizin yerinize :) bir haber alırsamda burdan derim üçüncü sezeryanla ilgili tamam

Ooooo beklenti yüksek olmalı o zaman dimi şimdiden doğum gunun kutlu olsun ailenle nice güzel huzurlu mutlu bereketli yaşlara inşallah
Bi dur da simdiden kutluyor :) sen hamilelik haberini al bana en büyük hediye olacak emin ol ben sevdiğim insanları kalben severim hic çıkarsızca oyüzden birini mutwgördüğünde ben zaten mutlu oluyorum ha esimdende öyle bir beklentim yok gecen yil ilk senemizdi unuttu mesela anladm ki bir beklenti icine girmem yanlış girdigimde kendim üzilücem ha şuan üzilmem demek çkfte üzintü olur bebosimde üzilür olmaz demi :)

Olsun Canım imkanı olamayanlarda faydalanır böyle birşey yapsan bence iyi olurdu belki ben yazarım sizin yerinize :) bir haber alırsamda burdan derim üçüncü sezeryanla ilgili tamam
Ben beceremem ki kız kendi kendime yazamam bile heycan yaparım çok yaşa emi sen yaparsın valla güzelde bişey yazarsın sende var o potansiyel

İyiyiz çok şükür Canım video youtube danda bakabilirsjn biri tüplerim tıkalı iki defa açtırma ameloyato oldum açolmadı dedi ama saraçoğluda anestezilimi anestezisizmi diye sordu demekki arasında fark var anestezi kullanmayıp bu ameliyato olanlarda açilma olabiliyormuş bir yerde okumuştum dün aksam arastırma yaparken ilginç aslında

Ben beceremem ki kız kendi kendime yazamam bile heycan yaparım çok yaşa emi sen yaparsın valla güzelde bişey yazarsın sende var o potansiyel
Yazmam mı hic destan yazarım cumhurbaskanımıza öyle seyler yazarım ki halimize acır üç çocuk diyen kedi degilmi ozaman aileye destek olacak ameliyatıda düzenlesin bi zahmet demi :)))))

Aman cnm aman üzülme sen minnoş üzülmesin bizde geçen sene ikimizde unuttuk 15 gün sonra hatırladık 8 yıllık evliyiz hiç beklenti ne onda var ne bende en güzeli zaten aman güldük sonra bi dahaki seneye artık dedik geçen seçnede aynen unutup 3 gun sonra bi dahaki seneye artık demiştik

Ben unutmadm onunkini hazır gibi bir pasta yaptım ki kimse inanmadı valla okadarda güzel olmuştu severek yapmıştom neyse canı sagolsunda gerisi boş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…