2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Hayattaki en buyuk pismanligimmm. Oglumun cok guzel rovasata cekerken ki ultrason goruntusu vardi onu kaybetmisim tasinirken. Insallah bu sefer kaybetmem bebislerimin ilk resimlerini
İnsallah canım, ben oglumun kol bandı test sonucu ultrason görüntusunu hala saklarım :)
Orkide_sever Orkide_sever sen ne zaman gidiyosun

C A N O C A N O keseyi gördün ya 2-3 gün geç duysan kalbi bişe olmaz ben şuan sadece beta hcg lerle idare ediyom:KK200:
Bizde o aşamadan geçerek geldik. Beklemeden olmuyor malesef :)

Çok çok teşekkür ederim.
Doktorla konuşup durumumuza göre bakayım ben de transfer sonrası rapor işine.
Ya bir şey daha sorsam...
Eşim kimseye söylememe taraftarı. Ne benim ne de eşimin ailesine demesek bu tedavi sürecinde sorun olur mu? Yanı demek istediğim Yanımda eşim yeter mi, annelerden biri gibi yanımıza bi kadına ihtiyaç olur mu ?
.
.
.
.
İnsallah hayirlisiyla ben de pozitif sonuçları görürüm sizler gibi. İçim kıpır kıpır oluyor. Allahım cümlemize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez vakitte.
Esin yeterli olur canim:KK66: annemler bildgi icin yanmdaydi da esim ilgilendi bnle zaten korkma hic

Kızlar hayırlı kandiller:) ben dün hastaneye gittiğimde doktor ikinci bir kese daha var ama çok küçük dedi.
Sonra ben bu sabah kendi doktoruma gittim. Hayır tek kese var dedi. Kafam karıştı. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan varmı.

Kandilimiz mubarek olsun kizlar meleklerimiz icin bol dua edelim birbirimizi analim❤ hepimiz sagsaglim saglikla inss kucagimiza aliriz:dua:
Aminn. Hayirli kandiller:dua: ben sabahtan beri herkese dua ediyorum. Kuran okumayi dusundum de fitil kullaniyorum yaa abdestim ne durumda olaki emin olamadim. Bileniniz varmidir?

Kızlar hayırlı kandiller:) ben dün hastaneye gittiğimde doktor ikinci bir kese daha var ama çok küçük dedi.
Sonra ben bu sabah kendi doktoruma gittim. Hayır tek kese var dedi. Kafam karıştı. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan varmı.
Hayirli kandillerrr. Biraz daha zaman gecsin kesinlesir canim. 2 hafta sonra yine git gorun biraz daha buyumus olur

X