2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Aminnn saglikli sekilde dogsunnn. ben de ogluma oyle dedim dogumdan onceki aksam yeter artik cik icimden senin yuzunden oturamiyorum diye kaburgalarima batardi gecesi suyum gelmisti
benimde aynı kaburgalarım teker teker kırılıyor sanki öle bir acı. Maşallah size 2. ye cesaret edebilmişsiniz. Ben ilerde unuturmuyum bilmiom ama şuan bunu hiç 2. ye cesaret bırakmadı bu yumurcak

benimde aynı kaburgalarım teker teker kırılıyor sanki öle bir acı. Maşallah size 2. ye cesaret edebilmişsiniz. Ben ilerde unuturmuyum bilmiom ama şuan bunu hiç 2. ye cesaret bırakmadı bu yumurcak
Bende oyleydim cok ara verdim o yuzden ama sonradan pisman oldum. Bi cocuk tek kalmamali bizlerden sonra kardesim diye kosabilmeliler birbirlerine. Oglum 7 yasinda artik. Bebek buyuyesiye oglum koca delikanli olacak cokta kardes gibi oturup oyanayamicaklar ona uzuluyorum. Ama cok sukur bi kardesi olacak bi taraftan ona seviniyorum. Bence sende unutucaksin ve cokta ara vermeden yap kardesini.

Hayırlısı olsun canım. Bencede 1 hafta sonra tekrar git. Belki geriden geliyordur :)
Bnde yaptm kiz cikti hehe:))
Hayırlısı artık :)

Benim kız kardeşim yok. Annem en son kardeşime hamileyken 14 yaşındaydım.Çok istedim onun kız olmasını. Kız olsaydı 14 yaş farkına rağmen yinede büyüdükçe birbirimizi anlardık ama olmadı. Sizde öle düşünmeyin 7 yaş çok fark değil. iSağlıkla gelsin bebişiniz işallah

Amin canim Allah razi olsunnnn. Hepimiz bebislerimizi alalim kucagimizaaa

Hayırlı kandiller arkadaşlar, bende nihayet bugün kese gördüm. Çok mutluyum Allahım isteyen herkese versin bizlere de sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Hayırlı kandiller canım. Rabbim saglıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.

Bilgilerini yazarsan seni de listeye ekleyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…