Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar saat 4 de verdim kan. Bakalim pozitif cikacak mi :)
Son adet tarihimden hesaplayinca 3 haftalik hamile cikiyorum. Eger hamileysem

Hemsireler de cok erken dedi. Ben dusuk yaptigimda doktor pihtilasma bozuklugun var dedi diye erkenden ogrenmek istiyorjm.e 3 idrar testinde de silik cizgi cikinca var dedim heralde . Beta hcg olmasa test silik cikar miydi ? Acayip telasliyim

Hemsireler de cok erken dedi. Ben dusuk yaptigimda doktor pihtilasma bozuklugun var dedi diye erkenden ogrenmek istiyorjm.e 3 idrar testinde de silik cizgi cikinca var dedim heralde . Beta hcg olmasa test silik cikar miydi ? Acayip telasliyim
ne zaman çıkacak. benim silikken 34 çıkmıştı

Kızlar yumurtalama sonrasi 11. Gün bugun ve adetime 5 gün var değerim 7 cikti . 1 haftalik görünüyor. Araliklarla kan verecegim inşallah saglikla devam eder dua edin bana isteyen bekleyen gün sayan herkese
Canım bu mübarek günde inşllh rabbim herkesin dualarını kabul eder :dua: benimde bat 26 kasım şimdi senden heveslendim test yapsammı diye düşünüyorum negatif görmekten de çok korkuyorum hiç birşeyde hissetmiyorum off çok zor beklemek

Dün negatif di idrar testi benim. Su an rahme tutunma zamanı sanirim benimde. Hafif adet sancisi gibi sizi oldu belimde karnımda. 2 gün bekle en az

Senon 34 ciktiginda adetine kac gun vardi canim
Bir de supheli iliski uzerinden kac gun geçmişti
valla canım tahminimce ilişkiden 12-13 gün geçmişti yani 4-5 gün kala çıktı o değer adet gecikmesinden 2-3 gün sonra da 1025 çıkmıştı

Merhaba sevgili anne adayları bizde bugün eşimle yeniden karar verdik doktora gideceğim Çarşamba günü inşşş yeni yıla hamiş girebilirim

Kızlar hayırlı kandiller :) Allah bu güzel günde gönlümüzden geçen tüm güzellikleri karşımıza çıkarsın inşallah... hamile olan arkadaşlara sağlıklı bir gebelik ve doğum ve evlat, çocuk isteyenlere de en kısa zamanda hayırlı haberler dilerim:KK200: Dualarımda adınızı bilmediğim halde sizlere de yer verdim. Eminim ki sizler de dua ediyorsunuz. Allah kabul etsin inşallah:dua:

Meraba kızlar benim bugun 30. Gun yumurtlama falan olmadı benim sanırım akıntım hep aynı oldu ya her zaman olan şeffaf akıntım gelmedi hiç umudum yok bu ayda boşa gitti üzgünüm ilişkiden sonraki 13. Gün 2 cıktı değerim hadi o zaman şansım zaten düşüktü geç yumurtluyorum diye yumurtlamayı bekledim ama yumurtlama olmadı 30.gun bugun adet olursam artık bu sefer ovulasyon testi alcam :KK43:

Kızlar hu hu ben geldim durumlar nedir. Benım sat 28 ekımdı bılıyosunuz adetim grcıkmedi ama su aralar asırı uyku hali var ve kasıklarımda kramplar oluyor. Sizde durumlar nedir

Kızlar ilişkiden 13 gün sonra cıktı bu değer acaba bi umut var mıdır ki :KK43:

Eklentiler

• 20181120_142314.jpg
    20181120_142314.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 44
Şuan ilişkiden sonraki 22.gun ilişkiden sonra 13. Günde yaptırmıştım kan testini 8 gğn geçti üzerinden hayır yani yumurtlama olması gerekiyodu oda olmadı ki 30.gundeyim kafam iyice karıştı :KK43:

X