2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende de kabızlık ve hemoroid derdi var. İlkinde problem yaşamamıştım ben de bu kadar. Kanama ve ağrı yaptı hemoroid. Doktorumsa kabız olmamamı söyledi. Şimdilik proctolog fitil, krem ve dulcolax ve duphalac kullanıyorum. Enterogermina içiyorum. Sanırım kabızlıktan yana zor bir gebelik olacak.

Cnm,
Değerin kesinlikle ve kesinlikle yüksek olmaması gerekiyor.
Bende tavan.
Doktorla konuşmadan bı yorum çok zor.
Ben böyle bı gebeliğe şahit oldum.
O yüzden hiç bir sey diyemiyorum.
Yaşayıp tecrübe edineceğim.
Bana doktor dediki bu testler çıksın gel konuşucaz.
Ben bu lafı duyduğumda zaten bı irite oldum.

Ya bilmiyorum ama iki akşamdır o kadar rahat uyuyorum o kadar rahat uyuyorum kelime bulup anlatamam.
Yıllardır uykum huzursuzdu.
Kanın rahat dolaşması inanın beni sakinleştirdi.

Sağlığımda çok önemli hem sağlığıma hep de Rabbim hayırlısı ile bebeğime kavustursun inşallah.

Ca
Canım inşallah bulantında geçer gider.Bende eğer yemeği kendim pişirmediysem yiyebiliyorum. 2 haftadır bende kabızlık yaşıyorum artık çatlayacağım sanmıştım. Dr aynı söylediğimde magnezyum yaxdı. Bana çok iyi geldi. Hem kasık sancıların azaldı hem kabızlığa fayda etti sende gidince bir doktoruna bunu danış derim

Allah size bagıslasın canım evet dogrudur bir tanıdıgında ikinci muayenede belli olmustu:) ne güzel bişey ya mucize resmen:)

Lusi günaydın canım boy kilo listesine eklenmişim sağol canım. Diğer bilgileri de tekrar vereyim
İkinci çocuk, aralarında 6 yaş olacak
Hastane:Trabzon /medical park yıldızlı
Doğum tarihi:5 nisan ama sezeryan olacak henüz belirlemedik

Canım etiketi görünce ekran görüntüsü alıyorum hemen ama gözümden mi kaçıyor siliniyor mu hiç anlayamadım inan kasıtlı bi şey asla yok

Günaydın herkeseee
Doktor bana bulantılarım için hap vermişti ilk gün içtim ikinci gün yani dün içmedim aman çocuğa dokunur diye... sonra internettte bir yoruma denk geldim. Kanama alanı kusarken zorlanmadan olabilir demiş biri. Ben de çok kusuyorum o yüzden korkuma içicem hapı sanırım çünkü kanama alanı var ve hala kanamam var..

Çok teşekkür ederim canım. Sizler sağlıkla alırsınız kucağınıza inş

Günaydın. Hangi ilaçtan verdi acaba? Bende kullanıyorum da korka korka

Günaydın canım doktor uygun gördüyse içseydin keşke mide bulantısı yaşayacağına. Bir sorun olmaz inşallah korkma

Günaydın kızlar
Kötü haberleri okudum maalesef Allah sabır versin ve en kısa sürede sağlıklı hamilelik nasip etsin

Dün ultrasona gittim keseyi gördük,
4+4 günlük çıktı geç döllenme olmuş bizim kuzucuk
12 Eylül’e kalp atışı inşallah

Günaydın canım zaman hızlıca geçer inşallah

Valla bende çok utanıyom canım mecburiyetten gitcez artık utana sıkıla

Doğru olabilir canım bayramın 1.günü yorgan döşek yattım bulantıdan hiç bişey yiyemedim öğürmekten içim dışıma çıktı ertesi gün peçeteye silince gelen çok çok az kan gördüm acilde iğne yaptılar hemen banada kayınvalidem dedi dün öğürdün ondan olabilir diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…