2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah :) sana hangi ilaçları verdiler? Memnun kaldın mı?
Amin cumlemize nasip etsin insallah:) Pregostan fitil ve oksapar iğne 13. Haftaya kadar kullanılacak demir eksikligi ciki onun iÇinde ferrum diye bi ilac folik asit olarak diofol. Gaziantep novafertilde transfer oldum ve memnunum

Amin cumlemize nasip etsin insallah:) Pregostan fitil ve oksapar iğne 13. Haftaya kadar kullanılacak demir eksikligi ciki onun iÇinde ferrum diye bi ilac folik asit olarak diofol. Gaziantep novafertilde transfer oldum ve memnunum
Bende aynı yerde tedavi gördüm. Bana da progestan fitil, 12. Haftaya kadar, clexane igne 5 ay devam, ferrum ve folbiol kullanıyorum bende. Senin iğne 13. Haftaya kadar mı dediler

Bende aynı yerde tedavi gördüm. Bana da progestan fitil, 12. Haftaya kadar, clexane igne 5 ay devam, ferrum ve folbiol kullanıyorum bende. Senin iğne 13. Haftaya kadar mı dediler
Evet. Ben Hatay dan gittim novafertile. Test günümde aradılar sonuç için beta hcg 833 çıktı. İğne ve fitil 13. Haftaya kadar devam estrofem bırak dediler.Dünden burdaki doktoruma gittim 2 kese gördü ve cok sukur hersey iyi 15 gun sonra gel kalp atislarini duyarım dedi. Doktorum da Prof bu arada

Hatayda devam ediyorsun degil mi? Bana niye 5 ay iğne dediler, anlamadım

Masallah canim gozun aydin❤ senin adina cok sevindm. Iki kese ayri super haber Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin.

Allah razı olsun kuzumm hamd olsun kötü bişe demedi bu boyutta bebek görende yok ama transfer olalı bi ay olduya telaş yapıyom ister istemez bide bu takvim son adetime göre gösteriyo burda 8 haftadasın diyo doktorda 6 bitti 7.haftadasın diyo bişe anlamadım hayrlısı artık inşallah dua ediyom bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…