Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ya sana bişey sormak istiyorum bel ağrım benim de var bide sanki heran olcakmış da akmıyormuş gibi hissediyorum hani sanki böyle ucunda da zorlasam kanama başlıcak gibi hissediyorum sende öyle olmuş muydu
Aynen öyle olmuştu ikidebir ha oldum diyordum tuvalete gidiyordum bi sıcaklık hissediyordum diyordum kesin oldum ama gelen giden yok sonra adet günüm gecikince belirti kalmadı

Sarı akıntım oldu 2 3 gün o kadar şu an bile akıntım yok
Anldım canım bende çünkü basen tuvalete gidince sarımsı bi akıntı oluyor ama her seferinde olmuyor. Mesela olurum diye ped taktım ona gelmiş sarı akıntı ya bu kadar stres yapcağıma test yapsam rahatlıcam da işte elim gitmiyor

Anldım canım bende çünkü basen tuvalete gidince sarımsı bi akıntı oluyor ama her seferinde olmuyor. Mesela olurum diye ped taktım ona gelmiş sarı akıntı ya bu kadar stres yapcağıma test yapsam rahatlıcam da işte elim gitmiyor
Bence yap derim bugünde aynı sonuç yarında aynı eğer yoksa en azından bugün yaparsan stres yapmamış olursun çünkü streste geciktiriyor daha çok umut ediyorsun gecikince o daha kötü

Bence yap derim bugünde aynı sonuç yarında aynı eğer yoksa en azından bugün yaparsan stres yapmamış olursun çünkü streste geciktiriyor daha çok umut ediyorsun gecikince o daha kötü
Doğru diyorsun arkadaşım. Gelmedikçe de daha çok umutlannıyorsun ne zor şeymiş yahu. Eskiden derdim olcağım gün gelmezse direk yaparım diye hatta insanlar nasıl bekliyor anlamıyorum diyordum ama işte her seferinde negatifi görünce anlıyorsun insanların ne yaşadığını. Ben en iyisi eve giderken alayım bi test

Doğru diyorsun arkadaşım. Gelmedikçe de daha çok umutlannıyorsun ne zor şeymiş yahu. Eskiden derdim olcağım gün gelmezse direk yaparım diye hatta insanlar nasıl bekliyor anlamıyorum diyordum ama işte her seferinde negatifi görünce anlıyorsun insanların ne yaşadığını. Ben en iyisi eve giderken alayım bi test
İçin nasıl rahat edecekse kuzum ne kadarlık evlisin sen ne kadardır deniyorsunuz

Bikaç gün daha geçsin istiyorum açıkcası. Normalde de gecikmem olmaz ama yine negatif görüp hüsrana uğramak istemiyorum
Tabi en azından 4 gün beklemek daha garanti olur
Bakalım benim regli günüm yarın Ne olacak :işsiz:ya

Sabah çok hafif çok açık lekelenme gördüm minicik. Kan sulandırıcı kullandığımdan çok açık görünmüş olabilir. Muhtemel gün içinde tam gelir :KK43:
Yerleşme kanaması olabilir mi acaba? Gerçi sen kendini daha iyi tahlil edersin ama. İnşallah gelmez devamı canım

X