2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kesinlikle bende öyle düşünüyorum iyi ki varsınız :) birbirimize destek verip ve aynı zamanda da bir sorun olduğunda çözüm bulmaya çalışıyoruz o güzel enerjiye çok inanıyorum bende çevreme bile paylaşmadığım şeyleri sizlerle paylaşıyorum inşaallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alabiliriz Amin

Kızlar sahlep içmemizin bi sakıncası var mı şu cahile bir cevap lütfen ne yiyip içeceğimi şaşırdım artık boğazlarım yanmaya başladı da hafiften
Benimde canım sahlep çekmişti canım ya :) hatta kanlıcada bi yer var oraya mı gitsem haftasonu acaba sahlep çıkmış mıdır dedim bence bi zararı yoktur

Benimde canım sahlep çekmişti canım ya :) hatta kanlıcada bi yer var oraya mı gitsem haftasonu acaba sahlep çıkmış mıdır dedim bence bi zararı yoktur
Doktorun verdiği listeye baktım hemen yasaklarda yazmıyor normalde de hiç sevmem ama boğazıma ne iyi gelir diye düşünürken annem söyledi, hafiften de canım çekmedi değil

Valla kadınlar kulübünde o kadar grup takip ettim, yazdım felan ama en iyi grup bu grup.
Birde birine bişey olsa, biri bişey sorsa herkes yazıyor, bilgisi varsa cevap veriyor hiç olmadı moral veriyor.
Zaten kemik kadrosu olustu güzel grubumuzun.
Bende bu damar ve kan sorunum hakkında kimseyle konuşmuyorum bı kaç arkadaşıma söyledim hatta doktora gittikten sonra da anlatmadım detaylar hakkında.
Güzel grubumuza yazdım.
Eşim diyor yanlızım deme bak ne güzel kadınlar kulübünde arkadaşların var. :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…