2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Allah sabır versin bir an önce bebeğine kavuşursun insallah

günaydın ben gittim kan verdim bakayım ne olmuş ne bitmiş değer kaçlara çıkmış doktora gidemiyorum kan testleriyle idare

günaydın ben gittim kan verdim bakayım ne olmuş ne bitmiş değer kaçlara çıkmış doktora gidemiyorum kan testleriyle idare
En son degerin kacti kacinci gundu? Benim heralde 15bini gecmistir daha kan falan vermicem. Kollar mosmor karnim mosmor arkam mosmor her yerime igne batti

Kızlar ben şimdi tüp bebek gebelik hesaplamaya göre baktım internetten orda transfer tarihimi girince 5 hafta 2 günlük hamile gözüküyorum 6. Haftamın içinde yani doğum tarihinide erken veriyo 27 temmuz veriyo napsam ki hangisiyim gibi düşünmeliyim

Cantanem adet tarihinden yaz demisti bana mesela ben oyle girdim. hem senin zaten 27 temmuz gosteriyor cizelgen. Daha ne kadar erken gosteriyor ki

Ben yine dayanamadım kontrole gittim annem kızıyor artık daha 5 gün önce gittin ne gerek var diye söz verdim artık Durucam diye :) ama en duygulandığım bugunkü kontrolüm oldu ikiside nasıl hareketli kollar ayaklar yerlerinde durmuyolardı maşallah arabada Eve gelene kadar ağladım mutluluktan rabbim sağlıkla kucagımıza alacağımız günleri görmeyi nasip etsin insallah

Masallahhhh onlaraaaa rabbim saglikla kucagina almak nasip etsin insallah. Darisi bizlere olsunnn.

Yaa kıyamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…