Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testi ilk yaptığımdada çizgi hafiften var gibiydi ama ben hayal ediyorumdur diye umursamadım elime bile almadım keşke dikkatli baksaymışım ya

çizginin rengide pembe bide ya kontrol çizgisi gibi gri değil ben cok heycan oldum bayılcam şimdi gerçekten napcamı bilmiyorum kızlar

Test yanlıştır dimi ya Aytanesii yumurtlamadan 8 gün geçti bugun çizgide hayal gibi ya ne bileyim kafam cok karıştı nasıl beklenir şimdi tek bildiğim şu negatifi görünce hiç üzülmedim çünkü ilk defa negatifi görünce belirtilerim kaybolmadı bide zaten çizgiyi görür gibi oldum ama görmek istediğim için görüyorum deyip elime bile almadım yani hevedlenmek sevinmek istemiyorum ama o çizgiyi görünce olmuyo işte

Varmı başka testin Canım

Kızlar bildirim.gelmemis bana okudum ve haberlere cok sevindim rabbim herkese nasip etsin ve kavuşmak nasip etsin :) dualarimizda eksik etmeyelim birbirimizi
Hic eksik edermiyiz Canım benim burda bir aile gibiyiz ne olursa elikizden geleni yapıyoruz yapmalıyızda bugün bana yarın başkasına ihtiyaç olur yani :)

Sakin olmaya çalışıyorum içimden bi sürü test yapmak geliyo ama tabiki koca engeli bi hafta bekleyelim dedi
Bencede bekle kocanı dinle kendine meşgale bul bence ne yapmaktan hoşlanıyorsan hem.moral olarakta sana iyi gelir hemde daha dinc olursun böyle stres yapmak sanada esinede varsa minnoşada zarar verir bir dur da ben nedense senden baştan beri umutluyum da bazen fazla heyecan yapıp gaza gelebiliyoruz Canım en azondan doktora gitmeden önce bir test daha yapmalısın test yaptınmı hiç diye soruyorlar çünkü öyle dersin esine üçgün sonra bir test daha yap eğer varsa da imkanının oldugunda doktora gidersin erkende gitsen geçte gitsen o bebis varsa seninle olacaktır sakin ol rahat ol Allah a güven o herşeyin en hayırlı vaktinde vereceğine emin ol tamam :)

Listedeki herkes nerdeyse hamile kalacak hep sayı nekadarda arttı üç ayda inanamadm Rabbim ne bereketli yılmış dualarımız hep isteyenlerle olacak bizlerede herşeyin yolunda gitmesi icin dualarınızı eksik etmeyin belki beklemek hamile kalıp kaybetmekten daha hayırlıdır böyle düşünün hayırlı olanı hayırlı zamanda nasib etsin inşaAllah

Allah razı olsun canım ya doğru diyosun bakalım 2 aralık gelsin o zamana kadar sakin durucam bi test daha yaparım cıkarsa çizgi doktora koşarım hemen bunun mutluluğu bile yeter ya hamile değilsem öyleymiş gibi olmak bile bi süre iyi gelir en azından ne diyim artık yani :))

Rabbim beklentini hayra cıkarsın inşaAllah Canım aferin :)

Ozaman iş sana düşiyor Canım sabır Rabbim sabredenlerle beraberdir biliyorsun :)
Biliyorum çok şükür canım ilgilendiğin için saol rabbim meleğini kucağına almayı nasip etsin inşallah senin ve hepimizinde inşallah bu ay bi başka bi umut var içimde bilmiyorum ya bu sefer sanki umutlarım boşa cıkmıcak gibi diyo içimden bi ses hayırlısı inşallah testi unutuyorum şuan yapmamış gibi devam

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah

Allah düzenli artmasını nasip etsin inşallah sağlıklı bir gebelik olsun :) benim göğüs ağrım da adete yakın olur çoğu zaman ama bu ay iki hafta önce başladı. Beklemedeyim hayırlısı olsun bakalım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…