2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Eşin yeter canım hiç olmadı dışardan birşeyler sipariş verirsiniz birkaç gün. Transfer önceside evi temizlersin oda seni 1 hafta idare eder. Ben kimseyi istememiştim yanımda.

Kizlar cok fazla ceviz yiyorum bi zarari olur mu yaa. Hem bana hem bebis yada bebislere
Ceviz su aralar taze çok güzel gidiyorda hepsi kalori demek, bana 2 tane ceviz veriyordu diyetisyen tüm gün. Birde yağlı olduğu için bulantını artırır

Canım işk gönderdiğinde 2 kese var gibi duruyor 2. Gönderdiğinde tek kese. Acaba ilk doktor biri küçük demiş ya sonradan kayıp mı oldu teke mi düştüki?

Canim sesin cikmiyor merak ettim gittin mi doktora.
Gittim canım ağrıların normal beklediğimiz birşey dedi. Normale göre barsaklarımız çok geç boşalıyormuş şişkinliğinin nedeni o dedi. Kalp sesini duymak için çok küçük dedi vajinal usg ile baktı duyamadık ama pıt pıt dalgalanan birşey gördük bu kalbi dedi. Kanaman olabilir yapacak birşey yok progesteronu kullanmaya devam etmekten başka dedi. Normalde 3 hafta sonra kontrol dedi ama ben pazartesi tekrar gidip kalp atımını duymaya çalışacağım. Son adet tarihimi 8 ekim belirlemişler 6+2 görünüyorum

Oh ya sevindim. Bencede git kalbinide duy rahat edersin.gerci duymasanda ekranda gordun ya oda iyi.

Oyy masallah masallahhh gormek bile yeter yaa. O buyucek dogacak kucagina alicannnn

Çok teşekkürler kızlar. İnsan iki bebeğini kaybedince yeni gelene korkudan sevinemiyor bile. Kuzumun ne suçu varsa. Birde doktor kanaman olabilir deyince dahada bir buruk olduk ne video ne resim aldık.

Çok teşekkürler kızlar. İnsan iki bebeğini kaybedince yeni gelene korkudan sevinemiyor bile. Kuzumun ne suçu varsa. Birde doktor kanaman olabilir deyince dahada bir buruk olduk ne video ne resim aldık.
Korkma canim icini karalar baglamasin. Simdinin tadini sonuna kadar cikarmayi hak ettin sen. Bebisini de bosuna uzmeee. Kizarim bak heee

Masallah canım, senin adına çok sevindim. Rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…