2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Canlar mesajlarınız için çok teşekkürler. Beni en iyi anlayan sizlersiniz. Dualarınızdan beni eksik etmeyin. Bir an önce içimdeki yangın söner inşallah. Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun, gebeliğiniz sağlıkla devam etsin inşallah
Allah sabır versin bir an önce bebeğine kavuşursun insallah

günaydın ben gittim kan verdim bakayım ne olmuş ne bitmiş değer kaçlara çıkmış doktora gidemiyorum kan testleriyle idare:confused:

günaydın ben gittim kan verdim bakayım ne olmuş ne bitmiş değer kaçlara çıkmış doktora gidemiyorum kan testleriyle idare:confused:
En son degerin kacti kacinci gundu? Benim heralde 15bini gecmistir daha kan falan vermicem. Kollar mosmor karnim mosmor arkam mosmor her yerime igne batti :KK43:

Kızlar ben şimdi tüp bebek gebelik hesaplamaya göre baktım internetten orda transfer tarihimi girince 5 hafta 2 günlük hamile gözüküyorum 6. Haftamın içinde yani doğum tarihinide erken veriyo 27 temmuz veriyo napsam ki hangisiyim gibi düşünmeliyim:KK48:

Kızlar ben şimdi tüp bebek gebelik hesaplamaya göre baktım internetten orda transfer tarihimi girince 5 hafta 2 günlük hamile gözüküyorum 6. Haftamın içinde yani doğum tarihinide erken veriyo 27 temmuz veriyo napsam ki hangisiyim gibi düşünmeliyim:KK48:
Cantanem adet tarihinden yaz demisti bana mesela ben oyle girdim. hem senin zaten 27 temmuz gosteriyor cizelgen. Daha ne kadar erken gosteriyor ki:KK53:

Ben yine dayanamadım kontrole gittim annem kızıyor artık daha 5 gün önce gittin ne gerek var diye söz verdim artık Durucam diye :) ama en duygulandığım bugunkü kontrolüm oldu ikiside nasıl hareketli kollar ayaklar yerlerinde durmuyolardı maşallah :KK200::KK200: arabada Eve gelene kadar ağladım mutluluktan rabbim sağlıkla kucagımıza alacağımız günleri görmeyi nasip etsin insallah :KK200:

Ben yine dayanamadım kontrole gittim annem kızıyor artık daha 5 gün önce gittin ne gerek var diye söz verdim artık Durucam diye :) ama en duygulandığım bugunkü kontrolüm oldu ikiside nasıl hareketli kollar ayaklar yerlerinde durmuyolardı maşallah :KK200::KK200: arabada Eve gelene kadar ağladım mutluluktan rabbim sağlıkla kucagımıza alacağımız günleri görmeyi nasip etsin insallah :KK200:
Masallahhhh onlaraaaa:nazar::nazar::KK200::KK200: rabbim saglikla kucagina almak nasip etsin insallah. Darisi bizlere olsunnn.

Yaa kıyamam:KK68:

X