2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Cok sikir sevindm canim darisi basimiza. Ben bu ani tvde izlerken bile agliyorm kendimi dusunemedm bile:)
Oyle oluyormuş gercekten ses duymak başka bişey darısı başınıza darısı gebeliklerimizin saglıklı devamına :KK68:
Hafta gün olarak hesaplayıp baştan uca bebeği ölçüyorlar :)
galiba oyle yaptı kuşum şaşkınım hala :KK48:

Novafertilde ali sami gurbuzde tedavi oldum canim cok cok memnunum hem doktorumdan hem hastanemden.
Çok güzel canım bende Medicana da Necati Özçimen’de tedavi oldum drumdan memnunum bende.
Kızlar kilolar ne alemde?
Ben dört günde bir kilo vermişim. Yemek içmek hayal oldu sürekli bulantım var. Günler sonra ayva dışında bugün nar yedim

Çok güzel canım bende Medicana da Necati Özçimen’de tedavi oldum drumdan memnunum bende.

Ben dört günde bir kilo vermişim. Yemek içmek hayal oldu sürekli bulantım var. Günler sonra ayva dışında bugün nar yedim
Ne zaman başladı bulantıların cnm bende bişe yok yani kalp atışınıda duymadık daha

M masal10 bide isteğe bağlı sezeryan 20 bin değil mi zorunlu sezeryan daha uygundur diye düşünüyorum birde özel sağlık sigortası nasıl oluyo hamile kaldıktan sonra falan başlayabiliyomuyum bir bilgin varmı?
Normalde hamile kalmadan 1yil once baslanmasi gerekiyomus. Ama burdan bi arkadasdemisti onun arkadasi sahinbeyde tedavi olmus hamileligindede sahin bey devam etmek istemis o onermis hastanede yapmislar sen bi sor istersen cnm. Cunku sigortan olursa muayene ucreti tahliller ve dogum hepsinde %50 oduyosun sadece. Doktorla bi gorus

Tesekkur ederimmmm:KK36: gitmisken yaptirayim. hem 4 lira aliyolar hastanede ilac benden enjektor benden:sinirli: vurulacak yer bendennnn.
Guldurdn bizi canim neguzel yazmissin:) yaparlar tabi receten olsn. Isyerndeki hemsireye yaptrmstm bnde bedava bikere:) 4 tl cok uczms istnbulda en dusuk hastsne ucreti 10 tldn basliyo igne parasi:)))

Şaka yapıyosun ben 20 bin olcağını düşünmemiştim devam ederim heralfe ama çok pahalı ya sen ne yaptın ilk tüp bebekte
O donemde ben balikesirde yasiyodum burda sadece tedavimi oldum dogumu balikesirde yaptim. Ucreti merakedip gecen sordum normal dogum 12.5 epidural sezeryan 20bini buluyo dediler. Gebelik olusursa doktor arastircam bizi cok kasar cunku. Tahlilleri bile 800 fln oluyo

X