2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Sagolun kizlarrrrr ama cikardimmm aglamis gibiyim yuzum kizardi gozlerim sulandi. Oglumda hic boyle olmamistim hayirrrrr istemiyom bulanan bi mideeee cok kotuuu.

Ben ayva kraker ve leblebi tüketiyorum

Eğer genetiğe göndermediyseniz zaten 11-14. Haftalar ikili tarama haftası perinatolog ilr ense kalınlığı ölçüp kan veriyorsun.
Ayy şişkinlil kötü valla beniö akşamları kaburgama batıyorki yani en sonr 6 aylık hamileydim kaburga bakması olduğunda. Birde kilolu gebe kaldım ben yaa

İkizlerin baskısı daha cok oluyor demek ki :)inşallah geçici bir süredir
Ikiz mi degil mi bilmiyorum ama hayirlisiyla cikarsa yada cikarlarsa cekecegi var benden esimde dalga geciyo insan kendine boyle yapmak icin once para harcar mi diye bunlar gecici dedim sen sonrasini dusunnnn. Dun gecede uyandiriyo beni tam daliyodum ne guzel. Aklima geldi biz yardimci mi tutalim yoksa annenin yanina mi gitmek istersin diyo. Dur daha bisey belli bile degil zamani gelsin doguma yakin konusuruz dedim uyumusum hemen zaten uykucu biriyimdir iyice kafam kalkmaz oldu yastik beni cagiriyor resmennn.

Allah sabır versin canım çok iyi anlıyorum seni insan ne düşüneceğini bilmiyor. Ben 12. Haftada kaybettim bebeğimi Allah kimseye yaşatmasın bir daha göstermesin inşallah. Sağlıkla hayırla tekrar nasip etsin

Pgd den bahsediyorsan yapılmadı. Kontrollerde doktorların cihazlarının yeterliliği kontrol ediliyor mu
Yani tarama ölçümleri etkin mi ki yeterince

Benim akşam oluyor genelde şişliğim sabaha iniyor bu sabah o da olmadı yeni pantolonlar için black friday i bekliyom

Bende kıyafet baktım elbise düşünüyorum gebe çorabıyla baktım birkaç siteye ama indirim yazıp normal fiyattan veriyorlae birde denemeden almaya çekiniyorum nedense. Benimde akşamları oluyor şişkinliğim ve sabaha sadece kilom kalıyor. Zaten ben kan testini öğrendiğimden beri gebe pantolonlarımı giyiyorum

Cihazlardan sıkıntı doğmaz çünkü sende ölçerken göreceksin okadar net görünüyorki ölçtükleri ense kalınlığı. O ölçümle kan veriyorsun geçmiş verilere göre kan sonucunda riskini belirliyorlar. Trizomi 18 ve 21di galiba onda sorun çıkarsa nifty ondada sorun çıkarsa amniyosentez

Canım kalp atışını duydun demek çok sevindim . Inşallah sağlıkla kucağına alırsın . Diğer sorun içinde dikkat . Inşallah tez zaman atlatirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…