2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Allah yardımcınız olsun. Dikkat et yürürken hava yağışlı ayagın kaymasın
Kiz burasi konya yagmur yagar mi dicem ama buyuk konusmak istemiyorum yagmaz yagmaz yarin sel goturesi gelir kenardan kenardan yavas yavas bebislerle giderim. Yagmurdan dusmekten cok burda ansizin sokak kopekleri cikiyo hepside kangal kirmasi onlar korkutuyo benden buyukler

Ayyy valla o daha korkunç eşine söyle arabayı yarında bıraksın madem. Konyaya kar yağdı diyorlardı

Ayyy valla o daha korkunç eşine söyle arabayı yarında bıraksın madem. Konyaya kar yağdı diyorlardı
Gecenlerde gece yagdi sabahina kar kalmamisti oyle bi memleket burasi. Duzgun yagmur yagmaz kar yagmaz. Kisi kurak yazi kurak benim gibi karadenizli olup bol agacli yagmurlu yeri sevenler icin ideal degil acikcasiii...

Gecenlerde gece yagdi sabahina kar kalmamisti oyle bi memleket burasi. Duzgun yagmur yagmaz kar yagmaz. Kisi kurak yazi kurak benim gibi karadenizli olup bol agacli yagmurlu yeri sevenler icin ideal degil acikcasiii...
Bende Karadenizliyim, konyaya şükret. Ben urfadayım. Yazın 48 derece sıcak oluyor. Kıs iyi soguk geçmiyor, yağmur var oda arada bildiğin çamur yağıyor

Bende Karadenizliyim, konyaya şükret. Ben urfadayım. Yazın 48 derece sıcak oluyor. Kıs iyi soguk geçmiyor, yağmur var oda arada bildiğin çamur yağıyor
Esim konyadan sonra urfa olabilir demisti asla kabul etmedim sen gidersen git ben anamlarin yanina giderim dedim. Yapamiyorum alisamiyorum. 2 seneye yakin kayserideydim yine alisamamistim buraya 1 sene olucak geleli yine alisamiyorum insallah anamlara yakin yere gideriz herkese memleketi guzel

sıcak dışında bir sorun yok, insan alışıyor. fırın kültürü cok güzel. Hazırla yemegi, gönder fırına miisss kel tepeleri var. işte cok sıcak
Hayırlısı olsun artık

sıcak dışında bir sorun yok, insan alışıyor. fırın kültürü cok güzel. Hazırla yemegi, gönder fırına miisss kel tepeleri var. işte cok sıcak
Hayırlısı olsun artık
napalim insanin dogdugu yer degil doydugu yer demisler. Ekmek nerdeyse orda olmamiz lazim dogumuda orda mi yapicaksin. Esim kesinlikle bizim orda memlekette doguracaksin kimlikte orasi yazacak diyor

Tam kan sayımı istiyorlar genelde kac tüp kan alındı. Benden 2 tüp almışlardı
Vere vere bi hal oldk transferdn oncede cok detyli baktilar hepatit gibi virusler vsye kadr yok betahcg 2 kere baktir kese gor bida kan ver btmiyo:)) kese gorunce benden 3 tup aldilar ya:s tam kan sayimi bide degisk bikac seye bakmslar. Idrar 2 kutu istemslerdi kulturu multuru baktim netten temiz cikms hepsi sukurr kendm kan sonuclarni az cok anliyorm doktorlada ctesi bakcz bakalim

Bnde bunlari kulaniyorm canim yetrli olur risk gormediyse. Heralde bnlari 3 aya kadr kullandiriyorlar tam bilmiyorm suan devam dedi. Corasprin o etkiyi yapiyo zatn kan sulandirici etkili. Transfer sorasi 2 kere igne oldm ben yeterli gordu. Bisi olursa Allah korusun yonleidirir zaten mutlaka canim seni

Aslnda bole imkann varsa tedaviyi yapan doktornla devam et canim seni en iyi taniyan takip eden o sona kadr onla gtmek daha mantkli geliyo bana. Allah korusn basimiza bisi gelse tupbebek doktorlari da iyi anlar. Benim doktorm birakmiyo bskasina gondermiyorms:) zatn bnde cok memnun olsgm icin doktorm ve hastaneyi terch etmstim doguma kadr ve dogumda. hakkimzda hayirlisi ❤

napalim insanin dogdugu yer degil doydugu yer demisler. Ekmek nerdeyse orda olmamiz lazim dogumuda orda mi yapicaksin. Esim kesinlikle bizim orda memlekette doguracaksin kimlikte orasi yazacak diyor
C A N O kizlar ikinzde karadenzlimisnz neguzel:) cok severim yemeklerini memkleketini esten dolayi benmde kutuk giresun oldu:))

Evet burda doguracagım :)
Cok şükür canım
C A N O kizlar ikinzde karadenzlimisnz neguzel:) cok severim yemeklerini memkleketini esten dolayi benmde kutuk giresun oldu:))
Aynen yemekleri havası, atmosferi çok güzel :)
13.gun degerim 1621 cikti çok şukur icin ancak rahatladi.
Masallah canım, artış gayet iyi. Rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah

Hayırlı gunler canım, bugun nasılsın ?
Sağol canım iyiyim şükür dr randevum var onu bekliyorum
Canım sen Konya’da nerede tedavi oldun bende konyadayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…