2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Bana demir ilacini 3 ay sora vercm dedi canim kan degerlerim cok iyi cikms sukur:) demir ekskligi ara sira yasadgmdn hamilelk oncesi depolarimi iyi doldurmstm onlem amacli:) folik asit iciyorm b12 vitamn destkli olandn. Bulantida cok olnca kan ilaclarini bstn vermiyolar die duymstm bnde asil sorasnda bebek buyuyo zaten:)

Oh oh maşallah valla :)
bu hafta doktora gidince bende istiyim bikaç ilaç bari :)

Benim tedavi hiç aklımda yoktu bu sene. İstanbulda dondurulmuş 3 embriyo vardı. Fakat doktor %30 şans verince bizde urfa ya geldiğimiz için gidip gelmede sorun olacaktı. Ani kararla Antep de yaptırdık. Oldu şükür :)
Kan degerlerim de düşük çıktı. Hazırlıksız yakalandım
Oh oh maşallah valla :)
bu hafta doktora gidince bende istiyim bikaç ilaç bari :)
kız kafana göre vermiyor, eger kan değerlerin düşükse veriyor benim düşük çıktı. Bide D vitaminim eksikti, 7 ye kadar düşmüş. Şimdi damla ile 30 a yükseldi

Sukur canim ne mutlu hep saglikli sursun❤ hehe anladim kuzum ihmal etme ozaman d vitamini falanda dusk cikms baya ama ilacla cabuk yukseliyor hpsi kolayca
Sorma kolay kolay ilac vrmiyolar agri kesici vs etkilemesn die mide bulantisina istedm biraz dayan cok yeni daha dedi bida gidiste yalvarcam bakalim denicm sansimi:))

Sagol canım inşallah.
Ben decavit diye bir vitamin içmiştim ilk gebelikte. Baya kilo yapıyor insana

Sagol canım inşallah.
Ben decavit diye bir vitamin içmiştim ilk gebelikte. Baya kilo yapıyor insana
Hadi yaa gebelk zaten aldirir kilo katmerli olms yani:) nezaman kilo almaya bslicm cok merak ediyorm canim ilk ya benim bide zayifim meraktaym hep 56 ile hamile kaldim biraz almak istiyorm:) bole giderse ilk aylar veririm bile cok yemiyorm:)

Hadi yaa gebelk zaten aldirir kilo katmerli olms yani:) nezaman kilo almaya bslicm cok merak ediyorm canim ilk ya benim bide zayifim meraktaym hep 56 ile hamile kaldim biraz almak istiyorm:) bole giderse ilk aylar veririm bile cok yemiyorm:)
Zayıf mısın? Acil çatlak önleyiciye başlayın. Bende çok zayıftım. Bebek yağı kullandım ama her yerim çatladı. Perşembe doktora gidince çatlak kremi isteyeceğim. Sizinde aklınızda bulunsun. Karın, diz arkaları, kalca, iç bacak kısmı, göğüsler hep çatlıyor. Ailenizde anne abla çatlak mevcutsa geç kalmayın. Sonra geri dönüşü olmuyor ne yazık ki

Gunaydinnnn. Catlak demissiniz geldimmm ben ilk hamileligimde 42 kiloydummmm. 62yle tamamladim son ayda hele haftada 1 kilo almis ciktim hemsireden azar yemistim. ablamlar annemler cok zayifsin catlayip patlican ayy falan diye korkutmuslardi ki hepsi maalesef catlak icindeydi. gobegime cok iyi baktigim icin 1 tane bile catlagim olmadi goguslerimde de olmamisti cok sukur. tatli badem yagi suruyodum ve sezaryan olmama ragmen sarmaya erken basladim karnimi hem catlaksiz hemde dumduz eski halime donmustum. Fakat surmeyince nolucagini da gordum cok sansli degildim. Ocak ayinda o son haftada 1 kilo almaya basladigim zaman kalcalarim cok kasiniyodu ne bileyim catliyomus aklima dahi gelmedi. Sonra aci sonla karsilastim arkam catlak doluydu zamanla o mosmor catlak beyazliyor ama zayiflayinca cok kotu duruyo beeee... insallah bu sefer komple vucut yaglicam kendimi gureslere hazirlaniyo gibi

o yüzden her bölgeyi saydım, aklınızda bulunsun diye badem yağı fayda ediyor mu

Tesekkurler

Merhaba kızlar size bişey sormak istiyorm 9 haftalık hamileym Ekim trasnferi olmustum yazmistkm hatırlarmisnz bilmem tecrubeli annelere sormak istedim benim normalde tansiyonum hep düşüktür kendimi bildim bileli 11/7 12/6 falan gezer hep son kontrolümde 14/8 çıktı dünden 13/8 ben hic böyle tansiyon la karşılaşmadıgm için sasrdm ama hemsire bisey demedi bu değerler yüksek gibi geldi boyle bişey yaşayan oldu mu hiç ilk aylarında gebeliginin ?

Canım herkesin tedavisi kendine özel bence kafana takma drun gerekeni vermiştir sana

Ben tansiyon sorunu değilde şeker sorunu yaşamıştım. Sürekli düşüyordu. Tuzlu ve karbonhidrat tüketmeyin. Bol su ve yürüyüş iyi gelebilir. Takipte olmanız gerekir. Geçmiş olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…