2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

13.gun degerim 1621 cikti çok şukur icin ancak rahatladi.
Ayy masallahhh guzel artmis canim endiselenme artik
Ayy masallahhh. Rabbim boyle saglikli sekilde devam ettirsinnn bende aglarimmmm kesin aglarimmm simdiden gozlerim doldu. Ayy cok sulu goz oldum ben yaaa nedennn

Masallah canım cok sevindim darısı bizlere :) rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin
Bugün gittim ben de doktora.
Aralık adeti ile bismillah başlıyoruz insallah. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Hayırlısı olsun canım. Çabucak geçsin zaman

Çok şükür canım sağlıkla büyüsün inşallah
Tesekkur ederim insallah çok şükür gercekten
Ayy masallahhh guzel artmis canim endiselenme artik

Ayy masallahhh. Rabbim boyle saglikli sekilde devam ettirsinnn bende aglarimmmm kesin aglarimmm simdiden gozlerim doldu. Ayy cok sulu goz oldum ben yaaa nedennn
Tesekkurler valla bu kontrol başka mendili hazırla
Masallah canım cok sevindim darısı bizlere :) rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin
Hayırlısı olsun canım. Çabucak geçsin zaman
çok tesekkurler aminnn evet darısı sizlere

1 hafta sonra tekrar cagırdı
Kese buyukluğunu mm degil de artık hafta gun olarak mı tanımlıyolar?

Cok sikir sevindm canim darisi basimiza. Ben bu ani tvde izlerken bile agliyorm kendimi dusunemedm bile:)

Hafta gün olarak hesaplayıp baştan uca bebeği ölçüyorlar :)

M masal10 bide isteğe bağlı sezeryan 20 bin değil mi zorunlu sezeryan daha uygundur diye düşünüyorum birde özel sağlık sigortası nasıl oluyo hamile kaldıktan sonra falan başlayabiliyomuyum bir bilgin varmı?

Hamile kaldıktan sonra doğum sigortası olmuyor. Gebe kalmadan 3-6 ay önce yaptırman gerekiyor. Ben eylülde tedavi düşündüğüm için arştırmıştım 7500tl çıktı üstüne 2. Yıl tekrar yaptırıyorsun ve yine 7500 civarı ödüyorsun bana mantıklı gelmemişti

Özel sağlık sigortası gerçerli olmasi için en az 1 senelik olması gerekiyor diye biliyorum

Özel sağlık sigortası gerçerli olmasi için en az 1 senelik olması gerekiyor diye biliyorum

Ya doğumu karşılamasa olur muayene ücretlerini karşılasa yeter zaten çalışıyorum doğum parasını alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…