2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Daha önce etfalde takipliydim şimdi özellere bakayım diyorum internette çıkanlardan çok daha önce onda doğuran birilerinin tavsiyelerini dikkate alıcam. Senin önerrdiğün bir isim varmı?
Brn daha önce recep has hocaya gitmiştim 30a kalmaz doğurursun sen dedi 26da doğurdum ama recep hoca doğuma girmiyor diye biliyorum
Doktorlar hakkında bilgim yok canım, ben uzaktayim. Inşallah istediğin gibi bir doktor bulursun. Benim doğum doktorum özgür kartaldı, oda yeni muayene açtı diye biliyorum. Doğuma kadar çok ilgiliydi. Erken doğum riskkim vardı. Arardi, sancin varmı diye sorardi apar topar hastaneye giderdim, nst de sancim çıkardı. Nidilat tansiyon ilaçları ile 39. Haftada sezaryen ile doğum yaptım

Doktorlar hakkında bilgim yok canım, ben uzaktayim. Inşallah istediğin gibi bir doktor bulursun. Benim doğum doktorum özgür kartaldı, oda yeni muayene açtı diye biliyorum. Doğuma kadar çok ilgiliydi. Erken doğum riskkim vardı. Arardi, sancin varmı diye sorardi apar topar hastaneye giderdim, nst de sancim çıkardı. Nidilat tansiyon ilaçları ile 39. Haftada sezaryen ile doğum yaptım
İki haftam var kalp atımı için randevu almaya araştırıyorum

Sağol canım, cok iyi olacak. Gebelik takibi, kontrolleri burdan paylaşabiliriz. En güzeli de cinsiyet öğrenirken ve doğum zamanında güzel oluyor. Sırayla doğuma gitmek çok heyecanlı. Rabbim o günlere erişmeyi nasip etsin :)
Amin inşallah. Hayırlı olsun sayfamız. Benim hikayemde seninle aynı. 4 yaşında bi oğlum var. Şimdi bakalım. Bizimde eşimin sperm azlığı var.

Bugün forum sayfalarında gezerken gördüm. Kadınlar idrarlarına çamaşır suyu döküyolarmış. Çok köpürürse pozitif oluyomuş. Köpürmezse negatif oluyomuş.

Bugün forum sayfalarında gezerken gördüm. Kadınlar idrarlarına çamaşır suyu döküyolarmış. Çok köpürürse pozitif oluyomuş. Köpürmezse negatif oluyomuş.
Canım yalan o test :). Ben denedim kaç kere hep hamile çıktım ama hiç birindede hamile degildim

Amin inşallah. Hayırlı olsun sayfamız. Benim hikayemde seninle aynı. 4 yaşında bi oğlum var. Şimdi bakalım. Bizimde eşimin sperm azlığı var.
Hayırlısı olsun canım :)
O saçma canım, inanma öyle şeylere. Denemiş biri olarak söylüyorum
Inss canim bnde duramicam yarin yapcam kani buraya guzel seler yazmak nasip olsn ikimizede inss

Yarın ikinizden de pozitif haberler gelecek Allahın izniyle:halay::halay::halay::halay:

Kızlar ilk çocuğumu kaybettim bu yüzden riskli gebelik doktorunda takip olmak istiyorum. Şimdi 2 hafta sonra kalp atımını görmeyr gideceğiz ama istanbulda doğuma giren perinatolog bulmak zor. Çoğunlukla perinatologlar ultrason kontrollerini ikili taramaları yapıyor. Avrupa yakasında doğuma giren doğum pratiği olan perinatolog öneri olan varmı
arkadaşım doktor ama Koşuyolu'nda calısıyor

geldim :KK24: hepimizin güzel haberleri paylaşacağı bi forum olur umarım :KK19:
Hoş geldin canım, inşallah 9 ay herşey yolunda geçer. Sağlıkla kucagımıza alırız. Kese görmeye ne zaman gidiyorsun ?
ben tedaviye basladığımda 60'dım, şimdiden 62 oldum benim gibi karın gögüs şişen yok mu :KK48: karnım kaya sertliğinde
benim az Karnım şiş, göğüslerde bir sıkıntı yok şimdilik:KK45:

X