2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Kizlar saglik ocagindan ignemi yaptirdim hemde gecen sefer ki kan sonuclarimi sordum. Orda yeni bi tane hemsire vardi o gun kanimi alan. Iki tup kan almasina ragmen barkodu girmemis kan sayimi icin simdi alalim dediler de istemedim bi kontrol olayim biseyler kesinlessin belki doktorum alir dedim. Sonra ignemi yaptirmak icin gebe takip odasina yonlendirdiler hamilelik kaydi acti hemsire yaa dedim daha kesin degil sali gunu insallah bi kalbini duyalim bi kese gorelim sadece kan degerim var elimde. yok biz acalim yoksa eger arar soylersin dedi. Allah'im siniyo beni bugun galiba bunlarla.

Kızlar bugün kontrolüm vardı 12 mm olmuş kesem bebeği göremedik ama üzüldüm biraz tabi sorun olmadıgına da sevindim normal dedi doktor 10 gün sonra gel dedi sizin kese boyutunuz benimki gibi yavaş büyüdümü gecen hafta çarşamba 7 mm di 5 mm büyümüş nasıl sizce

Kızlar bugün kontrolüm vardı 12 mm olmuş kesem bebeği göremedik ama üzüldüm biraz tabi sorun olmadıgına da sevindim normal dedi doktor 10 gün sonra gel dedi sizin kese boyutunuz benimki gibi yavaş büyüdümü gecen hafta çarşamba 7 mm di 5 mm büyümüş nasıl sizce
doktor konuyla alakalı hiç yorum yapmadımı? 8. haftada görünüyorsunuz hamilelik takviminizde.

Canim 8 haftalik olmussun bebegi nasil goremediniz?

Ultrason cihazida biraz eskiydi kagitta cok detayli degl. Benim doktormda gunum 6+5 bugun cihaz kaynkli frkli ciksbilir blki. Bi kagitta 6+3 birinde 6+4 yaziyo. 2 farkli sayi da garip gldi. Cikti verdi ekledim kizlar ben cok anlamiyorm yeni tecrube ediyorum ilk bebegim bilginiz varsa yazarsaniz cok sevinirim❤ bnde tedaviden kalan kistler ve yumrta vrdi onlar sandim ben ilk icini gostrnce ikilemde kaldim. Haftaya gidicem bakalim. Hepsine kabuluz Allahim neyi nasip ettiyse:dua:
Canım bu bariz ikiz sağlıkla devam ederler inşallah.

C A N O C A N O doktorq gittin mi canım?

İnşallah bebeginde gelişir canım

X