2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Iyi geceler kizlar nabersiniz. Bulantilar cok fena migren tuttu artik kivrandim dayanmaya calstm aglamkli oldm doktoru aradm minosete izin vrdi zorla. ictim ve suda tetikledi icimdeki herseyi cikardim ilk defa ne varsa:işsiz:
Isyernde hamile arkads var midem bulaniyo dio ama gayt iyi yine durumu dolaniyo neseli ben tamamen btkn haldeym goren hastamisn diyo cubuk fayda etmiyo bisi yiyesm glmiyo olu gibi dolasiyorm gozum kararcak gibi oluyo. Bizim tedaviyle oldugu icin sanirm zor geciyo. Sikayt asla etmiyorum tabiki rabbime sukurler olsun:dua: zayifim zatn zayflicam bebegi gelstiremicm die korkuyorm hep:KK43:
Gecmiş olsun canım korkma ilk trimesterde bulantıdan kaynaklı kilo kaybı normal karsılanıyor yazıyor çogu yerde
Kizlar bu gece kahverwngi seklinde kanamam oldu.simdi ise leke seklinde geliyor. Dusecek mi bilmiyorum.doktorla bugun randevum var bakalim ne dicek
gecmiş olsun canım kahve lekelenmeyi problem gormuyorlar diye bilmiyorum insallah onemsizdir

Kızlar az önce şiddetli krın agrısıyla uyandım belimde agrıyodu midemde kötüydü korktum bebeğe bişe olcak diye leke falan gelmedi hamd olsun geçtide agrım böle olanınız var mı
O arada bana da oluyor canım:)
Kizlar bu gece kahverwngi seklinde kanamam oldu.simdi ise leke seklinde geliyor. Dusecek mi bilmiyorum.doktorla bugun randevum var bakalim ne dicek
çok geçmiş olsun canım, korkulacak bir durum oldugunu bende düşünmüyorum. Bi git bakalım, ne diyecek ?

Iyi geceler kizlar nabersiniz. Bulantilar cok fena migren tuttu artik kivrandim dayanmaya calstm aglamkli oldm doktoru aradm minosete izin vrdi zorla. ictim ve suda tetikledi icimdeki herseyi cikardim ilk defa ne varsa:işsiz:
Isyernde hamile arkads var midem bulaniyo dio ama gayt iyi yine durumu dolaniyo neseli ben tamamen btkn haldeym goren hastamisn diyo cubuk fayda etmiyo bisi yiyesm glmiyo olu gibi dolasiyorm gozum kararcak gibi oluyo. Bizim tedaviyle oldugu icin sanirm zor geciyo. Sikayt asla etmiyorum tabiki rabbime sukurler olsun:dua: zayifim zatn zayflicam bebegi gelstiremicm die korkuyorm hep:KK43:
Ben 4 ay çektim o bulantıyı. 6 kilo verdim. Doktorum sen bebeği merak etme o senden yiyor ilk 4 ay demişti.Gerçekten ölede oldu.Bebeğimin kilosu normal şuanda. Geçicek :emir_bebek:

Selam kızlar. Yoğun çalıştığım için ara ara uğruyorum muabbetin ucundan kıyısından yakalamaya çalışıyorum. Bende bir kaç gündür regl sancısı gibi sancılar yaşıyorum. Bazen belime vuruyor. ilk olduğu için normalmi onuda bilmiyorum. 1 saat kadar sürüp geçiyor. Kontrolüm 10 gün sonra. bende durumlar böyle.Sizler nasılsınız.

Selam kızlar. Yoğun çalıştığım için ara ara uğruyorum muabbetin ucundan kıyısından yakalamaya çalışıyorum. Bende bir kaç gündür regl sancısı gibi sancılar yaşıyorum. Bazen belime vuruyor. ilk olduğu için normalmi onuda bilmiyorum. 1 saat kadar sürüp geçiyor. Kontrolüm 10 gün sonra. bende durumlar böyle.Sizler nasılsınız.
Agrıların artması normal. Ben oglumda dogursamda rahatlasam derdim. Nst ye giriyor musun? Benim sancılarım erken başlamıştı

Ben 4 ay çektim o bulantıyı. 6 kilo verdim. Doktorum sen bebeği merak etme o senden yiyor ilk 4 ay demişti.Gerçekten ölede oldu.Bebeğimin kilosu normal şuanda. Geçicek :emir_bebek:
Ayy verirsn tabi cok normal fena bisimis sagol destegn icin rahattn canim:) masallah kuzuya ohh etkilenmiyorlarsa super❤

Hiç öyle düşünme, bebek bir şekilde gelişir büyür. Bulantı şikayetin fazlaysa doktora söyle.
İnşallah bugünlerde geçecek. Rabbim hayırlısını versin..
Benim bir tanıdıgım 7 aylık hamileydı gördüğümde, çok zayıf görsen hamile demezsin o derece. Bebegi 3.450 gr dogdu masallah:nazar:. Onu sorun etme :) kendinı iyi hisset :anneadayı:
Ctesi soledm canim dayan biraz dha dedi ama bida dicem cok basima da vuruyo blki hap verir:) oy masallah ne guzel vala icimi rahatlattiniz beni❤

X