2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Maşallah onlara darısı başımıza inşallah bizde görürüz o günleri

Sen doktor seçemedin mi daha oda zor iş yani
Seçtim ama izindeymiş
Eee kizlar herkes sonuc aldi sustu kaldi konusucak bisey kalmadi mi yaa
Bugun az dısarı çıktık. Doktor yürüyüş dedi ya. Evde nereye yürüyeceksin
Cantanem adet tarihinden yaz demisti bana mesela ben oyle girdim. hem senin zaten 27 temmuz gosteriyor cizelgen. Daha ne kadar erken gosteriyor ki
Evet son adet tarihi. Gecen hafta gittiğimde kese 4+6 gösteriyordu. Dün gittim 6+2 olmuştu. Hemen hemen adet günü ile kafa kafaya geliyor
Rabbım saglıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. İnsan hep görmek istiyor haliyle

Doktorum yüzde doksan erkek dedi 10+3 te iddalı konuşuyorum diyende ekledi bu zamanlar değişkenlik gösterebilir sesi hiç doktoru yanılan oldumu acaba çok erken gibi geldi banada

Doktorum yüzde doksan erkek dedi 10+3 te iddalı konuşuyorum diyende ekledi bu zamanlar değişkenlik gösterebilir sesi hiç doktoru yanılan oldumu acaba çok erken gibi geldi banada
16. Haftamda cinsiyet konusunda ( diye duzelteyim) cok met edilen bi doktora gitmistim istanbulda. Gitmeden de tatli biseyler yedim. Ultrasonda daha saniyesinde diye bilirim bizim kerata hareketliymis. arkasindan takla atarken gorduk. Yani doktor demese bende erkek derdim o denli net gorundu hersey. yani 4 aydan sonrasi sanki benim icin daha garanti

Ben de 13. Haftada öğrenmiştim. 2015 tüp bebek topiğinde bi arkadas erkek bekliyordu 9 ay erkek dediler. Doguma girdi çıktı, kızı olmus pipi sandıkları sey göbek kordonuymuş

Ben de 13. Haftada öğrenmiştim. 2015 tüp bebek topiğinde bi arkadas erkek bekliyordu 9 ay erkek dediler. Doguma girdi çıktı, kızı olmus pipi sandıkları sey göbek kordonuymuş
Buyuk ablamin basina da gelmisti 6 ay kiz dediler hersey pembe pembe alindi. 7. Aydan sonra erkek dediler herseyi degistirmek zorunda kalmislardi.

Evet son adet tarihi. Gecen hafta gittiğimde kese 4+6 gösteriyordu. Dün gittim 6+2 olmuştu. Hemen hemen adet günü ile kafa kafaya geliyor
Bizim seninle transfer tarihimiz aynı diye biliyorum sanki ben pzt günü 6+2 gördüm ultrason cihazında, seninle aynı olmamız gerekmiyormu?

bende doktor cinsiyetine bakamım dediğinde bacak arasında sivri bişey görmüştüm doktor demeden ikiside erkek dimi demiştim o görüntü hiç gözümün önünden gitmiyor. İkiz anneliği çok güzel ilerleyen aylarda pozisyonları hareketleri derken tadını çıkar ve bol boldinlen

İnşallah yoktur, sabahtan bişeyim yoktu. Sanki tedavideki gibi aynı :/
Canım midemiz şişiyor ama sen bol bol su içmeye çalış. Benim şişliğim biraz indi. Bugün indirimler var diye hamile çorabı ve tayti almaya avmye gittim hoş kuyruğu görünce elimdekileri bırakıp çıktım ama 4 saat dışardaydım aşağıda bir basınç hissi tutmasam sanki birşey düşecek. İnşallah şikayetlerimiz azalır.

Aman dikkat et kendine bebiseee. Doktor ne dediyse yap tabi yormadan kendiniiii en kisa zamanda gecer insallahhhh
İnşallah
Bebegin gelişimi ile mi ilgili acaba ölçüler farklı cıkıyor
8 bardak içiyorum hergun en az. Bende dışarı cıktım bugun. Agrım ondan sonra arttı

Kızlar selam. Sizlere bişey sorucam;
Ben bugun o ilk gittiğim begenmediğim doktorun kontrol muyanesi vardı. Gitmicektim. Ama annem dediki zaten parasını ödedik. Gidelim belki kalp atışını duyarız dedi. Gittik. Vajinal muyane ettti. Minik minik kalp atışlarını duyduk. Çok güzeldi. Allah duymayan arkadaşlarımada nasip etsin.
Sorun şuki muyane sırasında doktor rahimde kanama kesesi var dedi. Bu sıkıntı dedi. Düşük tehlikesiymiş.
Baya korkuttu beni. Bi iğne daha ekledi kanaman olursa pruloton a ek olarak bunuda vurdurman lazım dedi. Böyle bişey yaşayan oldumu

Masallahh bebislerine canim neguzel hep bole devam etsin❤ aminn cumlemiz gorelim o gunleri inss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…