2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Arkadaşlar merhaba. Ben de 6+1 im bugün. 5+5de kese gördük, kalp atışı alamadık. 6+5de gideceğim, umarım duyarız, biraz tedirginim. 4 doğal gebelik kaybı ve 3 kez negatif sonuçtan sonra ilk defa pozitif aldığım 4. Transferim bu.
Hepimiz sağlıkla kucağımıza almayı nasip
Etsin inşallah

Merhaba, İnşallah kalp atışını duyarsınız ve sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi :)

Günaydınnn
canım inşallah sağlımla kucağına alırsın kuzunu

halen devam ediyorsun yani doktor sanada devam dedi öylemi ?
ALLAH a emanet yavrularımız inşallah sorunsuz kucağımıza alırız canım

Bende idrar yolu enfeksiyonu olmuşum idrarda kan da varmış.haftaya kultur alalım dedi nasıl aliniyir sana yapildi mı.

rabbim inşallah sağlıkla kavuşturur, emeklerimizin karşılığı inşallah alırız daha başka tedaviyle uğraşmayız

Günaydın arkadaşlar bugün kalp atışı için randevu almayı düşünürken sabah namazında kırmızı leke gördüm çok az ama hala var, hemen randevu aldım 11 gibi doktora gideceğim
bı düşükten sonra moralim bozuldu ama bu haftalarda oluyormuş diye içimi rahat tutmaya çalışıyorum
Dualarınızı bekliyorum Rabbim onu bize bağışlasin

Kalp atışını duyarsınız inşaallah
Rabbim kucağınıza almayı nasip eder

kızlar erken bel ağrısı yaşayan var mı ?
Öğrendiğimden beri bel ağrısı yaşıyorum ayakta fazla durunca yada çok oturunca ağrıyor. Sürekli yatmak istiyorum bu yüzden
Bir sorun olmaz inşallah canım Allah’ın izniyle

İnşallah sorun yoktur canım sen ferah tut içini, güzel haberlerle gel..

Geçen hafta benimde kalp atışından sonra tam çok az kanaman oldu doktor yerleşme kanaması dedı.aspirin ya da kan iğnesi verdıler mi sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…