2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

tedaviye başladığımda 60'dım, 62 oldum. benim karnım ve gogsum ödem yaptı, şiş ve sert

mide bulantım oluyor da şimdiye kadar sadece 1 kere böğürme istegi oldu onda da kusmadım. sayılıyor mu bu :KK48:
grip olur da tadın olmaz hafif bulantı halin olur ya onun gibi
Bende bugun tartildimmm 50den 52ye cikmisimmmm. Aynen gogusler tas gibi oldu yaa kalcalarimda buyudu acil yemek konusunda onlem almaliyimmm:KK17:

Selam arkadaşlar hatırlarsanız dizlerim çok agrıyor dedim sonra benim bayağı kanamam oldu öldüm öldüm dirildim. Çok şükür kese duruyordu ama hala kanamam devam ediyor. Hastanedeyim yatıyorum. Lütfen bana dua edin. Allah’ım bebeğimi bana bağışlasın
Canım bu sefer değil lütfen güzel haberler ver bize.

Kızlar günaydın. Dün formda dolanırken gebelikte kaşıntı başlıklı bir topik gördüm. Konu sahibi çok kaşıntısının olduğunu yazmış.Gelen yorumların her biri gebelik kolestazından bahsetmiş. Biraz araştırdım. Ciddi bir rahatsızlıkmış. allah göstermesin erken doğuma yol açabiliyormuş. Daha kötüsü anne karnındaki bebeğin ölümüyle sonuçlanabilirmiş. Bu şikeyetlerin hepsi bende de var.topiği görene kadar normal bir durum sandım (İşallahta öledir) hemen doktordan randevu aldım.Gidip söyleyeceğim. Vucudumun çeşitli yerleri kan revan içinde kaşımaktan.Sizde vücudunuzda kaşıntı hissesederseniz durumu önemseyip doktorunuza danışın.İlaçla tedavisi mümkün.

Kızlar günaydın. Dün formda dolanırken gebelikte kaşıntı başlıklı bir topik gördüm. Konu sahibi çok kaşıntısının olduğunu yazmış.Gelen yorumların her biri gebelik kolestazından bahsetmiş. Biraz araştırdım. Ciddi bir rahatsızlıkmış. allah göstermesin erken doğuma yol açabiliyormuş. Daha kötüsü anne karnındaki bebeğin ölümüyle sonuçlanabilirmiş. Bu şikeyetlerin hepsi bende de var.topiği görene kadar normal bir durum sandım (İşallahta öledir) hemen doktordan randevu aldım.Gidip söyleyeceğim. Vucudumun çeşitli yerleri kan revan içinde kaşımaktan.Sizde vücudunuzda kaşıntı hissesederseniz durumu önemseyip doktorunuza danışın.İlaçla tedavisi mümkün.
Allah korusun canim da catlamaya falan basladiysan o yuzden olabilir kasintin. Ilk cocukta benimde soylemesi ayip arkam kasiniyodu kisa denk geldi son aylarim bakmak aklima bile gelmemisti. Meger caliyomus kalcam. Karnimda olmadi her zaman yag surerdim hic kasinmadi mesela catlamadi da.

Allah korusun canim da catlamaya falan basladiysan o yuzden olabilir kasintin. Ilk cocukta benimde soylemesi ayip arkam kasiniyodu kisa denk geldi son aylarim bakmak aklima bile gelmemisti. Meger caliyomus kalcam. Karnimda olmadi her zaman yag surerdim hic kasinmadi mesela catlamadi da.
yok kuzum kaşıntı bacaklarımda daha şiddetli ve tırlamaktan kanatıyorum. Kollarım kısaca tüm vücudum.

Evet ben ilk gebeliğimde böyle bişey yaşamadım ama kasılmalarım başlamış ve hiç belli etmiyordu. Nst de cıktı. Tansiyon ilacı ve nidilat diye bir ilaçla 39+1 de dogum yaptım.

O arkadaş da listede ekli. İnşallah hersey yoluna girer
Valla listede ekli :) Ben tüm mesajları takip edemedim çalıştığım için. Merak ettim burayamı yazdı tesadüfen mi denk geldin o topiğe :KK64:

yok ya bende transferin ikinci günü baya bir ıkınmak zorunda kalmıştım 7. gün 25 çıktı 9. gün 57 çıktı 2 tane transfer olmuştum. ama daha keseyi bile göremedim acaba diyorum gitsem mi bu hafta başka doktora görsem keseyi kocam yanaşmıyo ama meraktan ölcem
Deger 1000 ustune cikinca kese gorulebiliyo oyuzden testten 2hafta sonra cagiriyolar cnm az kalmis sabret daha kalp atisi var cinsiyeti var:halay:

yok ya bende transferin ikinci günü baya bir ıkınmak zorunda kalmıştım 7. gün 25 çıktı 9. gün 57 çıktı 2 tane transfer olmuştum. ama daha keseyi bile göremedim acaba diyorum gitsem mi bu hafta başka doktora görsem keseyi kocam yanaşmıyo ama meraktan ölcem
Valla rahatlattin beni cnm dun geceden beri kafamda kurup duruyorum kabizlik bu donemi bulmasin ya cok zor. Tv karsisinda uzaniyorum yemegi mutfakta yiyip kalkiyorum annem var o yapiyo sagolsun

Valla rahatlattin beni cnm dun geceden beri kafamda kurup duruyorum kabizlik bu donemi bulmasin ya cok zor. Tv karsisinda uzaniyorum yemegi mutfakta yiyip kalkiyorum annem var o yapiyo sagolsun
Canim sabah 1 bardak su ic ac karnina 1 saate varmaz wcye gidersin rahat rahat. Cok kati yeme corba tarzi seyler ic. Cok sukur ben kabiz olmadim her sabah duzenli su ictim olmadi 1 2 kayisi yedim ac karnina tik demedi :KK48: 1 gunluk ikinmanin zarari olmaz ama uzun sureli de kabiz kalmaman lazim

Selam arkadaşlar hatırlarsanız dizlerim çok agrıyor dedim sonra benim bayağı kanamam oldu öldüm öldüm dirildim. Çok şükür kese duruyordu ama hala kanamam devam ediyor. Hastanedeyim yatıyorum. Lütfen bana dua edin. Allah’ım bebeğimi bana bağışlasın

Canım inşallah herşey yolunda gider. Geçen sene ikiz anneleri olan şikayeti olmayan iki anne erkenden doğurduk sikayeti olan kanayan hamileliğini yatarak geçiren anneler maşallah zamanında doğurdular. Neyin ne olacağı belli olmaz kanama seni korkutmasın. Rabbim şifa versin bebeğin senle kalsın

Bende bacaklarımda çok kaşıntı oluyordu ama parmak gibi varislerim çıkmıştı ve dolaşomla alakalıydı kaşıntı. Bilgilendirdiğin için teşekkürler bizi

X