2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Canım Bende iyimiyim bilmiyorumki
kasıklarım sürekli hareket halinde sancilarım oluyor normal mi bunlar yaa
Sürekli mi ağrıyor ? Ayaklarının altına yüksek bişeyler koyup uzan canım.
Selam kızlar. Benimde kabızlık ve midemle başım dertte. Hemşirelerden ses çıkmayınca doktoruma mesaj attım testi yinele ve ilk testin 15. Gününe randevu al dedi. 2 haftasonraki pazartesye randevu alacağım.
bana kabızlık için osmolak yazmışlardı. Bide kayısı kompostosu tüket, iyi geliyor. Bende 16 sinda gideceğim kese için. Ikinci kanı ne zaman veriyorsun ?

Doğuma kadar geçmiyor canım, daha neler çıkar kim bilir. Rahim büyüyor, doğum zamanına kadar 1 buçuk kilo ağırlığına erisiyor. Haliyle arada ağrı yapacak
Aynen sen tecrubeliydin dimi?

Artık bu ağrilarada sabredicez yapcak bişey yok saglikli sihhatli yavrularimiza kavuşalimda allahın izniyle

Aynen sen tecrubeliydin dimi?

Artık bu ağrilarada sabredicez yapcak bişey yok saglikli sihhatli yavrularimiza kavuşalimda allahın izniyle
Evet benim 2015 doğumlu bir oğlum var, 2. Denemede olmuştu. :)

Kanama falan geçirmiştim onda, inşallah bunda yaşamam. Ağrılar sürekli artıyor, özellikle bel ve sırt ağrısı :)

Aynen öyle, sağlıkla gelsinlerde, bunlar hamileligin tuzu tadı.

Allah bagişlasin oğlunu canım :*

Bende 19unda gideceğim canım. İkinci kanıda yarın vericem

Canım oğlunu kucagina aldığın tedavinde
Kaç emriyo transferi olmuştu
Kacinci gun emriyosuydu
Ve 10.veya 12.gün kan degeerini hatırlıyomusun ?
2 tane transfer edilmişti. Ikiside tutmuş biri 6+4 günlük iken kalbi durmustu. 10. Gün kan değerim 106.1 12. Gün de 226.2 mi öyleydi sanırsam.
Günaydınnnnnnnnnnn
Nasılsın canım ?

2 tane transfer edilmişti. Ikiside tutmuş biri 6+4 günlük iken kalbi durmustu. 10. Gün kan değerim 106.1 12. Gün de 226.2 mi öyleydi sanırsam.

Nasılsın canım ?
Gün gün daha iyi oluyorum canım .. Ama bu durum biraz üzüyor cuma gunu bır görsem rahatlasam daha iyi olcam emınım

Sen nasılsınn ?

Nasılsın canım ?
Sagol canım cevapların için

Benim
10.gün 60
12.gün 190
14.gün 565 bu deger ler sence nasıl ikiz olabilir mi acaba
Çokkkk merak ediyorum canım yaa

Gün gün daha iyi oluyorum canım .. Ama bu durum biraz üzüyor cuma gunu bır görsem rahatlasam daha iyi olcam emınım

Sen nasılsınn ?
Az kaldı canım kavusmaniza :)

Bende iyiyim, kahvaltı yapıyorum :)
Sagol canım cevapların için

Benim
10.gün 60
12.gün 190
14.gün 565 bu deger ler sence nasıl ikiz olabilir mi acaba
Çokkkk merak ediyorum canım yaa
Bence tek embriyo gibi ama belli olmaz. laiyka nın tek transfer ama 11. Gün 641 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…