2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

KIZLARRR ACIL BAKIN LUTFENNN... Dun saglikocagina verdigim kan sonucunu aldim. 6990.59 cikmisss. En son cumartesi 1791di. Saliya bu kadar artmis normal mi? Esim 3uz 4uz bile olabilir diye dalga geciyooo korktummm.

Valla rahatlattin beni cnm dun geceden beri kafamda kurup duruyorum kabizlik bu donemi bulmasin ya cok zor. Tv karsisinda uzaniyorum yemegi mutfakta yiyip kalkiyorum annem var o yapiyo sagolsun

Ben bol bol avakoda yedim yadı kötü evet ama o tuvalette çok rahatlatıyo birde mutlaka zeytinyağlı şeyler ye ben hep öyle yaptım rahattım sende dikkat et hiç kafana takma nasip olacaksa istediğin kadar ıkın o olur ya ben keseyi kalp atışını duysam rahatlıycam hep korku hep korku bişe olcak diye hala inanamıyorum hamile olduğuma inşallah sende olcaksın prolutex mi verdi şahin bey

Korkma korkma normal tabiki 2 tane koydu nasıl üçüz olcak
Bu sitede mi okumustum hatirlamiyorum da birisi iki transfer olmus bi embriyo bolunmus 3uz olmus diye o geldi esimin aklina. Ama simdi hesapliyorum daha dogrusu hesaplamaya calisiyorum asagi yukari tamam yaa normal artmis. Bi anda korkuttu beni arabada. Ohh cok sukur

Amin canım, diger kan degerlerine de bakılmış mı?
Bu kagitta yazmiyor sira coktu araya kaynadim izin istedim siradaki kadindan. Dunki tahlil kagidimi istiyorum dedim oncesinde ignem vardi onu yaptirmistim acisina bakipta yorum yapmasini beklemedim simdi netten bakim insallah bosuna kan almamislardir.

tekmelerini iç organlarında hissetsende inanamıyorsun ki. Kucağıma alana kadar da inanamıcam sanırım

Bazen şaşıyorum sadece 2 tüp niye aldılar ozaman. Fabrika mıyız biz. Kan kalmadı vere vere kan ilacı iciyorum
Aynen yaa gidip sorucam hesabini niye iki tup alindi diye. Oglumda da kan degerlerim dusuktu kan ilaci vermisti doktor insallah bu sefer cikmaz. Pekmez ciger falan sevmiyorum ilaca talim olucam yoksaaaa

Aynen yaa gidip sorucam hesabini niye iki tup alindi diye. Oglumda da kan degerlerim dusuktu kan ilaci vermisti doktor insallah bu sefer cikmaz. Pekmez ciger falan sevmiyorum ilaca talim olucam yoksaaaa
Ben doktora kese muayenesine gidince bana bu tahlilleri sordu. Yoksa orda yaptıracaktım kac para tutardı kim bilir. Sende yaptır öyle git
C A N O ayy bu arada son 1 gunun kaldiii cuma kacta gidiyosun doktoraaaa aklima gelmisken sorayim deyzesinin gulu napar kiii
Ya yarın yada cuma gideceğim canım. Bakalım kalbimiz pıt pıt atıyor mu

Kızlar benim doğumdan sonra tiroidim çıktı nisanda doğurdum düşmeyince tsh eylülde ilaç başladım dozu çok iyi gelince aynı dozda devam ediyordum ama geçen hafta sağlık ocağında kan verince baktırdım 2.47 olmuş gebelikte 2,5 sınır zaten bebek ve gebelik için tiroid önemli büyük ihtimalle bende dozu artıracaklar. SiZde kan veriyorsnuz nasılsa doktora söyleyin tiroid hormonlarınada baksınlar

çok gecmiş olsun acil şifalar inşallah birşey olmaz saglıkla çıkarsınız hastaneden
KIZLARRR ACIL BAKIN LUTFENNN... Dun saglikocagina verdigim kan sonucunu aldim. 6990.59 cikmisss. En son cumartesi 1791di. Saliya bu kadar artmis normal mi? Esim 3uz 4uz bile olabilir diye dalga geciyooo korktummm.
gayet normal canım benim de 2 günde 2 katından biraz fazla arttı 3 gün artış oranı gayet normal de beta hcg 1000 değerinden sonra takip edilmezmiş tüp bebek merkezi oyle dedi bana.
ben de 6000'lere kadar ölçtürmüştüm

Ben doktora kese muayenesine gidince bana bu tahlilleri sordu. Yoksa orda yaptıracaktım kac para tutardı kim bilir. Sende yaptır öyle git

Ya yarın yada cuma gideceğim canım. Bakalım kalbimiz pıt pıt atıyor mu
Canim bizim tup bebek merkeziyle anlasmamiz kalp atimini duyana kadar. Belki doktorum ister orda ucretsiz yaptiririm ama baska doktora baslamam gerekirse bende saglik ocaginda veririm bosuna ozele para dokmucem yeterince bu surecte harcadik.
Anammm atiyodur pit pit minik kedi yaaa resminu iste muhakkak hatta video cekkkk

Daha 16.gundeyim bu dgeri beklemiyordum acikcasi. Ayy bi de ben araligin basinda gidicem hastaneyeeee bi ton zamanimiz var. Cift mi tek mi merakimdan catliyorum

Esim kayisi incir dut ne varsa almis gelmis :) suan iyiyim cok sukur. Onlari yiyip su iciyorum evde yatarakta zaman gecmiyo vallahi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…