2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Gozun aydin Allah'im devamina erdirsin kucagina aldiginida gorelimmm.

Gunaydin kizlarrr saglik ocaginda 9 kutu progestan yazdirdim eczanede iki kutu varmis geri kalani yarin alicam. doktora kan da vermek istiyorum dedim onuda verdim. Yarin hem ilaclarimi hemde kan sonucumu almaya gidicemmmm

Amin canım

İnsallah seneye bu günlerde yavrumuz kucagımızda tekrar ayni grup konuşuruz canım
Su gibi geçsin gitsin gunler insallah
Aminnn insallahhh. Once ayy dogurdum ayy dogurucam sanci mi degil mi muhabbeti yapariz sonra ayy kizlar dogurdummm deriz sonra ayy cocuk soyle durmuyo boyle durmuyo uyutmuyo sut daha cok nasil gelir diye dert yanar dertlesiriz insallahhh

Kızlar
doktorum coraspini 8.aya kadar kullan dedi
Crinone jeli ve folik asiti 3.ayda bırak dedi

Şimdi zaten baska doktorla devam edicem
Yeni doktor seni yönlendirir dedi
Gereken testleri ister ek ilaç verir gerek görürse dedi

Kan sulandirici iğne yada progestan iğne neden vermedi acaba sadece coraspin ve crinone yeterli olur mu diye düşünüyorum şimdi

Tam kan sayımı istiyorlar genelde kac tüp kan alındı. Benden 2 tüp almışlardı
2 tup aldilar benden de canim hatta dikkatlice baktim tupun biri biraz daha buyuk ve iyice doldurdu. Heralde tam sayim icindir. Ikisinden de hcg bakacak degildir. Biyokimya yaziyordu verdigi kagidin arkasinda

Yeterli demek ki canim benim doktorda 3. Aya kadar kullanican ilaclarini birakmicaksin dedi ama bunun icinde proluton dusuk ignesi dahil mi mesela bilmiyorum insallah kalp duyarsak sorucam bende. Hatta pahali degilse ve en onemlisi bakiyorsa. tup bebek doktoruma devam etmeyi dusunuyorum.

herşey gönlüne göre olsun canım sen neden doktor değiştirdin?

herşey gönlüne göre olsun canım sen neden doktor değiştirdin?
Canım ben devlet hastanesinde yaptırdım tüp bebek tedavimi simdi hamile kaldığım için kalp atisida duyuldugu için burayla işin bitti dediler
hamilelik sürecimi istesemde orayla devam edemem
devlet olduğu için sadace tup bebek tedavisini yapiyolar olumlu oluncada başka bi doktorla devam edebilirsin artık diyolar

Bende başka bir doktorla devam ediyorum. Gittiğim yer şehir dışında olduğu İcin uzak. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…