2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

M masal10 canım sordum ben acıbadem sigortaya özel sağlık poliçesi satıyolar senelik 1000 tl ye onu alıyosun muayene 520 den 300 e doğum 18,500 müş sezeryan oda 8 bine normal doğum 6 bine geliyomuş bana çok abartı gelmedi pembe mavi madicana falan da o paralar muayenehane zaten daha pahalıya geliyo alcaz bu hafta poliçeyi 1000 tl ye. Ben şahin beyin hemşirelerini çok sevdim değiştirmek istemiyorum. İyi doktorlarda hastanelerde değil zaten.

M masal10 canım sordum ben acıbadem sigortaya özel sağlık poliçesi satıyolar senelik 1000 tl ye onu alıyosun muayene 520 den 300 e doğum 18,500 müş sezeryan oda 8 bine normal doğum 6 bine geliyomuş bana çok abartı gelmedi pembe mavi madicana falan da o paralar muayenehane zaten daha pahalıya geliyo alcaz bu hafta poliçeyi 1000 tl ye. Ben şahin beyin hemşirelerini çok sevdim değiştirmek istemiyorum. İyi doktorlarda hastanelerde değil zaten.
Sahin bey iyi gerekten sevecen cok. Hayirli olsun senin icin cnm. Bakalim biz napcaz once bi pozitifi gorelimde :)

Yok ya nerde 29 kasımı bekliyorum 5 kasımda transfer olmuştum ben 7. Gün kan testi yaptırdım sen sakın o kadar erken yaptırma günler geçmek bilmiyor:110:
Ayy 7.gun kac cikti bide kactane transfer oldu cnm. Bende sabirsizim cok. Buarada kabizlik vardi bende. Cok rahatsiz oldum ikinmak zorunda kaldim ama bisey olmamistir dimi

Selam arkadaşlar hatırlarsanız dizlerim çok agrıyor dedim sonra benim bayağı kanamam oldu öldüm öldüm dirildim. Çok şükür kese duruyordu ama hala kanamam devam ediyor. Hastanedeyim yatıyorum. Lütfen bana dua edin. Allah’ım bebeğimi bana bağışlasın

Selam arkadaşlar hatırlarsanız dizlerim çok agrıyor dedim sonra benim bayağı kanamam oldu öldüm öldüm dirildim. Çok şükür kese duruyordu ama hala kanamam devam ediyor. Hastanedeyim yatıyorum. Lütfen bana dua edin. Allah’ım bebeğimi bana bağışlasın
Gecmis olsunnn bebegin seninledir insallahhh. Nasilsin naptin hala hastanede misin?

Ayy 7.gun kac cikti bide kactane transfer oldu cnm. Bende sabirsizim cok. Buarada kabizlik vardi bende. Cok rahatsiz oldum ikinmak zorunda kaldim ama bisey olmamistir dimi

yok ya bende transferin ikinci günü baya bir ıkınmak zorunda kalmıştım 7. gün 25 çıktı 9. gün 57 çıktı 2 tane transfer olmuştum. ama daha keseyi bile göremedim acaba diyorum gitsem mi bu hafta başka doktora görsem keseyi kocam yanaşmıyo ama meraktan ölcem

çok geçmiş olsun umarım bebeğin sıkıca tutunup bırakmamıştır Allahım hayırlısını nasip etsin.

Çok geçmiş olsun canım, inşallah sorunsuz atlatırsınız. Saglıkla bebegine kavuşursun. Allaha emanet olun

X