2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İyi tatiller o zaman :))
Bizde bayrama Eskişehir’e gidicez. Ay sonuda inşallah tatile gidicez. Bakalım 3 aylık sıpayla nasıl olacak tatil
Bayramdan sonraki hafta bende eskişehirde olacam sen o zamana kadar dönecek misIn senin uc çocuğun mu vardi
Molfix kullanan var mı kızlar ? Sleepy kullanıyorum da bazen iç kenar lastik gibi olan yerleri sıkıyor sanki izi çıkıyor molfix’e mi geçsem dedim bende. İçerik olarak ikisinin iyi olduğunu biliyorum
canim ben baştan beri kullaniyorum üç numarasına geçtim.sleepy de aldim denemek icin onun uc numarası molfix den daha büyük.ikisinde de lastik izi kalıyor hatta gevşek bırakıyorum gene oluyor.bana sorarsan sleepy daha iz yapiyor.bence kucuk paketlersen al molfixde dene.kac kilo oldu bebegin.bence ikiye gec onunda kilo aralığı cok degil

Evet aynı bebeklerimiz sağmak hem acıtıyo hem sıkıcı

Canım sezaryen materyali olarak plesenta patolojiye gönderilebiliyor rutin prosedür olarak ama sen bi sor istersen
ayy kuzum ağzın bal yesininşallah öyledir, kafama takıldı bugün hep ,randevu aldım bayram sonrasına o zaman gidicem sağol cnm işin rast gitsin
Molfix kullanan var mı kızlar ? Sleepy kullanıyorum da bazen iç kenar lastik gibi olan yerleri sıkıyor sanki izi çıkıyor molfix’e mi geçsem dedim bende. İçerik olarak ikisinin iyi olduğunu biliyorum
kzuum bende molfiks 2 kullanıyorum bizimde iz yapıyo bi paketi yeni açtım bitsin 3 numaraya geçecem ama daha bolda bez niye iz yapıyo anlamıyorum kızarıyo hatta

Senin yine 1 ayda dağılmış bizim her hafta dolap dağılıyor toplamaktan gına geldi..benim düzen takıntım var özellikle de erzak dolabında off dağılınca sinir oluyorum.
Esasında benim de gözüm yemiyor da napacam işte kızımın okulu kapanıyor çocuk evde 3 ay napsın.annem babam da sıkıldı yanımda. O yüzden yazlık kaçınılmaz son oldu.
Hiç korkma canım. Ben de suya sokacağım Ama tabii bi kaç dakika çok olmaz. Önemli olan doğru saatte girdirmek ve suyun sıcaklığı. Bir arkadaşımın bebeği 3 aylıktı tatile gitmişler doktoru demiş ki suya sokma denize..ne alaka dedim. Ben daldırmıştım bile kızımı 3 aylıkken :)
Ben de sağmayı hiç sevmiyorum. Üşeniyorum da. Tak çıkar yıka bekle bekle.. Yara için krem kullanıyor musun? Bebiş tam kavramayınca da yara olabiliyor. Benim ki de düzensiz bazen dediğin gibi tek meme ile doyuyor 5 saat sonda tekrar dolmuş oluyor . sağmayınca ben de azalma olmadı yine aynı
Eşim hasta
Evde 2bebekle ilgileniyorum resmen canım çıkıyor 2 gündür herşey üzerime kaldı .
Geçmiş olsun canım kolay gelsin. Eşim de yılda 1 kez hasta olunca o da bebek gibi olur.
isimdeyimgucumdeyim evrenden sana mesaj var canım 3.çocuk ona göre

Deme 3 falan 2 kızım var benim. Bayram haftası gidicem ben sonra dönücem, büyüğün gösterisi, küçüğün aşısı ve kalça ultrasonu var yoksa kalırdım , birde Temmuz’da gidicem. Sende Eskişehirlimiydin?

Deme öyle büyük konuşuyorum başıma bi iş gelecek

Deme öyle büyük konuşuyorum başıma bi iş gelecek
Ya bu konu şaka gibi geliyor bize ama napsak ki; arkadaşım da öyle oldu. 2. Bebeği oldu 2 yasında iken 3.doğdu ve tamamen kazara o yüzden 3.doğum olur olmaz tüplerini bağlattı bi daha hamile kalmamak için

Teşekkür ederim canım benimki de 2 yıl önce hastalanmıştı o yüzden artık birşey demiyorum ellimden geldiği kadar ilgileniyorum

Kızlar yürüyüşten geldim malesef bugun sadece 6.000 adım attım. Bebisim uyanmis annem aradi gel dedi.

Annem de öyle dedi bende tereddüt ettim, 2yi deniycem ama bakalım
İkisinde de kalıyorsa bi anlamı yok o zaman değiştirmemin memnunum çünkü normalde sleepy’den. Son kilosunu bilmiyorum canım ama 4,5 kiloyu bulmadı o yüzden geçmedim 2 numaraya
Bende anlamıyorum canım altı bol kenarları sıkıyor. Bu sefer de sızdırır diye geçemiyorum bi büyüğüne
Ben molfix kullaniyrm canm çok memnunum
Sağol canım
Biz gezdik birazcık kuzum anca girebildim

Birebir aynı seyi yasıyoruz ama bak bugün ne buldum sanırım bizimkinde üst dudak bağı var tam tutamıyor.

Eklentiler

• 542D9C7F-8478-4E89-B74A-85422FC2F802.jpeg
    88,3 KB · Görüntüleme: 41
Ya bu konu şaka gibi geliyor bize ama napsak ki; arkadaşım da öyle oldu. 2. Bebeği oldu 2 yasında iken 3.doğdu ve tamamen kazara o yüzden 3.doğum olur olmaz tüplerini bağlattı bi daha hamile kalmamak için
2. De bağlatmak istemedim ama eğer kazara 2 olursa bende bağlatırım :))
Bizim bakıcımız bağlatmış ama hala korkuyor 4. Olursa ne yaparım die

Günaydın anneler
Gece okuduklarımı alıntılamıştım. Cevapta yazıyordum elimde telefon uyuyakalmışım. Sonra da hepsi gitmiş. Hiçbirini hatırlamıyorum. Sağlık olsun napalımm

Biz erkenciyiz ama metoş geri uyudu.biraz uyuyacam sonra ablamızı hazırlamam lazım..şu okullar bi tatil olaydı son 2 gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…