Aşılama 2019 Eylül Aşılamacıları

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bu arada birşey soracağım size kızlar benim kan verme günüm Cumartesi’ye denk geliyor sağlık ocağına gidemeyeceğim özel lab Ta da 81 tl diyorlar hiç vermek istemiyorum o ücreti acile gitsem bakarlarmı hcg ye napayım sizce bilen var mı bu konuyu?

Bu arada birşey soracağım size kızlar benim kan verme günüm Cumartesi’ye denk geliyor sağlık ocağına gidemeyeceğim özel lab Ta da 81 tl diyorlar hiç vermek istemiyorum o ücreti acile gitsem bakarlarmı hcg ye napayım sizce bilen var mı bu konuyu?
Cuma günü ver canım bir gün farklı olması sorun teşkil etmez. Aşılamadan 12 gün geçtiyse dçkan testinde doğru sonuç verir

Evet bence de benim de cumartesiye geliyor ama bana 10. gün baktır dedi. Ben kararsızım eğer tutmadı ise neden durduk yere iğne yapıp progestan kullanayım. beta hcg normal sınırlarda ise en azından iğneden kurtulmuş olurum. O yüzden yarım gün çalışan özele gidip dahiliyede baktırmayı düşünüyorum. Kadın doğumcu görmek istemiyorum çünkü burası küçük herkes herkesi tanıyor.

Şimdi yarın hcg iğnesi yapacağım ya dedim tam bir hafta sonra kan testinde birgün bile fark eder mi acaba hamilelik yoksa vücut atamaz mı diye ama dediğiniz gibi cuma sağlıkocağına giderim o zaman öğleden sonra versem çöküyor mu hemen işk egale vereceğim de hcg için

Ya ş doktor dedi şakın erken yapma iğnenin etkisiyle pozitif görürüsüm dedi ama bir günde çöm farklı birşey çıkmaz değil mi belli eder Yani diye düşünüyorum ama....

Ya ş doktor dedi şakın erken yapma iğnenin etkisiyle pozitif görürüsüm dedi ama bir günde çöm farklı birşey çıkmaz değil mi belli eder Yani diye düşünüyorum ama....
Hcg iğnesi nedir ne için kullanıyorsunuz. Aşılamadan sonra ilaç kullanmayı(vitaminler, jeller, progestanlar, kan sulandırıcı ilaçlar hariç) bıraktığımız için etkisi 10- 12günden sonra kalmıyor. Sizinde 12 gün geçmiş oluyorsa doğru sonuç alırsınız. Sağlık ocağında kan verecekseniz sabah saatlerinde (en geç 11 diye biliyorum) gitmeniz gerekir. Güzel sonuçlar alın inşallah

Hcg iğnesi nedir ne için kullanıyorsunuz. Aşılamadan sonra ilaç kullanmayı(vitaminler, jeller, progestanlar, kan sulandırıcı ilaçlar hariç) bıraktığımız için etkisi 10- 12günden sonra kalmıyor. Sizinde 12 gün geçmiş oluyorsa doğru sonuç alırsınız. Sağlık ocağında kan verecekseniz sabah saatlerinde (en geç 11 diye biliyorum) gitmeniz gerekir. Güzel sonuçlar alın inşallah
Ovitrelle verdi doktor yedinci gün eğer gebelik varsa desteklemek içinmiş o nedenle şaşırtır mı dedim ama doktorun söylediği tarihten bir gün önce oluyor çokta sapmaz herhalde 🤷‍♀️ Sabahtan mı gitmek gerek tamam teşekkür ediyorum 💜

Ovitrelle verdi doktor yedinci gün eğer gebelik varsa desteklemek içinmiş o nedenle şaşırtır mı dedim ama doktorun söylediği tarihten bir gün önce oluyor çokta sapmaz herhalde 🤷‍♀️ Sabahtan mı gitmek gerek tamam teşekkür ediyorum 💜
Ovitrelle çatlatma iğnesi. İlk defa desteklemek için verildiğini duydum. Benim bildiğim yumurtayı olgunlaştırıp çatlatır. Bence iğneyi yapmadan tekrar arayıp sorun. Eğer küçük yumurtalarınız varsa onun büyüme zamanını tahmin edip çatlaması için verdiyse bilemem. Bunun için de ilişki takvimi vermesi lazım. Benim bildiğim ovitrellenin etkisi 12 gün sürer. Yarın yaparsanız 26 eylülden sonra kan testi yapmanız lazım

Ovitrelle çatlatma iğnesi. İlk defa desteklemek için verildiğini duydum. Benim bildiğim yumurtayı olgunlaştırıp çatlatır. Bence iğneyi yapmadan tekrar arayıp sorun. Eğer küçük yumurtalarınız varsa onun büyüme zamanını tahmin edip çatlaması için verdiyse bilemem. Bunun için de ilişki takvimi vermesi lazım. Benim bildiğim ovitrellenin etkisi 12 gün sürer. Yarın yaparsanız 26 eylülden sonra kan testi yapmanız lazım
Sordum verirken hcg hormonu desteklemek için dedi Rahmi güçlendirmek içinmiş düşük ihtimalini en aza indirmek için sanırım Ve 21 indede kan testi dedi aynen ama aynı doktora aynı şekilde aşılama olan arkadaşım vardı onun iğneden bir hafta sonra belli oldu negatifti demekki iğne etkisi saldığımız kadar uzun sürmüyor 🤷‍♀️

Kizlar benim 8. Gunüm bugün dün be bugün adet günüm ishal gibi yaptim şimdi umudum kirildi sali günü kan verme günüm boyle ishal yapip hamile kalan oldumu

Benim olmadı sonucum negatif. Bundan sonraki yolum tüp bebek ile devam edecek. Herkese iyi şanslar.
aaaa adet mi oldunuz =( aşılamanın kaçıncı günüydü kiii yaa hemen tüp bebeğe gitmeden bir aşılama daha denemezmisiniz benim 2. asılamam tutmazsa hemen bir asılama daha yaptırıcam cünkü tüp bebek cok korkutucu geliyor

Hayır adet olmadım. Her gün progestan ve kan sulandırıcı iğne kullandığım için aşılamanın 10. günü beta hcg yaptırdım kan testi. Bence herkes 10. gün kan baktırabilir. Beklemeye anlam veremedim.

aaaa adet mi oldunuz =( aşılamanın kaçıncı günüydü kiii yaa hemen tüp bebeğe gitmeden bir aşılama daha denemezmisiniz benim 2. asılamam tutmazsa hemen bir asılama daha yaptırıcam cünkü tüp bebek cok korkutucu geliyor
Canim adet olmadim karnimda olacak gibi agri var sabahta ishal gibi yaptim o kadar arada gaz sancisi gibi giriyo

Yaşınız gençse siz bilirsiniz ama vakit kaybı bana göre. Tüp bebekten korkacak ne var ki aynı ilaçları biraz daha yüksek dozda kullanıyorsunzuz.

Gelir gelir... Hiç hayal kurmaya lüzum yok bence... Hayırlısı buymuş.

X