2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Ee 2 can taşıyorsun, haliyle normal :) bende aynıyım, iştahım mı açıldı ne
Emn olamiyorm ki kuzum ya meraktym kendi doktorm demedn:) biri kucuk kese bole olnca dusebiliyorms biri oyuzdn cok hevslenmk istemiyorm. Vala anlamadm bnde yemek gormk istemiyodm yiyemiyodm bisi corbala sadece. Bugun acktm ins yerm bisiler yemekte:) bole giderse erkendn kilo aliriz senle

Sen şimdi ikinci bebeğin sürpriz gelişinin şokunu atamıyorsun. Kendi doktoruna gittiğin zaman icin rahata erer.
İkisinin de ayrı ayrı kalbini dinletmedi mi? Ultrason da 2 bebek görünüyor :)

Benimki geçen sefer kendiliğinden perinatologa yönlendirmişti buseferde ben sormadan randevumu aldı . Geçen gebeliğimde 20. Haftadaki ayrıntılı için gittiğim bir hoca var şişlide çok memnunum bana eğer böyle giderse 30a kalmaz doğurursun dedi ve 26haftaljk doğurdum o hocaya güveniyorum.
Diğer dediğin testler eğer ikili tarama testin riskli çıkarsa bir firma geliyor kanını alıp yurtdışına gösteriyor yani yaptırmak mecburi değil riskli çıkıp yaptıranda var yaptırmayanda. geçen sene 1600 civarıydı bu sene 2000den fazla diye duydum inşallah gerek kalmaz.

Canım benim doktorumda önermiyor çünkü ultrason ısı yayıyormuş ve bebek için çok riskliymiş. Hemen 1-2 sn gösteriyor tmm diyor.

Sen şimdi ikinci bebeğin sürpriz gelişinin şokunu atamıyorsun. Kendi doktoruna gittiğin zaman icin rahata erer.
İkisinin de ayrı ayrı kalbini dinletmedi mi? Ultrason da 2 bebek görünüyor :)
Dun aksm soka girdk aynen canim:) bide herkadn dogm druna guvnmiyorm cok degstrdm kac dr polikstkover oldgmu anlamadi vs insan kendi druna guveniyo bu srcte hep:) yok kuzum iste ya nobtci adm dnletmedi zararli olur die dnleynce netlesir aslnda

Anladim canim oyleyms demek ki herks ole diyo benmkide hizlica bkmsti zstn bebisi gordgmzde. Saglikli olsn da bebislerimiz❤

Kızlar merhaba bugün keseyi görmeye gittim kese gözüktğ ve minicik kalbi atıyor ama alttan muayene yaptı 12. Haftaya kadar böyle dedi kafamı çok kurcaladı bu durum
A benm karndn bakiyo hep gnlde oyle bildgm karndn goremesse alttn bakiyolar. 5. hftada keseyi gordk 6 dada bebisi ve atn kalbini gordk cok azck dnledk:) suan cok kucuk gornmez die bnce alttn bakmstir ama 12. Hftaya kadr demesi beni dusundurdu

Kızlar merhaba bugün keseyi görmeye gittim kese gözüktğ ve minicik kalbi atıyor ama alttan muayene yaptı 12. Haftaya kadar böyle dedi kafamı çok kurcaladı bu durum
Çok sevindim canım, neden sorun ettin, anlamadım? Arayı fazla tutmuş, kalbini dinletmek için çağırmadı mı?
Dun aksm soka girdk aynen canim:) bide herkadn dogm druna guvnmiyorm cok degstrdm kac dr polikstkover oldgmu anlamadi vs insan kendi druna guveniyo bu srcte hep:) yok kuzum iste ya nobtci adm dnletmedi zararli olur die dnleynce netlesir aslnda
Aynen canım :)
2019 temmuz bereketli olacak masallah
Aynen canım Peşpeşe doğuma gidiyoruz. :)
Bilgilerini yazarsan seni de listeye ekleyeyim

Benim drumda 12. Haftaya kadar kontrollerde vajinal bakıyor zararı olmadığını, içerde bir aksilik varsa daha iyi tespit edeceğini söyledi

Benim drumda dinletmiyor sadece gösteriyor ilk haftalarda. Kalp atışlarını ultrasonda gördüysen yeterli canım sen içini ferah tut iki melek geliyor inşallah

Canim dogru bilgi fazla ultrason rahatsiz eder bebegi zarar verir mi bilmiyorum ama herseyin fazlasi zarar diye de bi laf var unutma. Ben oglumde ayda 1 giriyodum iyi oldugunu goruyodum bana yetiyodu artik

14 gün sonra çağırdı canım çok sık çağırmıyor benimki malum

Biraz rahatladım açıkçası ama ben zararlı diye duymuştum ondan korktum
Korkma canım o kadar uğraştıktan sonra drunda riske atmaz seni de bebeğini de böyle düşün. Zararlı olsa o da yapmaz içine rahat olsun

Canim dogru bilgi fazla ultrason rahatsiz eder bebegi zarar verir mi bilmiyorum ama herseyin fazlasi zarar diye de bi laf var unutma. Ben oglumde ayda 1 giriyodum iyi oldugunu goruyodum bana yetiyodu artik
Tabi canim bncede rutinde doktor ne derse onu bkliyorm zatn su merakimi gidersem rahatlicam:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…