2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sat a göre kaç olması gerekiyordu? Benimde 1 hafta geriden geliyor çünkü regl döngüm 35+ sizinde öyledir geç döllenmiştir.
Sata göre 9. Haftada olmam gerekiyor smdi 8. Haftadayım yani benmde tam 1 hafta geriden geliyor benm adetim 30 günde bir hiç düzensiz değildir günü gününe olurum kesin o yüzden şaşırdım

Sata göre 9. Haftada olmam gerekiyor smdi 8. Haftadayım yani benmde tam 1 hafta geriden geliyor benm adetim 30 günde bir hiç düzensiz değildir günü gününe olurum kesin o yüzden şaşırdım
Kötü düşünme canım 1 haftayı doktorlar önemsemiyorlar sağlıkla sıhhatle bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah

Evet bernadi sanirim adi sonraları kk da yazışmaya devam eden tek o vardi çünku.evet ilk hamilelik başından vardim grupta.bu arada zaman zaman ferahlık geliyor ikinci çocuk kendiliğinden buyuyuveriyor ve zorlugu olmuyor diyorlar İnşallah bizde de oyle olur.

Sağlıcakla sorunsuz bir şekilde bebeğini kucağına alırsın inşallah canım her şeyden evvel senin sağlığın önemli inşallah ikiniz de sağlıcakla atlatırsınız bu dönemi
Allah beni bu güne kadar, bu kadar büyük sağlık sorunlarım olduğu halde hiç bir sağlık sorunu olmadan getirdi.
Ben inanıyorum Allah bu süreci de güzel bı şekilde yaşatacak.
Allah içime koydu bu sabrı.
Sizlerin de dualarıyla inşallah güzel dilekleriyle gül bahcelerimize ulaşırız.
İnanın bende tüm buradaki arkadaşların her yazdığını okuyorum dualarımı güzel dileklerimi gonderiyorum.
Rabbim yanımızda olsun bizlere hiçbir şey olmaz.

Selam kızlar bende nisan annesi olucam inşallah.
Aranıza katılmak istedim.
Gece bu saate uyku tutmadı.
Sürekli tuvalete gitme isteği var.
Ağzımda 1 haftadır sürekli yaralar çıkıyor ve dudaklarım kurudu çatladı ve canımı yakıyor.
Sürekli midem bulanıyor ve kendimi çok halsiz hissediyorum.
Gündüzlüleri sürekli uyku halindeyim ama gece hiç uyku tutmuyor.

Siz neler yaşıyorsunuz ?

Bu gebeliği çok bekledim çok istedim. Çokta mutluyum.

Birileriyle konuşup dertleşmeye ihtiyaç duyuyor insan. Bu süreçleri beraber atlatıp hamileliğimizin tadını çıkaralım

Hayirli olsun ALLAH kucagina almayi nasip eder insallah

Evet Berna:) inşallah öyle olur :)

hayırlı olsun canım.

Benimde ilk gebeliğimde öyleydi canım o zamanlar bankacıydım. hafta içi giyinir süslenir giderdim işe çokta yoğun çalışırdım hiç belirtim olmazdı Hafta sonu gelince yataktan kalkamazdım

Hayırlı olsun canım.kaç sene sonra oldu bebişin.benım 8 sene uzerıne oldu.bende henüz pek bır belirti yok

Gunaydın herkese.Ben bugun öğleden sonra kalp atışını dınlemeye gıdecem çok heyecanlıyım ve korkuyorum ya bi sorun olursa dıye
Olmaz inşallah canım heyecanını anlıyorum bende 2 gün sonra duyacam inşallah daha şimdiden heyecanlıyım öyle diyeyim :) gönlünü ferah tut herşey yolundadır umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…