2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

selam kizlar hayirli haberler alacagimiz bir gün olsun insallah. nasilsiniz
Ben iyiyim canım, sen nasılsın?
Bugunku kontrol de iyi gecti sanırım kızlar çok şükür :dua: gebelik 7w+6d dedi. bundan sonra 11-12. Hafta ortasında çağırdı ikili test olacakmış çok uzun degil mi yaaaa :KK53: 22 aralığa randevu aldım nasıl beklicem boyle
Maşallah canım, iyi olmanıza sevindim ❤️
Ben bir ay önce rahatsızlanıp acilden girmiştim.ordan kadın doğuma çıkmıştım. İlk o zaman NST ile tanıştık. Bizimki onu bağladıkalrında tekmeleyip hep düşürdü. Bir kaç sefer tekmeledi o cihazı. Anlatasım geldi :oops:
Daha çok nst ye girip çıkacaksın :)
Kizlar gittim doktora kesenin yaninda kanama alani var buyuk baya.duşuk tehliken var dedi.yatacaksin hep dedi.moralim bozuldu.basiniza boyle bisey geldi mi hic.
Aynı benım ilk gebelik gibi olmuş canım. 12 13. Haftaya kadar dikkat edeceksin, sonradan gececek inşallah
Kızlar bugün adet ağrıları gibi ağrılarım var 5.hafada böyle ağrılarım vardi 3.4 günde geçmişti
Şimdi tekrar başladı endişelenmelimiyim
Bilemedim

(Bu arada adet tarihimdeyim şuan )
gecende agrılarım kesildi diyordun, şimdi agrılarım tekrar geldi diyorsun. Her şekilde rahat etmiyor insan. Doguma kadar böyle devam edecek :KK45:

Ben iyiyim canım, sen nasılsın?

Maşallah canım, iyi olmanıza sevindim ❤️

Daha çok nst ye girip çıkacaksın :)

Aynı benım ilk gebelik gibi olmuş canım. 12 13. Haftaya kadar dikkat edeceksin, sonradan gececek inşallah
gecende agrılarım kesildi diyordun, şimdi agrılarım tekrar geldi diyorsun. Her şekilde rahat etmiyor insan. Doguma kadar böyle devam edecek :KK45:
Insallah canim ya. Okuyorum aslinda cogu hamilenin basindan gecmis.insallah bende hayirlisiyla atlatirim

Evet canım hiç alışkın olmayınca sürekli evde olmaya zor geldi. Arada çıkıp nefes almak lazım
Aynen :)
Insallah canim ya. Okuyorum aslinda cogu hamilenin basindan gecmis.insallah bende hayirlisiyla atlatirim
Geçer inşallah, bol bol istirahat et, ayağının altına yastık koy uzan

Bazen bende karin agrisiyla uyaniyorum hatta bi anda buyuk bir sanciyla ama benimkinin sebebi belli. Genelde gaz sancisi oluyor :oops:
Çok şükür öyle bi vurdu geçti ama çok korktum bebeğime bişe olcak diye hamd olaun iyiyim şimdi

O arada bana da oluyor canım:)
çok geçmiş olsun canım, korkulacak bir durum oldugunu bende düşünmüyorum. Bi git bakalım, ne diyecek ?
Yok çok şükür devam etmedi perşwmbe gitcem transferden sonra bi ay geçti inş kalp atışı duyarım hayırlısıyla

Kan sulandırıcı vermedi mi göbekten o_O
Vermedi canım hatta neden vermediniz diye sormuştum

Coraspinde kan sulandırıcı yeterli demişti

8.aya kadar coraspini kullan
3.aya kadarda crinoneyi kullan dedi

1tane iğne ismi verdi eger kanaman olursa bu igneyi vurdurursun dedi
Ben dedimki hocam tedbir amaçlı bana bi iğne hergün vuruluyum gerek yok boşa kullanma dedi bende şaşırdım ama
Güvendim doktoruma insallah bi bildiği vardır:/

Vermedi canım hatta neden vermediniz diye sormuştum

Coraspinde kan sulandırıcı yeterli demişti

8.aya kadar coraspini kullan
3.aya kadarda crinoneyi kullan dedi

1tane iğne ismi verdi eger kanaman olursa bu igneyi vurdurursun dedi
Ben dedimki hocam tedbir amaçlı bana bi iğne hergün vuruluyum gerek yok boşa kullanma dedi bende şaşırdım ama
Güvendim doktoruma insallah bi bildiği vardır:/
Doktorun öyle uygun gördüyse yapacak bir şey yok :) her yerin prosedürü farklı. Ben ilk gebeliğimde hem coraspin hem göbekten kan sulandırıcı hemde kalcadan iğne yiyordum. :olamaz:
Şimdi ise clexane kan sulandırıcı iğne, progestan kapsül (fitil), folik asit, ferrum ve b12 ilacı kullanıyorum:KK51: liste kabarık. :KK48:

Kızlar bi iğne olmayan benim sanırım
Sadece jel,coraspin yeterlimi ya
2 3 igne olmstm bas kismlrda. Bende bu ikisine 3 aya kadar devam ediyorum canim. Corasprin kan sulandirici zaten. Ultrasondada gayet iyi gordu. Herkesn ilaci onlemi farklidir hic oyle dusnme bnce kisiye ozel tedaviler bunlar. Allah korusun bisi olursa hemen igne yaparlr. Bi tanidgmda boleydi saglikla dogurdu sukur darisi basimiza:) tedavide bi ton ignedn sora cok sevndm sora vermeynce ben:)

X