2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Hoş geldin canım, inşallah 9 ay herşey yolunda geçer. Sağlıkla kucagımıza alırız. Kese görmeye ne zaman gidiyorsun ?
benim az Karnım şiş, göğüslerde bir sıkıntı yok şimdilik:KK45:
12'sinde pzt. arkasına ucağa bineceğim hayırlısı. doktorlar simdilik sakınca görmüyor
sizlerin yolculuk yasagı var mı?

arkadaşım doktor ama Koşuyolu'nda calısıyor
Canım ben avrupa yakasındayım. O nedenle bu tarafı tercih ediyorum.

Kızlar doğum iznim bitti cuma işe başlamam lazım ama kalp atımını duyar duymaz ücretsiz izin almayı planlıyorım. Geçen sefer ücreteiz izindeydim izin bitti 6 hafta çalışıp doğum iznine ayrılacaktım işe başladığım 3. Hafta doğurdum. Şimdi yine işte doğurmak istemiyorum.

ben tedaviye basladığımda 60'dım, şimdiden 62 oldum benim gibi karın gögüs şişen yok mu :KK48: karnım kaya sertliğinde
Bende 61 ile başladım 63 oldum ama boyum 1.63 doğum yapalı 7 ay olacak biraz erken oldu hem kilo hemde rahim açısından ama ilk cocuk tüplerim yok tek yumurtalık riskler çok işe başlamam lazımdı diye tedaviye başlamıştık. Biraz şişko anne olucam

Benım 4 haftaşlıkken acayip gaz ve şişkinlik vardı . 4 aylık hamıle gıbıydı karnım :olamaz:
Gazı galiba progesteron yapıyor bendede oluyor. Ayrıca kabızlık. Bugünde sorun olursa duphalac alıcam. Gögüsler hafif şiş ama benim vücudumda ödem çok oldu. Sabah ilk yataktak kalktığjmda tabanıma iğne batması oluyor

Gazı galiba progesteron yapıyor bendede oluyor. Ayrıca kabızlık. Bugünde sorun olursa duphalac alıcam. Gögüsler hafif şiş ama benim vücudumda ödem çok oldu. Sabah ilk yataktak kalktığjmda tabanıma iğne batması oluyor
Canım ben progestan ı 6+5 te kullanmaya başladım.

Bende 61 ile başladım 63 oldum ama boyum 1.63 doğum yapalı 7 ay olacak biraz erken oldu hem kilo hemde rahim açısından ama ilk cocuk tüplerim yok tek yumurtalık riskler çok işe başlamam lazımdı diye tedaviye başlamıştık. Biraz şişko anne olucam
şimdi baktım aynı yaştayız, 2. tüp bebek denemesi ve ikimizin de ilk gebeliği değil sanırım.
ben kalp atışı olmadığı için 8 haftalıkken sonlandırmak zorunda kaldım
senin ilk gebeliğin başarılı mıydı?

şimdi baktım aynı yaştayız, 2. tüp bebek denemesi ve ikimizin de ilk gebeliği değil sanırım.
ben kalp atışı olmadığı için 8 haftalıkken sonlandırmak zorunda kaldım
senin ilk gebeliğin başarılı mıydı?
Benim iki embriyo transfer olmuştu ve 26 haftalık erken doğurdum. Sebebi belli değil gaz sancısı gibi sancım vardı oda gece 11de 1 kez birde sabah 4te. Tuvalete girdikten sonra sancım geçince barsak sandım meğersem doğuruyormuşum. 2 kere sancıyla erken doğurdum. Bebeklerim 1 ve 14 gün sonra vefat etti. 6 ay sonra işe başlamam gerek diye tedaviye başladım iş yerim edirne ben istda yaşıyorum.

Senin sat kaç hesapladılar?

Canım ben avrupa yakasındayım. O nedenle bu tarafı tercih ediyorum.

Kızlar doğum iznim bitti cuma işe başlamam lazım ama kalp atımını duyar duymaz ücretsiz izin almayı planlıyorım. Geçen sefer ücreteiz izindeydim izin bitti 6 hafta çalışıp doğum iznine ayrılacaktım işe başladığım 3. Hafta doğurdum. Şimdi yine işte doğurmak istemiyorum.
mesleğin ne canım, inşallah izin işini ayarlayabilirsin. Hem çalışıp hamile olmak zor. Birde riskli olunca daha da zor oluyoro_O

Hemşireyim canım geçen sefer yoğunbakımdaydım çok yoruldum 6 hafta dayanamadım.

X