Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Link atmıştom aslında ordan takibe alsana :) çok heyecanlı birşey doktorlarda bu teoriyi kullanıyorlar bunu diyenlerde dotorlarmış haberin olsun dotorlara meydan okuycaz yakonda :))))
Yorum atmadan takibe alınıyo mu kız ben pek anlamıyorum da arada bakıyorum ama bildirim alamıyorum

Ben ilk uzadoğında bal küri yaptım valla ben dayanamam öyle uzasına müdahale etmeseydim icim rahat etmezdi okadar uzun demek stres demek
Valla öyle cnm ya hamile değilsem yapcam bende bal kürünü muhakkak bu kadar uzun olması benimde canımı sıkıyo

Yorum atmadan takibe alınıyo mu kız ben pek anlamıyorum da arada bakıyorum ama bildirim alamıyorum
Konuyu takib et yazıyor sayfa başında yada sonunda bak bana bir link at sana ekran fotosu ile göstereyim yorum yapmasanda takib et dedikten sonra mail ile bildium almak istiyorumu işaretliyorsun sana bildirimler geliyor :) teknolojiyle aram iyidir meraklı olduğum icin her işimi kendim yapmaya calışıyorum bak mesela buraya uygulamadan resim yükleyemedim olmuyor kabul etmiyor bende normal bi google tarayıcodan girdim kadonlar kulübine oturum açıp takib ettiklerime baktım ordan resim gönderdim yoksa boyut büyük falan gösteriyor ekran resmi aldm ordan atmıştom degerlerimi buraya brazcık meraklı olmak iyidor :)

Tmmdır yaptım şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…