2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Agrıların artması normal. Ben oglumda dogursamda rahatlasam derdim. Nst ye giriyor musun? Benim sancılarım erken başlamıştı
canım ben devlet hastanesine gidiyorum kontole. Hastanede hiç bir doktora randevu bulamadım. özelde bütçe yok. 10 gün sonraya mucize eseri randevu bulduk. Bu muayneden sonra nst ye girmek için (düzenli olarak) tekrar tekrar randevu alacakmıyım onu bilmiyorum işte. bi muayneye gideyim zaten sonrasında doğuma bişi kalmıyor.dünkü bel ağrımda uyuşma gibiydi resmen zaten uyuşa uyuşa uyuya kalmışım.

Bugunku kontrol de iyi gecti sanırım kızlar çok şükür gebelik 7w+6d dedi. bundan sonra 11-12. Hafta ortasında çağırdı ikili test olacakmış çok uzun degil mi yaaaa 22 aralığa randevu aldım nasıl beklicem boyle

geçer geçer İnsan bir an önce kucağına almak istiyorÇok komiğim evde karnımın bir yerinde çıkıntı hissetim. Dokunuyorum böle anlamaya çalışıyorum neden felan diye. Sonra eşime gösterecektim. Onun elini alıp karnıma koyana kadar (yanımdaydı) bizimki çekmiş ordan.Meğersem ayağıymış. Ben gülmekten yerlerde Rahatsız ettim çocuğu

Canım bende devlete gidiyorum
Bende randevu bulamiyorum hiç

randevusuz alıyolar hiç sorun çıkarmıyolar
İstedigim zaman gidiyorum
Randevum yok yarın tekrar gidicem inşallah

Sende sor bi bence randevusuz girebilirsin

Bi zaman sonra zaten kontrolden önce nst ye giriyorsun, her gittiğinde. Sonucu alıp ultrasona giriyorsun :)

Sorma canım ya Ben de geçen hafta kontrole gittim beni de 11 12 haftada çağırdı ben de öyle düşünmüştüm

Bi zaman sonra zaten kontrolden önce nst ye giriyorsun, her gittiğinde. Sonucu alıp ultrasona giriyorsun :)
Ben bir ay önce rahatsızlanıp acilden girmiştim.ordan kadın doğuma çıkmıştım. İlk o zaman NST ile tanıştık. Bizimki onu bağladıkalrında tekmeleyip hep düşürdü. Bir kaç sefer tekmeledi o cihazı. Anlatasım geldi

Yok canim birtanede 8 yasinda oglum var.nasil olacak o iş bilmiyorum.Allah hayirlisini versin.
Cok gecmis olsun canim zor bi cocuk varken dersleri yemesi icmesi sart. Yanina bi sure gelebilecek kimse yok mu en azindan gunduz yardimci olsun sana yemek konusunda aksama da yemegini yapsin.

cok uzun geldi gözüme 25 gün ya biz de görürüz inşallah o günleri

Ya selam kızlar. Bende giremedim kaç gündür. Bulantıdan ölüyorm bende. Hayatım altüst. İlk gebeliğim hiç böyle değildi.
Sabahtan başlıyor geceye kadar. Bulantı çok kötü yaa
Gecmiş olsun cok
Sorma canım ya Ben de geçen hafta kontrole gittim beni de 11 12 haftada çağırdı ben de öyle düşünmüştüm
Valla ya daha erken gitsem niye geldin der mi ki
Kizlar gittim doktora kesenin yaninda kanama alani var buyuk baya.duşuk tehliken var dedi.yatacaksin hep dedi.moralim bozuldu.basiniza boyle bisey geldi mi hic.
Gecmiş olsun cok calısıyo musun? Aman dikkat et yat dediyse mecbur

Ya selam kızlar. Bende giremedim kaç gündür. Bulantıdan ölüyorm bende. Hayatım altüst. İlk gebeliğim hiç böyle değildi.
Sabahtan başlıyor geceye kadar. Bulantı çok kötü yaa
Bnde ayniyim sabah falan degil surekli gecmeksizin oyle oturamiyorm yatasm geliyo basi donduruyo artik bulanti siddeti. Zoru uyuyorm. benim ilk gebeligim bide canim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…