2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Ben bol bol avakoda yedim yadı kötü evet ama o tuvalette çok rahatlatıyo birde mutlaka zeytinyağlı şeyler ye ben hep öyle yaptım rahattım sende dikkat et hiç kafana takma nasip olacaksa istediğin kadar ıkın o olur ya ben keseyi kalp atışını duysam rahatlıycam hep korku hep korku bişe olcak diye hala inanamıyorum hamile olduğuma:anneadayı: inşallah sende olcaksın prolutex mi verdi şahin bey
Evet cnm test gunune kadar prolutex igne. Dun ve bugun hibor vurduk. Estrofem 3adet. Coraspin. Prednol tablet oda bugun son

Canim bizim tup bebek merkeziyle anlasmamiz kalp atimini duyana kadar. Belki doktorum ister orda ucretsiz yaptiririm ama baska doktora baslamam gerekirse bende saglik ocaginda veririm bosuna ozele para dokmucem yeterince bu surecte harcadik.
Anammm atiyodur pit pit minik kedi yaaa resminu iste muhakkak hatta video cekkkk
Benim gittiğim merkezde aynı, kalp atışına kadar.

Video mu cekeyım :KK45: doktor demez mı ne yapıyorsun diye :KK70:

Esim kayisi incir dut ne varsa almis gelmis :) suan iyiyim cok sukur. Onlari yiyip su iciyorum evde yatarakta zaman gecmiyo vallahi ya
Aman fazla yeme ben bi gun kaptirdim kendimi kayisiyi 10 taneden fazla yedim heralde bu seferde wcden cikamazsin Allah korusun :KK48: evet yata yata insan bunaliyor ben kafayi yiyordum kimse yoktu evde. Sabret bi kac gune normal hayatina donersin:KK25:

Benim gittiğim merkezde aynı, kalp atışına kadar.

Video mu cekeyım :KK45: doktor demez mı ne yapıyorsun diye :KK70:

Benim ikizlerimden video duruyor ilk kalp atımı için gittiğimiz güne ait 3 saniyecik ama ben görüyorum orda 2 ördek gibi onları çok güzel rabbim yenisini nasıl etsin inşallah.

Benim ikizlerimden video duruyor ilk kalp atımı için gittiğimiz güne ait 3 saniyecik ama ben görüyorum orda 2 ördek gibi onları çok güzel rabbim yenisini nasıl etsin inşallah.
İnşallah canım :)
o_O benim herife tak etti galiba. Aksam pijamalarla gezme yeter dedi. Bisey yapamasakta goz banyosu yapalim diyo:oops:
 :KK70::KK70::KK70::KK70:cilve işveden bişey olmaz kız. O kadar da mahrum bırakma :KK8:

Arkadaşlar ya benim çok fena dizlerime ve ayaklarıma kramp girercesine agrılarım sancılarım oluyor. İlkez böyle oluyor o kadar agrıuor ki yürümekte zorlanıyorum. Aranızda agrısı dizlerine ayaklarına vuran var mı normal mi acaba tedirgin oldum açıkcası ?
Bende vardı doktor kalsiyum desteği verdi rahatladım

X