2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Eki Görüntüle 2210307
Bak bu da benim miniklerim çok şükür Morasigi Morasigi
Oy masallah kuzularaa❤ cok da sevnmk istemedm sora tek derler uzulurm bebegm etkilenmesn buna sukurler olsun. Kendi doktorm degl guvenemedm nobetci adam bolepalfr kuldr geldi kiro gibi bisi nebilym:))) Sok oldk hastanede:) herseye kabuluz bakalim.

Ayy Allah razi olsun canim❤ demek ki gec gorunuyor. Benim doktorum bir gordu cikti kagittada oyleydi yeni 6 olmstum ama. Agzindan bal damliyor kuzum inss oyledir:KK200: sik ultrasn zarar vermesn haftayi bkleyelm dedi esim de bu ctesi blki ikna edersem bakalm ama korktm da bisi olmasn:)
Canım benim drum şöyle açıkladı bunu güneş tutulması deniyormuş buna bir kese diğerinin arkasında kalıp görünmüyormuş ilk haftalarda. İnşallah rabbim sağlıkla kucaklamak nasip etsin hepimize

Oy masallah kuzularaa❤ cok da sevnmk istemedm sora tek derler uzulurm bebegm etkilenmesn buna sukurler olsun. Kendi doktorm degl guvenemedm nobetci adam bolepalfr kuldr geldi kiro gibi bisi nebilym:))) Sok oldk hastanede:) herseye kabuluz bakalim.
İkisinin de kalp atışlarını aldı dinletti mi. Benim drum ikisine de tek tek bakıp gösteriyor. Kalp atışlarını da duyduysan hayırlı olsun canım

Bu arada ben ilk hafta iki dra birden gözüktüm bir Prof ikisi de tek kese görmüştü canım bir hafta sonra kendi tüp bebek drum iki dedi :KK200:

Masallah bak burda cok net birwz daha buyumusler:) sen nasi bi guzel insansin ya aninda geldin biraz aydnlattin beni cok sagol arkadasim❤ allah saglikla kucagina almayi nasip etsin:dua:
Estağfurullah canım birbirimize elbette yardımcı olacağız. Süreci birlikte paylaşacağım birisi oldu ne güzel :KK200: rabbim hepimize sağlıkla kucaklamak nasip etsin canım

Daha neler öğreneceğiz bakalım hep birlikte :halay: ben kalp atışlarını kanamayla tıp fakültesine gittiğimde karından dinlettiler o zaman duydum drum sadece ekranda bak kalbi burası atıyor diye gösteriyor
Hareket gorunuyo zatb ekranda aman saglkli seninle iyi olsnlarda gec dinlersn olsn canm:)

Hareket gorunuyo zatb ekranda aman saglkli seninle iyi olsnlarda gec dinlersn olsn canm:)
Aminn inşallah canım. Yaşadığım kayıplardan sonra korkum yok değil ama Allahım bebeklerimi bana bağışlayacak inşallah sağlıkla bu defa canı gönülden inanıyorum.

O igne bi hafta koruyucu ozellige sahippms canim ole demslerdi bana da ilk zmaanlar haftada 1 di sora kestiler. Benzermisiz:) jelden kurtulacagim gunu bkliyorum :))
Günaydın tatlı anne. O jeli ve ilaçları kullanmaktan o kadar bıkmıştım ki bazen günde bir kullanıyordum. sonra son bir kutuyu ve diğer tüm ilaçları bıraktım. Mide bulantısı çok yaşıyordum.ağzıma su koyamazken o ilaçları içmek bana zulüm geliyordu ağlıyordum. ama sen doktorun dediği gibi günü gününe kullan canım az bir şey kaldı bitecek hepsi Allahın izniyle.

Asiri deglm ama zayifim yani boyum uzun 1.69. Ayy smdiden bslamak lazm demei canim ben ilerde die biliyodum hep iyi hatirlattin. Deride esneme payi olmadigi icin da cok catlar die duymdtm bnde. Evet cozumu yok bu konunun. Peki onceki hamilelignde cozum oldu mu sana. Bnde bidahaki gidiste yazdiraym cok sagol kuzum:)
canım arko klasik de kullanan varmış.Çok yağlı olduğu için çatmayı önlüyormuş. Bir onuda araştır istersen.

Ultrason cihazida biraz eskiydi kagitta cok detayli degl. Benim doktormda gunum 6+5 bugun cihaz kaynkli frkli ciksbilir blki. Bi kagitta 6+3 birinde 6+4 yaziyo. 2 farkli sayi da garip gldi. Cikti verdi ekledim kizlar ben cok anlamiyorm yeni tecrube ediyorum ilk bebegim bilginiz varsa yazarsaniz cok sevinirim❤ bnde tedaviden kalan kistler ve yumrta vrdi onlar sandim ben ilk icini gostrnce ikilemde kaldim. Haftaya gidicem bakalim. Hepsine kabuluz Allahim neyi nasip ettiyse:dua:
Alttaki paylaşımı görmeden dedim ki bu ikiz :) sonra aşşağıdaki yorumda sormuşsun ikizmi diye valla ben 2 kese gördüm.Hayırlı olsun :)

X