2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Benim de karından baktı ve görüldü. İnşallah haftaya görülür canım

Ayy canimmm gozun aydinnnnn.. 1 haftaya o micik kalbi duyucaksinnn.. rabbim kucagina almak nasip etsinnnn cok sevindimmm
Sagolasın canım darısı başına :)
Canım bebegi gördünuz mü minicikte olsa
Yoksa 1 hafta sonra mı kalp atişiyla beraber mi görünüyomuş
vajinal baksam kalbide duyarız hiç gerek yok dedi. Haftaya bugün gel. Kalbi dinleteyim dedi

Günaydın canım
Evet simdi cıktık. Bir kese gorduk, haftaya cuma kalp atışı
Hadi darısı kalp atımına canım. Dikkatli bakarsan bebiş görünüyor. Ayy çok tatlı maşallah yaa

Kızlar sağlık ocağına gittim doktoruma gitmeden elimde kan sonuçları olsun dedim özele kan testi parası vermek istemiyorum. Kalp atımını duy öyle açalım dosyanı dedi.

Sagol canım. Darısı sizlere, evet bakınca görünüyor

benim de oyle valla bekleyiş heyecanı heralde deli gibi yiyorum bulanma mulanma da yok
Canım hamilelikte ev yapımı konserve yasak diye biliyorum

Aaa, niye yasak taze yaptım ama
Dr Banu Çiftçi'nin neler yememeliyiz youtube videosunda geçiyordu sanırım
bu kadının telefon uygulaması da hoşmuş bu arada
midyeye de yasak dediler
Günaydın canım
Evet simdi cıktık. Bir kese gorduk, haftaya cuma kalp atışı
tebrikk ederim darısı kalp atışına kese çapı ne çıktı canım?
Günaydın teyzoşlar
ay çok tatlılaaar

Son düzenleme:
Sagol canım. Bi bakim yazarım :)
Günaydın teyzoşlar
Anam ben sizi yerim maşallah maşallah  rabbim saglıkla kucağına almayı nasip etsin

Dr Banu Çiftçi'nin neler yememeliyiz youtube videosunda geçiyordu sanırım
bu kadının telefon uygulaması da hoşmuş bu arada

midyeye de yasak dediler
Buraya da yaZmıştım iyi bir doktor önerisi olan varmı diye banu hanımın uygulamasını ben diğer gebeliğimde de kullanmıştım doktor olarakta gitsem mi diye düşündüm ama internette araştırdım biraz muayene ücretleri dışında birde hastanediye ödediğimiz kadar kendiside doğum ücreti alıyormuş doğum sigorta olmadığı için beni zorlar

Valla midyeler çoktan gitti Allah affetsin

Konserveyı sordum. Dısardan katkı maddeli olanları önermıyorum, ev yapımı yiyebilirsin dedi. Hergun mutlaka Ceviz badem ye, 5 öğün beslen dedi. Fastfood yasak dedi.

Konserveyı sordum. Dısardan katkı maddeli olanları önermıyorum, ev yapımı yiyebilirsin dedi. Hergun mutlaka Ceviz badem ye, 5 öğün beslen dedi. Fastfood yasak dedi.
Tamam canım çok teşekkürler. Banada geçen gebelikte şekerim çıktığı için diet önerdi sağlık ocağındaki doktor. Ah bu şeker hep baba mirası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…