2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Hepinize hayirli olsun kizlar hepiniz adına cok sevindim:KK49: bende katıldım aranıza 10 Ekim'de transferim oldu şimdi 6+2 hatfaligim keseyi gördüm bebeğide nar tanemi cumartesi kalp atışları ni duymaya gidicem Allah'ın izniyle bu süreç ne zor ne meraklı geciyor yaşayan bilir rabbim beraberce kucaklarimiza almayidaa nasip etsin inşallah:anneadayı::nazar::nazar::nazar:

Hepinize hayirli olsun kizlar hepiniz adına cok sevindim:KK49: bende katıldım aranıza 10 Ekim'de transferim oldu şimdi 6+2 hatfaligim keseyi gördüm bebeğide nar tanemi cumartesi kalp atışları ni duymaya gidicem Allah'ın izniyle bu süreç ne zor ne meraklı geciyor yaşayan bilir rabbim beraberce kucaklarimiza almayidaa nasip etsin inşallah:anneadayı::nazar::nazar::nazar:
Sağol canım, hoş geldin. :KK54:Maşallah keseyi de görmüşsünüz. Sıra kalp atışında.:nazar::nazar: Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:anne:

Kızlar bebek kalp atışını dinleme cihazları nerde satiliyor biliyormusunuz ? 2 aya felan o aleten almak istiyorum internette çok var ama netten guvenip alamiyorum
Magazada felan goreniniz bileniniz var mı ?

X