Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selam kızlar. Benim bugün 11 günüm aşılamadan sonra... testleri- ama hem vücut ateşim 37.5 hem sabahtaki bazal ateş 37.3 .hep terliyorum(((19.09 sabah kontrole gideceğim inş çıkar olmazsa 2.ci aşılama başlayacam

6. Günüm bugün yarin adet günüm
Kızlar polıkıstık over olduğumu oğrendim ve kanımda pihtılaşma olduğu için düşük olmuş bır arkadaş aracılığıyla bır mucızeye denk geldim mutlaka sizde bu sayfaya bi bakın

Eklentiler

• Screenshot_20190915-131700.jpg
    Screenshot_20190915-131700.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 23
Benim 9. Günüm test yaptim silik çıktı ilacınetkisi olabilirmi catlatla iğnesi vurulali 11 gun oldu ilac etkisi olabilir mi 3 gun gecti adetim

Benim 9. Günüm test yaptim silik çıktı ilacınetkisi olabilirmi catlatla iğnesi vurulali 11 gun oldu ilac etkisi olabilir mi 3 gun gecti adetim
Kan kesin sonuç ama on günden sonra etkisi kalmıyor diye biliyorum inşallah hamilesindir 💕

Benim bugün 9. Gün. Bana doktor çatlatma iğnesi vurmadı. O yüzden yarın test yapsam güvenilir olur mu sizce ?

HAYırlı haberler olsun inşallah. Ben dokuzuncu günündeydim ara ara bel ağrısı yaşayanlar var mı?
Ben de 10. gündeyim. Çok halsiz ve yorgun hissediyorum. Bir de çok sık acıkıyorum. Arada bir kasık ağrısı oluyor göbeğimin altında ince ince batmalar oluyor. Sanırım çoğu psikolojik. Uykusuzluk ve halsizlik progestandan diye düşünüyorum. İnşallah hayırlı haberler alırız canım.

Ben de 10. gündeyim. Çok halsiz ve yorgun hissediyorum. Bir de çok sık acıkıyorum. Arada bir kasık ağrısı oluyor göbeğimin altında ince ince batmalar oluyor. Sanırım çoğu psikolojik. Uykusuzluk ve halsizlik progestandan diye düşünüyorum. İnşallah hayırlı haberler alırız canım.
İnşallahh🙏 Benim Batma değil ama ara ara adet ağıdı gibi oluyor geçiyor psikolojik mi bilmiyorum heyecanlanmamak elde değil halsizlik pek yok baya uyuyorum.

İnşallahh🙏 Benim Batma değil ama ara ara adet ağıdı gibi oluyor geçiyor psikolojik mi bilmiyorum heyecanlanmamak elde değil halsizlik pek yok baya uyuyorum.
İnşallah hepimizin sonucu güzel olur. Sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun canım

Bana doktor 21 Eylül kan testi dedi ama ben 20 sinde yaptıracağım çünkü Cumartesi’ye geliyor 21 i özelde yaptırmak istemiyorum..
Bana da 2 hafta sonra gel test yapalım dedi ama ben adet günümü beklemek istiyorum. 22sine kadar adet olmazsam 23ünde test yaparım

Bana da 2 hafta sonra gel test yapalım dedi ama ben adet günümü beklemek istiyorum. 22sine kadar adet olmazsam 23ünde test yaparım
Benim adet tarihim 21 i. Ama daha önce ilaç kullandığım zamanlarda erken olmuştu 23,24 günde gelmişti şimdi korkuyorum biraz gelirse diye 😔

Ben gidemiyorum ovitrelle iğne yaptığım için yalancı pozitif çıkabilir yolsa ben 12. Gün kan verirdim kesin..

Ben gidemiyorum ovitrelle iğne yaptığım için yalancı pozitif çıkabilir yolsa ben 12. Gün kan verirdim kesin..
Kan testinde negatif görmek daha çok üzüyor. Adet olursam etkisi o kadar olmuyor. Bir de doktorun yapacağı bir şey yok ki negatifse adeti bekle diyecek poziyifse 1 hafta sonra gel diyecek

Kan testinde negatif görmek daha çok üzüyor. Adet olursam etkisi o kadar olmuyor. Bir de doktorun yapacağı bir şey yok ki negatifse adeti bekle diyecek poziyifse 1 hafta sonra gel diyecek
Tabi canım senin için nasıl daha rahat ediyorsa öylen yap ben hiç kan testi yaptırmadım daha önce doğru daha üzücü olabilir haklısın

X